Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב 90K חדש ? יד שנייה ? ויש גם מבצע שאולי משתלם לי

giooig
שימו לב! השרשור הזה בן 5706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! אז ככה..

1.

קיבלתי הצעה מעניינת לרכוש גטס חדש מהחברה, 1400 אוטומאט GLS שזו הרמת גימור הכי מתקדמת ב90 אלף שח

הנחה של 10אלף שקל מהמחיר הרגיל.

בהתחלה חשבתי להשקיע עד 50 אלף שקל ברכב יד שניה אך המצב השתנה לטובה שקיבלתי סכום כסף נוסף.

בדקתי ובדקתי וקיבלתי את ההצעה המעניינת הזאת לגבי הגטס לצערי אין ביכולתי לקבל את הרכב במנוע 1600 .

האם הדגם שפירטתי למעלה מומלץ ? חדש מהחברה כמובן.אשמח לשמוע דעתכם בנושא2.בנוסף,אשמח לשמוע הצעות מעניינות לרכבים חדשים מהחברה עד 92 אלף שח . באמת שאין לי יותר,אני לא פוסל גם לקנות יד 2 אבל זה פחות משתלם כי אם עושים את החישוב שרכב חדש לא מגיע למוסך..ויש עליו אחריות בקיצור רכב חדש לרוב יותר משתלם.

מאוד אשמח מאוד לשמוע מה הייתם עושים במקומי בהנחה שאתם נהגים יחידים עם סכום של 92 אלף שח , לא פוסל יד שניה,ויש לכם את ההצעה מלמעלה כאופציה

הדרישות שלי הם רכב שישרת אותי 3-4 שניםנהג יחיד

נוחות

אוטומט בלבד

סופר מיני \ קומפקטי , עם זאת שמתאים לאדם גבוה 186

אמינות

מעדיף רכבים יפנים\קוראנים בגלל טיב הגיר האוטומטי אבל לא פוסל רכב אירופי שהגיר האוטומטי שלו הוכח כאמין.

אני סטודנט בן 24 שנוסע כל יום בערך 70 ק"מ בכבישים בינעירוניים ללימודים ועבודה.

סופ"ש נסיעות קצת יותר ארוכות 250 ק"מ אבל רק כל סופשבוע שלישי .

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס ממש לא מומלצת, היא מיושנת, ולא טובה פשוט בשום תחום.

אם אין לך סכום כסף נוסף קנה יד 2 רכב כמעט חדש, רכב שמספר חודשים על הכביש ותהנה מרכב חדש שעדין יש עליו אחריות ועבר את ירידת הערך הראשונית הגדולה.

בדוק לגבי הסקודה פביה, מאזדה 2, סוזוקי סוויפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם את הונדה ג'אז בת שנה - שנתיים.

היא יותר מרווחת מרכבים אחרים בקבוצת הסופר מיני, אמינה, סחירה (לכן שומרת טוב על ערכה) ומאוד חיסכונית בדלק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שככלל אני לא ממליץ על הגטס, לפחות מבחינת מרווח אין בעיה - בן דודי מאוד נהנה משלו, והוא 1.95...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס היא אופציה סבירה בתקציב שלך, במיוחד בגרסא המאובזרת יותר. נכון, היא לא מוצלחת במיוחד בשום קטגוריה, אבל כמוביל נוסעים אפור ללא שום יומרות מוטוריות - היא תעשה את העבודה נאמנה.

כחדשה אתה יכול לבדוק גם את הסיריון. כמדומני המחיר שלה עומד באזור ה90K, וגם היא אופציה יפנית סבירה בהחלט. מרווחת מאוד (בהתאם מתאימה ונוחה גם לנהג שגובהו 2 מטרים), מזגן מעולה, תצרוכת דלק טובה, אמינות טובה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכובד יותר=גדול יותר?

בוא תסביר לי למה בנאדם שנוסע לבד רוב הזזמן צריך משהו יותר גדול מגטס או סיריון

מצד שני אני הייתי בודק לגבי בטיחות - ואת זה קל יותר למצוא באירופאיות.

או במאזדה 2 אאל"ט

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פוסל גם לקנות יד 2 אבל זה פחות משתלם כי אם עושים את החישוב שרכב חדש לא מגיע למוסך..ויש עליו אחריות בקיצור רכב חדש לרוב יותר משתלם.
אתה עושה אחת הטעויות הכי טריוויאליות שיש, כי אתה לא מביא בחשבון ירידת ערך, ואת מחיר הכסף.

להלן שני התרחישים שלך. בראשון אתה רוכש רכב ב- 92K ש"ח. בשני אתה רוכש רכב ב- 50K ש"ח.

בשני התרחישים אתה מחזיק את הרכב שלוש שנים.

