Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ויעוץ ברכישת רכב ראשון (אוטומטי ובטיחותי עד 50K ש"ח) [כ"ע]

Amit_3
שימו לב! השרשור הזה בן 5699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני בן 17 עם חודשיים לסיום המלווה וחשבתי שזה הזמן המתאים להתחיל לחפש רכב. הדרישות שלי הן כאלה:

-תקציב: עד 50000 שקל, אפשר לגלוש ל55000 אם ממש שווה את זה.

-בטיחות: חשוב לי ובעיקר להוריי שהרכב לא יתפרק כמו פלסטיק במקרה של תאונה ושיהיה כמה שיותר בטוח ומגן על הנוסעים ברכב.

-גיר אוטומט: הרבה יותר נוח לי, ואין לי סיבה לקנות ידני מכיוון שבבית יש גם רכב ידני ויוצא לי לנהוג הרבה על רכבים ידניים.

-פוזה: חשובה גם קצת... אני בן 17 ומותר לי :roll:.

-צריכת דלק: לא ברמה של 1:20 אבל בטח לא 1:9...

רכב החלומות שלי כבר המון המון זמן הוא גולף דור רביעי... אבל רציתי לשמוע מכם, המומחים, במה עוד כדאי להתעניין.

תודה,

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גולף היא החלום שלך אין סיבה שלא תגשים אותו. נכנסת לתקציב, קיימת גם בגיר ידני וגם באוטומט והמבחר גדול כך שלא תיהיה לך בעיה למצוא אחת טובה ושמורה יחסית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בקשר למכוניות אחרות שנכנסות באותה קטגוריה? יש משהו שעדיף במחיר הזה או בקצת מעליו? שכחתי לציין שקיים גם דגש על נוחות הנסיעה (אני נוסע הרבה מחוץ לעיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להציע לך משהו שיהיה עדיף על החלום שלך.

בקשר לנוחות - מגאן 2 מנוע 1600 5 דלתות מאוד נוחה ובטיחותית :

http://www.euroncap.com/tests/renault_megane_2002/146.aspx

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...