Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי לבצע תיקוני פחחות וצבע במוסך הסדר או במוסך פרטי אחר?

Or_s
שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, דפקו לי את כל הצד הימני ברכב(הנהג מודה וזה על חשבון הביטוח שלו), הלכתי למוסך אבי בר בראשל"צ(אחרי שוהמלץ לי עליהם בפורום), והוא אמר שהנזק הוא בסביבות ה6-7 אלף שקל, מדובר בהונדה סיוויק בצבע שמפניה, הוא אומר שהוא יביא לי את השמאי שלו והשמאי יעריך ת'נזק כמובן לטובתי.

עכשיו הוא לא רוצה צ'ק דחוי, הוא מבקש שאני אשלם לו בכרטיס אשראי בתשלומים, ואני לא חושב שכדאי לי לעשות את זה, אני לא רוצה לדעת בכמה זמן יתעכב הכסף מהביטוח, אני לא בטוח שהם יסכימו להערכת השמאי החיצוני ובסוף אני אפסיד כסף.

אבי כנראה ראה הזדמנות לגלגל כסף על מישהו צעיר והוא פשוט לא מוכן לקבל צ'ק דחוי ל60\90 ימים, הוא יביא את השמאי שלו, והוא טוען שאין צורך אפילו שאני אגיע לשם, הוא והשמאי יעריכו הכל והוא "יסדר את הכל", אני אישית לא חושב שכדאי לי להשאיר את זה תלוי באוויר, במיוחד בסכומים כאלו, בסוף העבודה לדבריו אני אשלם ואקבל דו"ח שאעביר לחברת הביטוח של זה שפגע בי והם צריכים להחזיר לי את הכסף.

מצד שני אני יכול ללכת למוסך הסדר של חברת הביטוח של זה שפגע בי, אני לא צריך לשלם שום דבר, אני אקבל רכב חלופי מהמוסך, יש סיכוי למצוא מוסך הסדר שנחשב טוב ואפשר לסמוך על טיב העבודה שלו?

איך אני יכול לקבל רכב חלופי מחברת הביטוח \ מוסך שאצלו אני מבצע את התיקון?

מה כדאי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקבל רשימה של מוסכי הסדר ותכתוב אותה כאן, אז אולי יהיה מידע על מי מהם שיוכל לעזור לך.

מצד שני, אתה יכול לדרוש מהחב' ביטוח של הפוגע לתקן המכוית במוסך אבי-בר וששמאי שלהם יעריך הנזק ביחד עם אבי כך שהכל יהיה מתואם איתו ואז תקבל מחב' הביטוח מהר את התשלום ישירות אליך.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאד שאבי לא הסכים לקבל צ'ק דחוי, אני שילמתי לא לפני כחודש הבצ'ק דחוי 30 יום (או 45 משהו כזה)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזר כל הסיפור, אני מכיר לא מעט אנשים ששילמו לו בצ'ק דחוי.

בכל אופן, הייתי נמנע ממוסכי הסדר, לרוב יש סיבה לכך שהם הסדר (רמת עבודה נמוכה),

ובכל מקרה הייתי הולך לפחח שאני סומך עליו (ואני אישית סומך על אבי בר).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שהוא לא רצה לקבל צ'ק דחוי, הוא רצה רק אשראי, ובנוסף המזכירה שלו התקשרה אלי כל יום להזכיר לי להכניס את האוטו למוסך שלהם, לא יודע משהו מוזר.

אבי לא נותן מכונית חלופית נכון? ראיתי שם משהו בסדר גודל של 10-15 מכוניות שמתקנים בו זמנית, איך משקיעים בתיקון של כ"כ הרבה מכוניות בו זמנית?

אני רואה שמוסך מרום הוא מוסך הסדר של חלק מחברות הביטוח, והוא גם נותן מכונית חלופית, הקטע שכתוב שם שכשבאים לשם כמוסך הסדר מקבלים תנאים של מוסך הסדר (הוא בעצם אומר שהעבודה פחות איכותית?)

במצב כזה, שמוסך מרום יסכים לקבל צ'ק פתוח, ויהיה כמוסך הסדר ויביא לי מכונית חלופית, איפה עדיף לבצע את התיקון?

אבי בר VS מוסך טל מרום?

תודה.

ד"א http://www.courts.co.il/SR/shalom/ss06000407-2.htm פסק דין נגד אבי בר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...