Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיומת 61 לרכב חדש שיוצא בימים הקרובים מהסוכנות. הגיוני?!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הזמנתי רכב חדש, היום מסרו לי שהסיומת היא 61, למרות שביקשתי את הסיומת העדכנית 67 או 68.

ראיתי מכוניות של היצרן עם סיומת 67.

האם יש מקום לתלונה/ החלפת מספר או משהו כזה או שזה משהו נורמלי?

מאוד חבל שרכב מסוף 2008 נע בכביש עם סיומת של 2006!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב7 מספרים עד סוף שנות השמונים הסיומת הייתה השנתון או שנתון + סימון על אובדן להלכה (סיומת 88 הפכה ל58 במקרה כזה)

עד סוף שנות ה90 כל יבואן קיבל הקצאה לסיומות (שימו לב שפיאט קיבלו 05, 19, ו27 לרוב.)

מסוף שנות ה90 ועד ימינו, יש סימון לשנתון. (35, 36, 50, 51, וכן הלאה)

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

00 זה של יבוא אישי בשנים מסויימות, אח"כ היה 15 והיום יבוא אישי מקבל מספר רגיל כאשר יש לו התחלה 90 פשוט.

גיא, זה באמת חשוב כ"כ מה הסיומת של המספר ? לא יודע למה אותי זה לא מעניין לא הסיומת לא ההתחלה לא האמצע, אני יודע מתי הרכב עלה לכביש וזהו.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

הזמנתי רכב חדש, היום מסרו לי שהסיומת היא 61, למרות שביקשתי את הסיומת העדכנית 67 או 68.

ראיתי מכוניות של היצרן עם סיומת 67.

האם יש מקום לתלונה/ החלפת מספר או משהו כזה או שזה משהו נורמלי?

מאוד חבל שרכב מסוף 2008 נע בכביש עם סיומת של 2006!

לפי מה שאני יודע, באוטובוסים למשל, היבואנים פשוט קונים סדרה שלמה.

למשל באוטובוסי מרצדס, אוטובוס חדש לגמרי יקבל רישוי עם סיומת 14, מה שהיה נפוץ בשנת 2005-6.

או דאף למשל, סיומת 13, שזה בכלל ישן...

ומצד שני, וולוו - עם הרישויים העדכניים ביותר (67 הגבוה שבניהם).

יתכן שהסניף שממנו הזמנת עדיין לא סיים את הסדרה שצ'מפיון הקצה לו, והמכוניות שראית עם 67 68, הוזמנו בסניפים אחרים...

(השערה בלבד!)

עריכה: עוד דבר שמחזק את דבריי, הוא שבכלל לא היה רכב כזה, בשנת 2006.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה אתם מבלבלים את השכל?

רכב יכול לשבת במחסן עד שנה שלמה (לפי החוק החדש) - וכל עוד הוא לא נרשם לתנועה, הוא לא מקבל מספר רישוי.

אין שום קשר לכמה זמן הרכב יושב במחסן ולמספר הרישוי שהוא מקבל.

הסיבה היא, ככל הנראה, שלצ'מפיון נשארו כמה מספרים "ישנים" שהם החליטו להעיף.

מנסיון העבר, זה יכול לרמז על 2 דברים - הראשון, מספרים "מיוחדים" שהיו שמורים לרכבים/לקוחות מסויימים ובסוף לא נעשה בהם שימוש.

השני, מספרים שהחברה הקצתה לאחד המותגים האחרים שלה (סיאט?) ולא מכרו מספיק רכבים כדי להשתמש בכל המספרי-רישוי.

אז עכשיו הם מעבירים אותם למותגים אחרים.

כל עוד לא נמסר הרכב, היבואן יכול לשנות את מספר הרישוי שלך.

אני בטוח שאם תתקשר למנהל הסוכנות ותגיד לו שאתה רוצה מספר עם סיומת חדשה, דהיינו 66-67-68, סביר להניח שתקבל.

(לי החליפו מסיומת 62 לסיומת 61 אחרי שהרכב כבר עבר את כל התהליך שחרור מהמכס, רישוי וכו' - והיה מוכן לעלייה על המובילית למרכז).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט בעיקר לדיסקבר. אני לא מוציא את הרכב עם המספר הזה- מצידי לבטל הזמנה.

התקשרתי למנהל הסוכנות אשר אמר שלא יכול לעזור ושהוא לא קובע בכלל (כנראה חושב שאני נולדתי אתמול).

העלתי את העיניין לטיפול בדרג גבוה יותר, עדכונים בהמשך, מקווה שזה יסתדר. טוב שהם לא נתנו לי את סיומת "84" כמו הפיאט שלי לפני 24 שנים!

לכל מי ששאל למה זה משנה- זה משנה כי לקרובי משפחה יש פיג'ו 307 חדשה (לפני שנה וחצי) עם סיומת 62, אז למה שאני אקבל 61?

לשכנים שלי יש סיומות יותר חדשות במכוניות מלפני שנה. למי שלא מבין בעיניין הסיומות זה לא משנה- לי זה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio, אתה עושה מעניין פעןט, שולי ובטח שלא חשוב.

לידיעתך, עד היום BMW מוציאים רכבים עם סיומת 16 (שגם שימשה את פיזו, סיטרואן, ורנו איפה שהוא בשנת 95-97).

תהנה, מה שחשוב זה שנת הייצור - ולא נראה לי שיעבדו עליך בנושא כזה.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט בעיקר לדיסקבר. אני לא מוציא את הרכב עם המספר הזה- מצידי לבטל הזמנה.

התקשרתי למנהל הסוכנות אשר אמר שלא יכול לעזור ושהוא לא קובע בכלל (כנראה חושב שאני נולדתי אתמול).

העלתי את העיניין לטיפול בדרג גבוה יותר, עדכונים בהמשך, מקווה שזה יסתדר. טוב שהם לא נתנו לי את סיומת "84" כמו הפיאט שלי לפני 24 שנים!

לכל מי ששאל למה זה משנה- זה משנה כי לקרובי משפחה יש פיג'ו 307 חדשה (לפני שנה וחצי) עם סיומת 62, אז למה שאני אקבל 61?

לשכנים שלי יש סיומות יותר חדשות במכוניות מלפני שנה. למי שלא מבין בעיניין הסיומות זה לא משנה- לי זה משנה.

לבטל רכישת רכב עקב מ"ס רישוי ?

אתה רציני תגיד?

אתה יודע שתחויב בעלות ביטול ההזמנה ?

נראה לי הזוי ולא רציני , קנית רכב כדי לנסוע ולהנות ממנו ואו להראות לכולם שאתה נוהג על רכב חדש ??

אני מציע לך שיטה חדשה לבחירת רכב חדש, המפרט הטכני לא מעניין, תשאל מי נותן לך את לוחית הרישוי עם הסיומת החדשה ביותר.., אחלה שיטה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסיומת היתה מעידה על זה שהרכב ישב כמה שנים במחסן, אתה צודק, אבל לא אכפת לך מהרכב אלא רק מהמספר המטופש.

אם יחליפו לך את המספר תהיה מאושר? לא אכפת לך שהרכב ישב במחסן כמה שנים אבל העיקר שיהיה לו מספר של שנת 2008? אתה נטפל למקומות הלא נכונים. אם הרכב ישב במחסן, תתקוף את הבעיה הזאת, אם רק נתנו לך מספר ישן והרכב חדש, את מי זה מעניין? ברישיון רכב כתוב השנה וזה מאשר את השנתון שלו בזמן המכירה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...