Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא מיטו בארץ ויש תמונות

יניב1
שימו לב! השרשור הזה בן 5684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב ניראה מרשים מאוד ויפה שחבל, על הזמן האם למישהוא יש פרטים על הרכב מחירים, מנועים או רמות גימור.

הנא תמונות של הרכב

"]t2iimno4nzg5.jpg

"]lwfgzwa4enzt.jpg

קרדיט למשתמש שצילם ממועדון פיאט.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי ההיסטוריה, זו בטח מכונית ששייכת לאחד ממקורבי היבואן. מעולם לא נתקלתי במקרה כלכך משעשע של יבואן שמתייחס לזכיון שלו כמו אל מגרש משחקים ותו לא (ע"ע הפרארי, ה156GTA וה147GTA שמצאו דרכן אל קרוביהם של מיכאל לוי או הוא עצמו).

המכירות, בנתיים, אפסיות.

לא שיש כאן משהו פסול, כן? זכיון שלו, שיעשה מה שהוא רוצה, פשוט לא נראה לי שקונצרן פיאט התכוון שככה יראה נציגו בארץ הקודש. אבל אולי אני טועה - איטלקים, לך תדע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי דעתי אולי בכל זאת הרכב הזה ימכר ואני, מאוד מקווה לכך אם כן אני אהיה הראשון אני מקווה בקיצור ניראה אולי למישהוא אחר יש מידע אודות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, תמיד הסתכלתי על הרכב הזה בתמונות וסברתי שהוא די מכוער, מן 8C מכווצת כזאת.

עכשיו...טוב אתם יודעים איך זה, רכב תמיד הרבה יותר יפה בתמונות. וזאתי באמת כזאת.

נ.ב.

צבע לבן ממש יפה לאלפא, יש לך תמונות מהפרונט?

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיש כאן משהו פסול, כן? זכיון שלו, שיעשה מה שהוא רוצה, פשוט לא נראה לי שקונצרן פיאט התכוון שככה יראה נציגו בארץ הקודש. אבל אולי אני טועה - איטלקים, לך תדע.

במישור העסקי אתה לגמרי צודק, כל אחד רשאי לעשות כרצונו בזכיון שלו.

במישור ה"מוטורי" זה ממש לא נכון, ישנן מכוניות שכל חובב רכב באשר הוא היה שמח לראות יותר על הכביש - המכוניות הללו שייכות לקטגוריה הזו.

חבל - בשממה המוטורית שבכבישים שלנו - עוד קצת 'צבע' לא היה מזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההיסטוריה, זו בטח מכונית ששייכת לאחד ממקורבי היבואן. מעולם לא נתקלתי במקרה כלכך משעשע של יבואן שמתייחס לזכיון שלו כמו אל מגרש משחקים ותו לא (ע"ע הפרארי, ה156GTA וה147GTA שמצאו דרכן אל קרוביהם של מיכאל לוי או הוא עצמו).

המכירות, בנתיים, אפסיות.

מסכים איתך במיליון אחוז.

רק עדכונים: סמל"ת ייבאה לעצמה עוד מס' מכוניות:

1. פיאט 500 לבנה מנוע 1.4 100 כ"ס עם רישוי אמצעי של "500".

2. פיאט בראבו החדשה צבע שמפניה, מנוע דיזל ידנית, 6 הילוכים.

3. פיאט פנדה קרוס צבע שחור.

4. פיאט גרנדה פונטו אבארט, צבע שחור.

5. פיאט 500 אבארט.

6. פיאט כרומה חדשה.

עוד מס' מכוניות מסתובבות פה שאין ודאות שהם שייכות ליבואן, אבל אין לדעת...

1. פיאט סטילו האצ'בק.

2. פיאט סטילו סטיישן.

3. הטנדר פיאט סטרדה שמיוצר במפעל בברזיל.

כמובן סמל"ת לא מייבאת אותם ללקוחות הפרטיים.

