Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת רכב שני, תקציב של 65-80 אלף

haimm
שימו לב! השרשור הזה בן 5701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב שני למשפחה (כרגע רק אני ואשתי), כרגע בבעלותי גולף 2002 , 1.6 סמ"ק אוטומוטית,קניתי את הרכב מיד ראשונה ואני מרוצה.

כעת אני מחפש רכב משנתון 2004 ומעלה, יד ראשונה, בתקציב של 65-80 אלף ש"ח. למרות שאני די מתעניין במכוניות אני ממש לא יודע במה לבחור:

גולף- יחסית יקרה יותר והטיפולים לא כ"כ זולים, כך שהמודל בתקציב זה יספיק בערך לרכב משנת 2004, מצד שני הרכב נוח איכותי ואמין למדי.

רכבים צרפתיים (רנו, סיטרואן,פיג'ו), לא כ"כ מכיר, שומע המון על בעיות אמינות+יודע שיש להן ירידת ערך עצבנית, במיוחד לרנו וסיטרואן, מצד שני בתקציב שיש לי ניתן למצוא רכב בשנתון יחסית מתקדם.לגבי הרכבים הצרפתיים יש לי חשש מובנה.

יפנים- ככל הידוע לי אמינים, אולם לא נראה לי שמספיק בטיחותיים ואיכותיים ("פלסטיקיים"), למרות שאני לא בטוח..

שברולט- אופטרה וכיו"ב לא ארכוש לעולם רכבים מכוערים וגרועים במסווה.

מה שאני מתכוון לומר זה שאני זקוק להכוונה לדגמים, (אני מכיר הכל), משום שאין לי עדיין כיוון מוגדר ואני מקווה שבפורום יוכלו למקד את חיפושיי ברכבים ספציפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב, חיים.

בתור רכב שני אני ממליץ לכם על דייהטסו סיריון מנוע 1300 סמ"ק החל ממודל 2006.

אין לכם צורך ברכב משפחתי , סיריון חיסכונית, זולה לאחזקה, שמירת ערך לא רעה.

מרחב פנים לא קטן (אם לא צריך בגאז' בגודל סביר).

הבטיחות שופרה משמעותית בדגם החדש (2006+)והיא לא פחות טובה משל רכבים אירופיים סופרמיני באותם השנים:

סיריון קודמת.

סיריון חדשה.

כמובן, יש את טויוטה יאריס המצויינת, אבל קשה למצוא והיא יקרה מאוד לקניה.

יש גם הונדה ג'אז חיסכונית ובעלת מרחב פנים ובגאז' גדולים יותר, אבל גם קשה למצוא והביטוחים והטיפולים יותר יקרים (אבל לא יקרים מאוד - http://www.aman.co.il/mehiron/searchtipul.aspx)

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...