Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה vrs-tfsi רשמים ראשונים

rubycoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 5710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כמו שאני תמיד אוהב לומר-אוטו זה חבילה של תכונות לטוב ולרע שיחד צריכות לתת לך את הפשרה הטובה ביותר בין אבות המזון---

ביצועים בקו ישר

התנהגות+נוחות

שימושיות

עלויות אחזקה שוטפות

איבזור ובטיחות

מראה

והמחיר לכל הבלאגן

אז אחרי מחשבה רבה נמסרה השבוע לידי בטקס רב רושם האוקטביה החדשה שלי

600 קמ אחרי -עדיין בהרצה אבל המסקנה שלי ברורה---האוקטביה vrs היא אחת התמורות הגבוהות למחיר רכב חדש-ואחד מהסודות השמורים ליודעי הדבר בישראל.

מזה אוקטביה vrs-

שילדה {שנוסף לה ישבן},מנוע,גיר,הגה,ברקסים,דוושות אלומיניום ואפילו בקרת האקלים של גולף GTI mk5,פגושים קדימה ואחורה שונים ואגרסיביים יותר,פנסי חזית "ספוטים",ריפודי עור\אלקנטרה יחודיים עם לוגו vrs,גלגל הגה מצופה עור מחורר יחודי,

גאנט 18 מקורי,קאליפרים אדומים, ספויילר צנוע על תא המטען{הענק}סאן-רוף מקורי ועוד גאגטים שונים.

בגדול הבקורות בחו"ל כולן מהללות-זה לא גולף GTI אבל ההפרש לא שווה את הכסף,הפרש של עשירית שתיים ב0-100,שיוון כוחות בהאצות ביינים ומהירות סופית של האוקטביה גבוהה יותר{חשוב מאד בארץ}.

ההיגוי טיפלה קל יותר,וההבדל יותר נובע מגודל המרכב ומישקלו.

נוחות הנסיעה על 18 לא פחות ממדהימה,האוקטביה מגהצת קפלי אספלט ושיבושי דרך שהקופה שלי היתה שוברת גאנט,הרכב שקט מאד ומרגיש יציקה אחת גדולה,גם עם גג פתוח אפשר לעבור את ה80 ולדבר בשקט,המושבים{עם כיוונון קשיחות}נוחים ותומכים ובסהכ ההרגשה היא של רכב יקר ומכובד.

ואז צריך לחנך את הדור הצעיר שלפניו זה לא מונית ומי שמכיר את המנוע הזה יודע איך הוא מגיב,מיד,מהר וחלק-ביחס לקופה יש עוד מה לשפר אבל שבלול זה שבלול,הגיר חלק ומדוייק ,השלישי מתאים להכל 1000 סלד-נוסע,2000-סלד-נוסע מהר,4000סלד--הלו,הלו......

ההגה משנה את מישקלו בהתאם למהירות ואת זה לא כל כך אהבתי אבל בסוויפרים מהירים הוא נהדר עם מישקל כבד כמו שצריך -האחיזה גבוהה אבל לא מוחלטת-עוד לא השתוללתי אבל כמו שאמרתי---זה אוטו מכובד לא צרפתיה קלת ישבן.

דלק -1-11 אחרי 400 קמ בנסיעה מעורבת 50-50.

לסיכום-בעייני מדובר בעיסקת המאה למי שזקוק לרכב משפחתי\באגז\מכובד אבל לא רוצה לוותר על הספורטיביות,האוטו מספק את הפשרה המושלמת בין כל העולמות-הוא מהודר,מרווח ושימושי{מאד}מאובזר ובטוח,מהיר מאד כשצריך ומתנהג נהדר---בצבע הנכון הוא גם נראה טוב ומושך המון תשומת לב{מפתיע מאד}-----------------------------------------אז-

זה סקודה ולא האודי,וזה ידני ולא אותומת{השיבוש בכוונה}ויש לה ישבן אבל כל זה מופיע בחשבונית......:wink:

רובי

תמונות טובות יגיעו

כרטיס זכרון רובי full 006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, באמת בחירה ייחודית. לטעמי גם בכחול עדיין מזכיר מונית ;-)

אני הייתי הולך על מרכב סטיישן (אם יש לדגם).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אנחנו רוצים תמונות! :-)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הרכב הנ"ל, מונית או לא. בזמנו התלבטנו אבות בינה לבין הלאון, אך ההנחה בסיאט ניצחה.

ניפגש בסיבוב הבא.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר חבר ניגש לרכוש את הרכב לא היתה אחת זמינה לנסיעת מבחן, דבר שדחף אותו באופן סופי לכיוון היפני.

*הוצעה לו אז לרכוש VRS זהה לזו שקנית מבלי להמתין היות והייתה אחת במלאי.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...