תרחיש א - רכישה ב 92,000 ש"ח :

אובדן ערך של 15% בשנה - 13,800 ש"ח בשנה הראשונה, 11,700 ש"ח בשניה, 9970 ש"ח בשלישית.

סה"כ אובדן ערך: 35,470 ש"ח.

מחיר הכסף (הריבית האלטרנטיבית שהיית מקבל אם היית מפקיד 92,000 ש"ח בבנק לשלוש שנים בריבית של 4%): ~11,500 ש"ח.

סה"כ עלות: בערך 47,000 ש"ח.

תרחיש ב - רכישה ב 50,000 ש"ח:

אובדן ערך של 15% בשנה - 7,500 ש"ח בשנה הראשונה, 6,375 ש"ח בשניה, 5419 ש"ח בשלישית.

סה"כ אובדן ערך: ~19,300 ש"ח.

מחיר הכסף (הריבית האלטרנטיבית שהיית מקבל אם היית מפקיד 50,000 ש"ח בבנק לשלוש שנים בריבית של 4%): ~6240 ש"ח.

סה"כ עלות: 25,540 ש"ח.

במלים אחרות, חלופה א' יקרה ב- 21,500 ש"ח מחלופה ב'.

קשה לי להאמין שהתיקונים ברכב משומש שמחירו 50,000 ש"ח יגיעו ל- 21,500 ש"ח במהלך שלוש השנים שיהיה בבעלותך, ולכן לפחות מבחינה כלכלית, חלופה ב' משתלמת הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שכדאי לשקול אפשרות ללכת על משהו באמצע - רכב בן שנתיים, אולי שלוש, בתקציב של 70- 80 ש"ח שירידת ערך של השנתיים הראשונות כבר התרחשה.

זה יכול לצמצם את ההפרש שארנון רשם בהודעתו.

מצד שני הרכב עדיין יחסית חדש, באחריות והסבירות לתקלות עדיין נמוכה.

בגלל העדפה לרכבים יפניים נכנס גם הבט הבטיחות - למשל, סיריון החל מ 2006 הרבה יותר בטיחותית מאשר הדגם הקודם.

טויוטה יאריס והונדה ג'אז אוטומטיות - שני רכבים מוצלחים, אמינים, עם בטיחות די גבוהה וסחירים (מכאן גם ירידת ערך יחסית קטנה) יכנסו לתקציב. ל 50 אלף הם לא ממש ניכנסו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב ! להזכירם אני כותב ההודעה :-)

תודה רבה על התגובות..רק תיקון לזה שרשם משהו על 50 אלף , התבלבת אני לא רווצה רכב בסכום כזה אלא ב90 אלף

וגם בקטע של החישובים הכלכליים..הבנתי את הראש של לקנות רכב יד שנייה אחרי ירידת ערך יותר משתלם אני אשקול את זה גם.

למרות שאני פחות מעוניין ברכב משומש אם כי לא פוסל ובאמת ההונדה ג'אז והיאריס שנת 2006 הם מוצלחות ועולות לי בראש לקנייה. ובאמת שכל הקטע הפיננסי של החסכונות רווח הפסד זה מיותר,ממש לא קשור לעניין ולכן מעצבן.

בנוסף לכך יש כמה רכבים חדשים מהחברה בתקציב שלי חלקם לא מתאימים לי מכל מיני סיבות אישיות

וחלקם אולי דווקא כן , למשל :

סוזוקי סוייפט

ניסאו נוט

פולו בהנחה משמעותית

וגם גטס בהנחה משמעותית כמו שכבר ציינתי

סיריון נכנסת בתקציב אבל היא אחרונה אצלי ברשימה עקב ניסיון עבר ונהיגה עם הרכב בינוני מאוד, מיני בימבה.

אם אוכל להשיג את הסוייפט החדשה מהחברה במחיר של 92 אלף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת שכל הקטע הפיננסי של החסכונות רווח הפסד זה מיותר,ממש לא קשור לעניין
הקטע הפיננסי לא קשור לעניין?

תזכיר לי מי כתב שמכונית חדשה יותר משתלמת?

אני או אתה ?

למה התכוונת במילה "משתלמת" אם לא התכוונת לאספקט הפיננסי?

התכוונת שהיא משתלמת יותר כי תתפוס יותר בחורות בלי שתצטרך לעשות ניתוח פלסטי? לזה הכוונה ?

ולכן מעצבן.
החיים מעצבנים.

עובדות מבלבלות זה מעצבן.

תתעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים משקיעים מזמנם להסביר לך כמה דברים שכנראה אתה לא מודע אליהם, ואתה מפגין כלפיהם זלזול מוחלט.

אז למה אתה חושב שלמישהו ישאר חשק לעזור לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...