Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות של טיקים במצב ל עמידה בהונדה סיוויק 98

toshigun
שימו לב! השרשור הזה בן 5700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר מתניעים את האוטו והוא עומד מספר שניות בכל הילוך הוא מתחיל להשמיע רעשים חזקים של "טיקים", כאשר נותנים טיפה גז ואף יותר הטיקים נעלמים כליל... אך כאשר עוזבים את הגז והאוטו חוזר ל500 סלד הם חוזרים ואף קרה פעמיים שלוש מצב שבו הסלד ירד מתחת ל500 והאוטו עשה כזאת קפיצה של כאילו הוא נכבה ואז חזר לחיים בעצמו !!!

אם מישהו יכול להגיד מה הוא חושב שזה יעזור לי מאוד...

בתודה, טומי

ד"א הגומיות שמחזיקות את המנוע דיי ישנות והיה צריך להחליפם מזמן (אם מישהו מבין איך זה תורם לבעיה אשמח לשמוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך וצהריים טובים!

1. יש אפשרות שהטיקים שאתה מרגיש הם באמת תופעות של תושבות המנוע אבל ירידת הטורים לא קשורה לתושבותץ

2. אני הייתי בודק את הספק משאבת הדלק תופעה מוכרת שהטיקים וירידת הטורים תואמת להספק נמוך במשאבת הדלק

3. בהצלחה.

micket_pajero:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שהרכב היה יומיים במוסך (לא מרכזי אבל זה שטופל בו במשך שנים) ואין להם שמץ קלוש של מושג מה לעזעזל קורה...

עכשיו במוסך המרכז אומרים תכינו מראש 3000 ואם נחליף ראש מנוע אז בכלל 10000... עכשיו זה נשמע הגיוני או עדיף לחפש כבר מנוע אחר... פלאגים ושטויות קטנות כבר החליפו ואז הרעש עבר ממקום אחד לאחר... זה נדמה כאילו הוא נובע מאחת הצילידרים !!!

מישהו עזרה... כי האוטו כבר בדרך למוסך מרכזי ו10 אלף נשמע קצת מוגזם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מנסה לעזור לך אבל קצת קשה עם המידע המועט שנתת

תסביר יותר את עניין "הטיקים" שאמרת מתי זה קורה

אמרת שהחליפו פלגים?

החליפו על הדרך חוטי הצתה וcoil?

בקשר לתשובות מנוע הם מונעות רק ויברציה שיש לך באוטו לא "טיקים" כפי שצינת

הודה לך אם תוסיף יותר פרטים תעזור לי לעזור לך

בתודה

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בשלב ראשון תחליף מוסך,נשמע שהמוסך הנ"ל לא ממש יודע מה הוא עושה.

תעביר את הרכב למוסך שמתמצא ומכיר את הדגם ואני מבטיח לך שזה יפתר בקלות,המנועים האלו ומערכת הניהול שלהם בין הפשוטים והקלים לאבחון בעולם הרכב.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ברגע שהסל"ד נופל (כאילו שהרכב מתכבה) באותו הרגע אתה שומע את ה"טיקים" האלה?

אם כן אז לדעתי אתה שומע ניצוצות שבורחים מהמפלג/חוטים/כוייל, וזה קשור לנפילות סל"ד שהמנוע עומד להתכבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור תודה רבה לכולם...

האוטו עבר 4 מוסכים ואז נכנס למוסך מרכזי והבעיה הייתה פשוטה עד כדי גיכוך...

הבעיה הייתה - מסנן של VTEC שבק חיים... דבר אשר גרם לVTEC לעבוד בסלד של 500 במקום 5000...

על הדרך עשו גם טיימינג... וואלה יצא רק 1000 ש"ח כולל מעמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...