Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בענייני רכב חדש-בדיקת רכב, מוסך ואיזה רכב עדיף

קונה רכב
שימו לב! השרשור הזה בן 5697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! אני קונה רכב פעם ראשונה.

כשאני קונה את הרכב- אין לי מושג מה לבדוק. האם כדאי להעזר במכונאי לפני ששולחים לבדיקה, או שכדאי לשלוח ישר לבדיקה? כי אני ממש לא מבינה ברכבים, חוץ מאיך ללחוץ על הגז, בלם ולהזיז את ההגה, ועוד כמה דברים שחיוניים לנסיעה.

דבר שני- האם יש מכון בדיקת רכבים באזור מודיעין? ואם לא- מה אתם ממליצים בירושלים? אני נרתעת מכל העסק הזה, כי התחושה שלי משום מה כלפי כל מיני אנשים שעוסקים עם מכוניות שהם לא ישרים כמו סרגל. יש דבר כזה בישראל? ראיתי בפורום שהמליצו על טסט ליין- האם הם הכי אמינים באזור?

דבר שלישי- מכיוון שמעולם לא היה לי רכב, אז מעולם לא ביקרתי במוסך. איך אני מוצאת מוסך אמין? (מישהו מכיר מוסך אמין באזור מודיעין או ירושלים)?

ולגבי הרכבים עצמם- מה עדיף- טויוטה קורולה, מאזדה לנטיס או סוזוקי בלנו? אני קונה יד שניה, ישן יחסית,במסגרת התקציב.מה בטוח יותר, מה אמין יותר, מה מבטיח לי יותר "שקט נפשי"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

לגבי הבדיקה - שאלת מיליון הדולר. לדעתי אם הידע שלך ברכבים שואף לאפס כדאי לעבוד בשיטת שלושת השכבות -

בדיקה ראשונית עם חבר/מכר/קרוב משפחה/איש יקר שמבין קצת בתחום, לסינון ראשוני של רכבים.

בדיקה שנייה במכון בדיקה טוב, אמין ויסודי.

בדיקה שלישית במוסך שמכיר את סוג הרכב אותו את מחפשת, כדי לקבל חוות דעת על עלות תיקון הליקויים שנמצאו בבדיקה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות של רכב ישן תלויה בראש ובראשונה בהיסטוריה שלו.

בעקרון כל הדגמים שהזכרת נחשבים לאמינים למדי - מבין שלושתם אני הייתי מתמקד במאזדה לנטיס מהסיבות הבאות:

- היצע גדול.

- בטיחות סבירה.

הבטיחות של הבלנו מחפירה, והטויוטה "סובלת" ממחירים שהופכים אותה ללא כדאית (לדעתי)

טסט ליין הוא אכן מכון מומלץ, לגבי סוחרי הרכב למינהם יש לנהוג בהם בבחינת "כבדהו וחשדהו".

מצד אחד רובם ככולם לא ינסו לרמות ולא ירמו אותך, מאידך, ברוב המקרים אין להם יותר מדי מידע על הסחורה שהם מוכרים, ולכן, בהחלט יתכנו הפתעות כשלוקחים את הרכב לבדיקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...