Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ לקנית כביש-שטח (לא בישבילי אלה בישביל דוד שלי)

דניאל14
שימו לב! השרשור הזה בן 7420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב 100 אלף.

דרישות: יכולת שטח טובה , שיהיה מרווח מקום מאחורה,כיסאות נוחים,

הוא מתלבט על לנד רובר דיסקברי לטויוטה פראדו.

או שתמליצו לי על רכב אחר שטוב בשטח.

הוא נוסע לשטח 3-4 פעמים בשבוע ממ וזהו נראה לי אם יש עוד שאלות אז שאלו..

ועוד כמה דברים..

שלא יבלע דלק ,ומנוע עד 3.5

אהה ושכחתי עוד דבר שיהיה גיר רגיל.

~~~חולה הגה~~~

(**נתניה**)LIVING THE DREAM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ב100K אני בספק אם הוא יוכל להרשות לעצמו פראדו 90...

2. דיסקברי עם כל הכבוד ליכולת השטח שלה ולסטייל שלה היא לא ממש אמינה וחלקי החילוף שלה והטיפולים שלה לא זולים במיוחד (אם כבר שיקנה רינג'-רובר, אז לפחות זה יהיה שווה את ההוצאות והטרחה).

3. בתקציב זה הכי כדאי לו לדעתי לחפש איזו פאג'רו/ טראנו (מן הסתם הפאג'רו תהיה עדיפה בשטח).

4. נוחות?, שיקנה רינג'.

5. אם דלק זה כזה עניין אז שיקנה דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטויוטה 4runner גם עומדת באפשרות ?

אני יסכם ככה:

רכב עד 100 שח.

שלא ישתה הרבה דלק.

גיר ידני.

יכולת שטח טובה.

שיהיה מרווח מקום מאחורה.

כיסאות נוחים.

.....................................

תנו לי הצעות איזה גיפים עומדים בדרישות ואני והוא נחשוב כבר ביחד...

~~~חולה הגה~~~

(**נתניה**)LIVING THE DREAM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את היונדאי גאלופר אני לא יודע איך המרווח מאחורה יכולת השטח בסדר גמור

וצריכת דלק פחות משמעותית עקב מנוע דיזל

יש את הקיה ספורטאז' מרווח לא גדול במיוחד אבל יותר מפרייבט ממוצע יכולת שטח סבירה + ועם כמה שיפורים יכולה להיות טובה

אני לא ממש זוכר איך הכסאות וצריכת הדלק לא קטנה אבל ביחס לפראדו\פאג'רו בנזין הוא חסכן

יש את הגרנד ויטארה בתקציב שלך אפשר שנתון די חדש של הדגם 2.0 שיהיה חסכני יחסית לאופציות האחרות

אבל היכולת שטח סבירה ופחותה משל האופציות האחרות (לא מניסיון אישי בויטארה) ולפי מה שהבנתי לא ממש מרווח מאחורה

קיימים גם הטראנו שהוא לא מרווח מאחורה במיוחד יכולת שטח לא רעה בכלל וקיים גם דיזל וגם בנזין היתרון שהוא יותר זול מהיפנים האחרים (להוציא את הסוזוקי)

יש את האיסוזו שגם יותר זול קצת וככה תוכל להביא שנתון מתקדם יותר שהוא די מרווח מאחורה יכולת שטח מצוינת אין לי מושג לגבי צריכת הדלק (קיים גם בנזין וגם דיזל)

ויש את הפאג'רו והפראדו שדיברת עליהם

בתקציב שלך נראה שהכי יתאים זה האיסוזו טרופר אני לא יודע איזה שנתון יכנס בתקציב אבל היתרון

שהוא יותר זול מהמיצובישי והטויוטה (וגם פחות טוב בייחוד מהטויוטה אבל צריך להתפשר)

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...