Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת אמינות - איך ב-א-מ-ת אתם בוחרים את הקסדות שלכם ?

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו ונצא מנקודת הנחה של-2 קסדות נתונות יש רשימה ארוכה וזהה לחלוטין של תקני בטיחות שמאשרים את היותה כשירה להגנה על הקלאבסה שלכם.

עם זאת : אחת עולה 2500 ש"ח והשנייה 900 ש"ח.

ואם זה משנה משהו, ההבדל ברמת הגימור ורמת הנוחות, קיים לטעמכם האישי והוא עומד לצד הקסדה היקרה יותר (אבל לא משהו שיצדיק הפרש של 1600 ש"ח).

איזו תקחו ? למה ?

למרות שנראה כאילו אני מנסה לנתב ולנווט אותכם לעבר תשובה ספיציפית, לא כך הדבר.

באמת שלא.

:D

(וכן, יש קשר לכתבה הזו:

http://www.fullgaz.co.il/archive/dec-03/news/fg2964-mhr-part2.php

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התחלת עם השאלות הקשות?

אני מוכן לשלם יותר בשביל נוחות, השאלה היא כמה יותר וכמה יותר נוחות.

לקנות בזול תמיד אפשר אבל לרוב יוצאים ביוקר.

עכשיו, לדוגמא, החלפתי צמיג אחרי 7000 ק"מ, צמיג שקניתי בזול, לאחד הצמיגים היותר יקרים. למה? כי יש דברים שאני מוכן לשלם עליהם יותר.

ובהחלט שאלה קשה.

ונסיים בציטוט שמתאים לפה בול:

"עוגות מוקפצות, מוקפצות, מוקפצות.

שאלוני חידות כי לי פתרונות".

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יעזור לי שהקסדה תיקנית...אם היא לא נוחה?

חבוב...לא משנה מה יגידו....מה שיקר...תמיד...תמיד, הוא יותר טוב!

בקיצר..כן..הנשיא ישקיע יותר כסף בשביל שיהיה לו יותר נוח פיזית וריגשית.....

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמה ששניכם מצהירים עליו הוא שיותר חשובה מבחינתכם הנוחות ולא הבטיחות ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמה ששניכם מצהירים עליו הוא שיותר חשובה מבחינתכם הנוחות ולא הבטיחות ?

איך הבנת את זה כרובי?

אם שניהן בטוחות באותה מידה (רשימת תקינות)......אבל אחת מהן בגימור חרה ולא נוחה..

אז ברור שלא ניקח אותה....

אנחנו בחרנו את הקסדה הבטוחה.(שניהם באותה מידה) ..והנוחה!!

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצא קסדה שלישית (אין רק שתי קסדות בעולם, נכון?) שתתן נוחות מקובלת במחיר סביר.

פ'..התחכמויות ב 8 ...כן!? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפורום טיגן לכרוב את העלים.

השירשור התחיל ב-2 קסדות זהות מבחינת התקנים אבל שונות מבחינת הגימור והנוחות.

ז"א שתי הקסדות מספקות אותה הגנה.

אולם, לכן, לעומת זאת ובגלל שהקסדה הזולה יותר, לא נוחה אולי היא גם מספקת הגנה פחותה על ראש הלובש?

קסדות נבדלות אחת מרעותה בגיזרות. אם הקסדה לא נוחה אז היא גם לא יושבת טוב על הראש. איכות הריפוד זה דבר אחר. אם הריפוד לא נוח\מעצבן\מעקצץ\מגרד אז הריכוז ברכיבה יורד והקסדה הזאת פחות בטיחותית.

אי לכך ובהתאם לזאת אני בוחר בנוחה לי (אם אפשר שתהיה גם לא יקרה מאוד).

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי...

ז"א, שאתם לא מהאסכולה שמאמינה שאם קסדה עולה יותר, זה בגלל שהחברה היצרנית שלה השקיעה יותר והיא כעת עומדת בתקנים ואף יותר מכך.

מישהו חושב אחרת?

ונשאל דבר נוסף - הייתם רוכבם רכיבה ספורטיבית ומהירה בכביש מפותל כשאתם מצויידים בקסדה סינית? (שעומדת בכל התקנים הבטיחותיים המוכרים לאופנוען הממוצע)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי...

ז"א, שאתם לא מהאסכולה שמאמינה שאם קסדה עולה יותר, זה בגלל שהחברה היצרנית שלה השקיעה יותר והיא כעת עומדת בתקנים ואף יותר מכך.

