Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש רכיבים, אין מערכת. מה להוסיף? מה לשנות?

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי בבית זרוקים כמה פריטי אודיו לרכב. רציתי לשאול מה צריך להוסיף או לשנות כדי להתקין (לבד) מערכת איכותית.

מגבר אלפיין

50X2

100X1

סאב פיונר

400וואט מקסימום. (ישן) + תיבה לא משהו.

רמקולים 6"-9" 220וואט מקסימום (30 או 35 נומינל ) של פיוניר ( לא יודע אם מקורי )

HU - אלפיין רדיוטייפ AiNet איכותי ( אבל אין לי קסטה אחת בבית )

הכל זרוק בבית, הכל שלי מהרכב הקודם ( לא גנוב )

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב, מה התקציב שלך?

את האמת, אין עכשיו תקציב. ( לומדים עכשיו ופחות עובדים )

אבל היתי רוצה לדעת מה ההשקעה המינימלית למערכת איכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע את הדרך הבאה:

1. ההד של אלפיין סביר להניח איכותי, אני לא מכיר את הדגם, אליו תוכל לחבר צ'יינג'ר, אין לי מושג מה מתאים ומה המחירים.

2. את הסאב והמגבר 1*100 אתה יכול לחבר ככה, הכי הרבה לבנות/לקנות תיבה אחרת יותר מתאימה. לפי EDDY חומרים לבניית תיבה זה בסביבות 80 ש"ח שזה לא נורא...

3. אתה יכול לשים 400-500 ש"ח לקומפוננט נחמד 50 RMS (פיוניר/מגנט ואולי יש עוד, לא זוכר כרגע) או באותו מחיר למצוא משומש יותר טוב

4. 100-150 ש"ח נוספים לכבלים ו RCA.

אם אתה מתקין לבד סיימת את הסיפור באופן התחלתי בכ700 ש"ח מקסימום (בלי צ'יינג'ר בתור התחלה...)

דרך נוספת: לנסות למכור את ההד של אלפיין (לא יודע כמה הוא שווה) ולקנות בכסף רדיו דיסק יותר פשוט של פיוניר או JVC (תחסוך את עלות הצ'יינג'ר)

לקנות קומפוננט + כבלים + RCA + תיבה (קניה/בניה)

אתה יכול לסגור את הדרך הזאת בכ 1200 ש"ח בהנחה שהמחיר שתקבל על הרדיוטייפ יכסה בערך 50% מהמחיר של הרדיו דיסק.

אלה האפשרויות להתחלה...

אם אתה רוצה ישר לקפוץ למים קצת יותר עמוקים - קומפוננט 700-800 ש"ח, סאב + תיבה סביר 600-700 ש"ח, בהנחה שהמגברים שיש לך טובים ומוציאים הספק טוב (50 RMS *2) אז אתה יכול להשאיר אותם בינתיים.

ושוב, למכור את ההד ולקנות רדיו דיסק טוב (כשהמחיר על ההד יכסה עד 30% ממחיר הרדיו דיסק), תוסיף כבלים סה"כ בסביבות 2500 ללא התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...