Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנתי הנעה של הרכב בשלט רחוק

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 3300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שניה לפני שאתם מתחילים לחשוב שאתם הולכים לצחוק עלי תקראו הכל ותשכילו

הכל התחיל מזה שבבוקר המנוע קצת בעייתי בהתחלת הנסיעה ואם אני פותח צ'וק אז הצריכת דלק כמעט מוכפלת

והתחלתי לחשוב על הנעה מהשלט על מנת לחמם את המנוע בבוקר

אז במקום ללכת ולקנות יחידה בנפרד וגם לשלם את ההתקנה

החלטתי שאני מנצל את דוד שלי (מהנדס אלקטרוניקה) ואבא שלי (מהנדס חשמל) על מנת לבנות את המערכת הזאת

אחרי 3 שעות עם כל אחד מהם וללא הצלחה אפילו קטנה התחלתי לבנות תרשים זרימה ולאט לאט אחרי כמה נסיונות

על הדף כמובן הגעתי לתוצאה מושלמת של תרשים זרימה שנותן לי להניע את המנוע, לכבות את המנוע,

טיימר במקרה שאני ישכח את המנוע דולק, וכמה אמצעי בטיחות שמישהוא לא ידרס בטעות.

ודבר אחרון: כל המערכת שבניתי מותאמת לאזעקה של רב בריח דגם 625

התוצאה: יפה נקיה ובטוחה

ותודה רבה למריק מ- MY SOUND שבלעדיו עדיין הייתי מחפש לאן לחבר את החוטים של הטיימרים...

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איזה רכב יש לך. לפי שם משתמש בימר 525 שנת 89. יש לו מערכת הזרקה, אין לו צ'וק מכני. מחשב לפי חיישנים שולט על כל הפרמטרים.

אם אכן מדובר בבימר, בקשה אישית: יש מאט מכוניות על הכביש, שמור עליו וטפל בבעיות שלו. באקלים ישראלי אין בעייה של טמרטורות מינוס 30.

ראוי לציין שפטנט שאתה מדבר אליו היה בשימוש עוד ברוסיה, בגלל שבחורף טמפרטורות היו מאוד נמוכות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזכיר לך שההמלצה להתחיל נסיעה על מנוע קר היא להתניע, להמתין מספר שניות (בדיוק הזמן שלוקח לשים חגורה, להוריד ארמברקס ולהכניס הילוך) וישר להתחיל נסיעה (רגועה, עד שהמנוע יתחמם) ולא להתברבר ולתת למנוע לאכול פיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כבר אין לי את הב.מ.וו זה היה לפני הרבה זמן

עכשיו יש לי 106 והתקנתי את המערכת הזאת כדי שהרכב יתחמם בגלל שזה מנוע קרבורטור עם צוק ידני

ובקרוב אני מאמין שאני יצליח לסדר לחצן שיוכל לזהות שהרכב בהילוך ומראש לא יאפשר העברת זרם

אבל בכל מקרה הרכב לא יניע אם הבלם יד לא משוך וכבר בדקתי את זה והרכב במקרה הכי גרוע לא יכול להתקדם יותר מחצי מטר

אבל בגלל שזה הרכב שלי ורק אני נוהג עליו ואני רגיל לשים את ההילוך בניוטרל אז אין לי פחד שיקרה משהוא חס וחלילה

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו מישהו בעל צורך זדוני צריך לדעת איך בדיוק אתה משתמש בשלט ולקנות משהו על לבנות ולגנוב לך. לא ראית לפני כמה ימים את התוכנית על הגניבות מכוניות שהם רואים אותך ושמים עין עליך וזהו תוך כמה ימים הרכב יעלם לך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפטנט שלך מסוכן ברמה בלתי ניסבלת

אם בלם היד מורם רק קצת והאוטו בהילןך האוטו יניע כמו גדול, במקרה הטוב תגלח את הלנטיס של השכנה שלך, במקרה הפחות טוב תהרוג משהו.

עדיף להשקיע בתיקון הרכב מלהתעסק בשטויות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת - לא מניע אם בלם יד לא משוך.

אמרת - אתה משאיר את האוטו בניוטרל.

משמע -

אם בלם יד משוך - האוטו מניע.

אם האוטו לא בניוטרל - האוטו מניע ונוסע.

או, לחילופין - אתה משאיר את האוטו בניוטרל ולא משולב להילוך.

ככה או ככה - אתה יוצר סכנת חיים לכל מי שבסביבה ! ובמודע !

אני מקווה שאתה מבין שבמקרה של אסון - תחול עליך אחריות פלילית מלאה.

ממליץ לך לבטל מנגנון זה - אתה מסכן את הסביבה ואת עצמך.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שהרכב יקפוץ קדימה במידה והוא בהילוך ויכבה בגלל שאינו מקבל מספיק דלק.

"חברים" יקרים, נסו להניעה את רכבכם בהילוך 1' וללא גז ותראו כמה מסוכן הדבר.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופתע, אבל כמתניעים את הרכב בהילוך, קודם כל הוא קופץ בכמה ס"מ, נעצר, נדלק ומתחיל בנסיעה.

אגב, להדליק את הרכב בהילוך זה כמו לתת אבסנט לאדם שאלרגי לאלכוהול, זה פשוט מעמיס על הסטרטר.

דבר אחד שלא הבנתי עד היום, יש ברכב 500 מחשבים ולא לימדו מחשב אחד למנוע התנעה אם הרכב בהילוך ברכב ידני?

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rgunv צודק. האוטו קופץ ונכבה, מנסיון.

איך הוא יכול להתניע בחזרה ולנסוע?

יש רכבים שבאים עם התנעה מהשלט מהסוכנות. לדעתי זה לא יותר מגימיק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנעה משלט מהסוכנות -> רכב אוטומטי

לגבי התנעה בהילוך, כל מי שמעוניין לראות פיג'ו 306 מתניעה בהילוך[רגליים באוויר], מוזמן ביום שישי למתחם הערסיידה ביד אליהו.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התנעה בהילוך, כל מי שמעוניין לראות פיג'ו 306 מתניעה בהילוך[רגליים באוויר], מוזמן ביום שישי למתחם הערסיידה ביד אליהו.

כל רכב יכול להניעה בהילוך, העניין הוא שחוץ מרכבי דיזל הוא גם יכבה אם לא תיתן גז.

וחוץ מזה איזה רכב נדלק מעצמו ?

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה נותן לך הפטנט הזה

אם אתה צריך לפתוח צו'ק בשביל להניע משמע אתה לא תצליח להניע מרחוק מבלי לפתוח את הצ'וק

אני הייתי מנקה את הקרבורטור ופותר את עצמי מכל מיני רעיונות כאלה (שלעצמם הם יפים מאוד וכל הכבוד על היכולת שלך לבנות מערכת כזאת)

בנוסף אם הרכב מונע בשנייה יכול מישהו לשבור את החלון ופשוט לברוח עם הרכב.

ולסיום זה לא חוקי, אסור לעזוב רכב מונע.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב יכול להניעה בהילוך, העניין הוא שחוץ מרכבי דיזל הוא גם יכבה אם לא תיתן גז.

וחוץ מזה איזה רכב נדלק מעצמו ?

מניסיון, גם דיזל יכבה מיידית, ללא יוצא מן הכלל... הוא פשוט יקפוץ בבום כמה סנטימטרים קדימה, ויכבה.

זה לא שונה מלשים על הילוך, ולעזוב את הקלאץ' בבום מיידי. הרכב יקפוץ ויכבה באוטו אופן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...