Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשת ה-BMW שלי

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים אלה אני נמצא בחופשה אצל אחותי ובעלה שגרים בארה"ב.

את זה שאני חולה על מכוניות איטלקיות אני מניח שרובכם כבר יודעים. מה שסביר להניח שאתם פחות יודעים, זה שיש לי גם פטיש קטן לגרמניות. מסתבר שהפטיש הזה הוא כנראה סיפור משפחתי אצלנו, כיון שגם אחותי סובלת מאותה תסמונת (וככה"נ גם הדביקה בה את בעלה), שכן צי הרכב שלהם כולל X3 3.0si ו-328i.

אז הנה אני, נוחת לי ב-JFK, ונאסף ע"י X3 שחורה. מגיעים הביתה, ולמרות שהיא אומנם יותר חזקה מאחותה, ביננו, היא לא להיט מאילנית, אז זורקים אותה בחניה, ועוברים ל-328. עכשיו רק נשאר לכוון את ה-GPS ולצאת לדרך :-P

(מיד מגיע הפרק הבא).

IMG_1144.jpg

IMG_1141.jpg

IMG_1143.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאתם שומעים את המילה "ליסינג", אני מניח שאתם רואים בעיני רוחכם איזו מאזדה 3 משמימה או יונדאי גטס, רחמנא ליצלן.

אז זהו - גם כאן הכל בליסינג. אבל כשאני אומר "הכל", אני גם מתכוון ל"הכל". כולל צמד הבוואריות.

עכשיו, העניין הוא שעוד מעט הליסינג נגמר, וזהו בדיוק הזמן לבדוק מה האופציות העומדות בפנינו. אנו שמים את פעמינו לדילר המקומי, כשעל הכוונת שלנו ה-335i והדבר השחור הזה שמופיע בתמונות למטה.

IMG_1516.jpg

IMG_1517.jpg

IMG_1518.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק בבימר, של אחרים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו יוצאים לסיבוב הראשון, עם ה-335 בחבילת ספורט, הכוללת הגה ומתלים ספורטיביים יותר, וכן גם גיר אוטומטי (הטוב ביותר שאי פעם יצא לי להתנסות בו!) עם מנופי החלפה על ההגה. אם הייתי צריך להשוות את ההבדל בכוח בינה לבין ה-328, הייתי משווה את זה למרחק בין ישראל לגרמניה.

IMG_1493.jpg

IMG_1494.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזרים לסוכנות, ועוברים לדבר האMיתי :twisted:

אז כמו שכתבתי מקודם, אם המרחק בכוח בין ה-28 ל-35 הוא כמו המרחק בין ישראל לגרמניה, אז המרחק בכוח בין ה-35 ל-M הוא כמו המרחק בין גרמניה לניו-יורק :-D

כיוונים אחרונים של ההגה והמושב, ויוצאים לדרך. הצליל של המנוע פשוט מהמם, בעל נוכחות מורגשת בתא הנוסעים, ועדיין לא צורמני יתר על המידה. למעשה, כשאני חושב על זה פעם נוספת, אין כזה דבר "צורמני יתר על המידה" כשמדובר ב-V8 ארבעה ליטר שמסתובב לו בהנאה ב-8,500 סל"ד :ok:

כמות הכוח שיש לדבר הזה פשוט בלתי ניתנת להסברה. אפילו כשלא ניסיתי לצאת תוך כדי פירפור, מנורת החיווי של בקרת האחיזה אותתה לי שבזה הרגע היא משתדלת לשמור על הרכב בקו הנכון.

אגב, כשיצאנו מהסוכנות, אשת המכירות הנחמדה רק דאגה לומר לנו את המשפט הבא: "Whatever you do, don't push the DSC bottun" :lol:

IMG_1501.jpg

IMG_1502.jpg

IMG_1507.jpg

IMG_1499.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חוזרים לסוכנות ויושבים לדבר על דברים פעוטים, כמו כסף, אמצעי תשלום, מימון ושאר בולשיט.

בסופו של דבר, נופל הפור על ה-335 בחבילת ספורט, כאשר ה-M3 תבוא בהחלפה הבאה.

הכלה הנבחרת כבר חיכתה בחצר הסוכנות, אז אתם מוזמנים לקבל אותה במחיאות כפיים סוערות!

היות ויש כמה פרוצדורות שיש לעשות, אחותי תקבל אותה רק בעוד כשלושה שבועות (היא ובעלה באים לביקור בארץ, ויאספו אותה מיד לאחר חזרתם לכאן).

IMG_1513.jpg

IMG_1512.jpg

IMG_1514.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק כדי שלא תחשבו שהכל כאן דבש, גם על הקקה הזה נאלצתי לנהוג :?

אין מה לעשות, זה מה שחברת ההשכרה נתנה לי לנסוע איתו לוושינגטון. הדבר הכי טוב שיצא לי ממנו זה שבזכות זה שהוא היה כל כך מחורבן, חברת ההשכרה הסכימה לזכות אותי על שניים מתוך שלושה ימי ההשכרה.

IMG_1436.jpg

IMG_1437.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד צריך לסיים עם טעם טוב בפה, אז אחרי ה-PT המסריחה (טפו!), קבלו תמונות אחרונות של עוד שני דברים נחמדים מאוד שנתקלנו בהם.

IMG_1471.jpg

IMG_1292.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...