מישהו חושב אחרת?

ונשאל דבר נוסף - הייתם רוכבם רכיבה ספורטיבית ומהירה בכביש מפותל כשאתם מצויידים בקסדה סינית? (שעומדת בכל התקנים הבטיחותיים המוכרים לאופנוען הממוצע)

טוב..חסה..קודם כל..תפסיק עם הסמים....

מה אומרים לך?

אנחנו כ-ן קונים את הקסדה היקרה יותר..של החברה שהקיעה יותר בנוחות/ עיצוב וכו'...

(נושא הבטיוחת הוא לא פונקציה פה ..כי הוא ..לדברייך..זהה בשניהן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - קשה לך להגיד "כן".

("כן, הייתי רוכב בלי שום בעיה עם קסדה סינית בנס הרים")

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיון קצר עם קסדה קצת יותר יקרה אני בפעם הבאה אקח את הקסדה הזולה יותר.

אני לא יודע אם זה אני או שהאיכות לא משהו אבל הAGV (הדי יקרה)שקניתי לפני קצת פחות משנתיים איכזבה אותי.

נכון,כשקניתי אותה היא הרגישה מצויין,אבל די מהר המשקף לא נסגר עד הסוף בצורה חלקה,הריפודים לא החזיקו מעמד,כל נפילה קטנה דפקה בצורה די קשה את הצביעה והיום הגעתי למצב שאפילו שכל הפתחים סגורים אני עדיין מרגיש משבי רוח בתוך הקסדה.

לכן בפעם הבאה אני אחפש משהו בסגנון הMHR או איזה סייל של שואי/אראי ישנות.

ההבדל של ה1500 ש"ח לא הוכח כשווה.

שלא לדבר על זה שאני רואה את מחירי החלפים ובכלל נדהם,משקף כהה של AGV עולה כ200 ש"ח.של MHR עולה 110...

ובמחיר הזה אני יכול להרשות לעצמי להחליף קסדות בתכיפות גבוהה יותר.ככה שגם אם הזולה יותר תחזיק פחות זמן אני גם פחות אתבאס וגם אוכל להחליף אותה בלי לחשוב על הוצאה של 2500-3000 ש"ח(לא ש1000 ש"ח זה לא כסף...אבל בכל זאת...).

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב מהר, ועם סינית? נו פרובלם... תמיד טוב לרכב מהר עם סינית...

לגיטימי...

מישהו חושב אחרת?

asian.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיון קצר עם קסדה קצת יותר יקרה אני בפעם הבאה אקח את הקסדה הזולה יותר.

אני לא יודע אם זה אני או שהאיכות לא משהו אבל הAGV (הדי יקרה)שקניתי לפני קצת פחות משנתיים איכזבה אותי.

נכון,כשקניתי אותה היא הרגישה מצויין,אבל די מהר המשקף לא נסגר עד הסוף בצורה חלקה,הריפודים לא החזיקו מעמד,כל נפילה קטנה דפקה בצורה די קשה את הצביעה והיום הגעתי למצב שאפילו שכל הפתחים סגורים אני עדיין מרגיש משבי רוח בתוך הקסדה.

לכן בפעם הבאה אני אחפש משהו בסגנון הMHR או איזה סייל של שואי/אראי ישנות.

ההבדל של ה1500 ש"ח לא הוכח כשווה.

שלא לדבר על זה שאני רואה את מחירי החלפים ובכלל נדהם,משקף כהה של AGV עולה כ200 ש"ח.של MHR עולה 110...

ובמחיר הזה אני יכול להרשות לעצמי להחליף קסדות בתכיפות גבוהה יותר.ככה שגם אם הזולה יותר תחזיק פחות זמן אני גם פחות אתבאס וגם אוכל להחליף אותה בלי לחשוב על הוצאה של 2500-3000 ש"ח(לא ש1000 ש"ח זה לא כסף...אבל בכל זאת...).

רבי....שים לב שהחסה מדבר על קסדה איכותית..יענו...אחת שלא תתפרק (מישקף..ריפודים וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - קשה לך להגיד "כן".

("כן, הייתי רוכב בלי שום בעיה עם קסדה סינית בנס הרים")

מצידי שתיהיה קסדה לובית....

כל עוד היא תקינה ..איכותית...נוחה..לא מיתפרקת...

אלה אם ..החסה רוצה שהנשיא יגיד שהוא קונה רק "מותגים"....חחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...