Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתי אופציות לג'יפ, מה עדיף?

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

משפחה עם 2 ילדים קטנים מחפשת ג'יפ בעיקר לטיולי שטח (לא רק שבילים אבל לא שטח קשה מאוד).

חשבתי על 2 אופציות:

1. ויטארה קצר, בנזין ידני או אוטומט, שנת 1996-1997

2. פאג'רו קצר ברזנט דיזל ידני שנת 1997-2000

אני מודע להפרש המחירים בין הרכבים. והנה השאלות:

1. האם עלויות האחזקה של הפאג'רו יהיו יקרות בהרבה?

2. מה ההבדל אם בכלל ביכולות השטח של הרכבים?

3. האם יש בעיות מיוחדות לאחד מהשניים?

4. באופן כללי על איזה הייתם ממליצים ומדוע?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, עם שני ילדים קטנים יהיה צפוף מאוד בכלי קצר. לדעתי כדאי מאוד להגדיל את התקציב ולחפש כלי ארוך, 5 דלתות.

ולשאלותיך -

1. הפג'ארו יקר יותר. דלק, ביטוח, טסט, חלפים, צמיגים - הכל יותר יקר בפג'ארו. הויטארה היא פחות או יותר הכלי הכי פחות ספרטני שאתה יכול להחזיק בתקציב אחזקה נמוך.

2. הפג'ארו בתצורה הסטנדרטית שלו טוב יותר, אבל במודלים כאלו הרבה תלוי בשיפורים ואבזורים שקיבלו הרכבים. או אם תרצה, ויטארה משופרת תעבור בכל מקום שפג'ארו סטנדרטי יעבור בו, ובקלות.

3. לויטארה יש רגישות איומה לחלודה, אבל חוץ מזה היא די אמינה ולא סובלת במיוחד ממחלות, לא כאלו שאני מכיר כבעלים לשעבר של אחת כזאת. בעצם, המחלה העיקרית של הויטארה היא שרוב הכלים די נשחטו במשך השנים, לא קל למצוא אחת טובה באמת. את הפג'ארו אני לא מכיר מספיק מקרוב.

4. בשבילך - אף אחת מהן. אולי טראנו או טרופר ארוכים, או ספורטאז'.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צביקה, מכיוון שהרכב יעמוד רוב הזמן, נראה לי שקצר עדיף.

לטיולים נשים גגון או נעמיס אצל החברים עם הרכבים הארוכים.

אני מבין שיקר יותר להחזיק פאג'רו אבל בכמה? באחוזים? בערך...

דלק לא משמעותי, על 3000 -4000 ק"מ בשנה זה לא משנה, מה גם שהפג'רו דיזל ידני (זה אמור לחסוך)

אשמח לשמוע עוד דעות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הזמן שהרכב עומד לגודל הפיזי שלו.

לדעתי זה מאוד לא פרקטי להסתובב עם שני ילדים קטנים בויטארה קצרה. בכל עצירה תטפס על הגג כדי להוריד את הצדנית עם השתייה? מאחורה לא יהיה לך מקום לכלום.

מה גם שגגון זה נחמד, אבל מעלה את מרכז הכובד של הרכב ודי דופק אותך בשפ"צים. שלא לדבר על תצרוכת הדלק כשאתה נוסע לטייל עם דבשת של מזרונים וצדניות.

אני לא יודע לתת לך מספרים מדויקים לגבי עלות האחזקה של כל אחד ואחד מהם. מן הסתם הרבה תלוי במצב הכלי אותו תרכוש ובטיולים שתעשה. הפג'ארו הרבה יותר יקר, כל דבר בפג'ארו עולה יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...