אני הייתי לא מזמן בסוכנות פיאט כדי להזמין את הפונטו, רציתי ידנית כי אני לא רציתי את הגיר הרובוטי, הסוכן אמר שאם אני רוצה אפשרי, אבל עם אפס אבזור ושהם לא מוכנים לייבא את הדגם המאובזר כמו עם הגיר הרובוטי המזעזע.

ביקשתי נסיעת מבחן על הדגם הרובוטי- אין לו נסיעת מבחן. "תבוא פעם אחרת, אולי שבוע הבא יהיה לנו"

שאלתי אותו למה אין מגנזיום כמו בפביה, ענה לי "אז תקנה פביה!" הייתי בהלם לא עניתי לו בכלל.

כמעט סגרנו עסקה, בסוף באמת קנינו פביה! הם לא רוצים למכור מכוניות שלא יימכרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי שככה מזלזלים בלקוחות, בנאדם בא בכוונה להשאיר בסביבות ה-100,000 שקל בסוכנות, וזה היחס של סוכני המכירות? :shock:

אפילו בחנות של אופניים היית מקבל יחס יותר טוב וסובלני :roll:

ולגבי האלפא, די יפה, אבל משום מה מאוד מזכירה לי סיאט לאון :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, תמיד הסתכלתי על הרכב הזה בתמונות וסברתי שהוא די מכוער, מן 8C מכווצת כזאת.

עכשיו...טוב אתם יודעים איך זה, רכב תמיד הרבה יותר יפה בתמונות. וזאתי באמת כזאת.

נ.ב.

צבע לבן ממש יפה לאלפא, יש לך תמונות מהפרונט?

צלמנו את הרכב לפני כשבועיים כשביקרנו ביריד החלפים שנערך על מסלול המירוצים של הF1 ב Imol איטליה.

לדעתי האישית הצבע האדום מחמיא לה יותר.

img2642zu5.jpg

w2048.png

img2640wr6.jpg

w2048.png

img2641ch9.jpg

w2048.png

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך במיליון אחוז.

רק עדכונים: סמל"ת ייבאה לעצמה עוד מס' מכוניות:

1. פיאט 500 לבנה מנוע 1.4 100 כ"ס עם רישוי אמצעי של "500".

2. פיאט בראבו החדשה צבע שמפניה, מנוע דיזל ידנית, 6 הילוכים.

3. פיאט פנדה קרוס צבע שחור.

4. פיאט גרנדה פונטו אבארט, צבע שחור.

5. פיאט 500 אבארט.

6. פיאט כרומה חדשה.

עוד מס' מכוניות מסתובבות פה שאין ודאות שהם שייכות ליבואן, אבל אין לדעת...

1. פיאט סטילו האצ'בק.

2. פיאט סטילו סטיישן.

3. הטנדר פיאט סטרדה שמיוצר במפעל בברזיל.

כמובן סמל"ת לא מייבאת אותם ללקוחות הפרטיים.

אני הייתי לא מזמן בסוכנות פיאט כדי להזמין את הפונטו, רציתי ידנית כי אני לא רציתי את הגיר הרובוטי, הסוכן אמר שאם אני רוצה אפשרי, אבל עם אפס אבזור ושהם לא מוכנים לייבא את הדגם המאובזר כמו עם הגיר הרובוטי המזעזע.

ביקשתי נסיעת מבחן על הדגם הרובוטי- אין לו נסיעת מבחן. "תבוא פעם אחרת, אולי שבוע הבא יהיה לנו"

שאלתי אותו למה אין מגנזיום כמו בפביה, ענה לי "אז תקנה פביה!" הייתי בהלם לא עניתי לו בכלל.

כמעט סגרנו עסקה, בסוף באמת קנינו פביה! הם לא רוצים למכור מכוניות שלא יימכרו.

אני לא מתפלא שטבלת המסירות כל חודש משקפת את המציאות של סמל"ת אם, הם ימשיכו בקצב הזה הם לא יגיעו רחוק בכלל לא שעכשיו המכירות בשמיים אבל, בכל זאת וחבל.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...