Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש עובד כללי (שליח/נהג/מחסנאי) + דרוש שליח (2 משרות שונות)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 5709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בעקבות התאונה שעברתי, היות ולא נראה שאני אשוב בקרוב לעבודה, מחפשים מי שימלא את המשרה שלי, הייתי עובד 2 עבודות שונות, בשתיהן צריכים מחליפים:

עבודה ראשונה: בת"א, בחברה שעוסקת עם עיגון (דיבלים, עוגנים, ברגים), העבודה היא כמחסנאי בעקרון, לפעמים יש צורך לצאת לחלק סחורה ללקוחות, היציאה היא עם טנדר של העסק, רשיון נהיגה דרגה ב' הוא חובה ! רשיון לקטנוע מכל סוג (גם 125 טוב) מהווה יתרון בשביל שליחויות קטנות בת"א (יש בעסק גם קטנוע), העבודה במקום היא 8:00-16:00 בימים א-ה לא כולל שישי או שבת.

עבודה שניה: בראשל"צ, שליח בלבד, במסעדת ספגטים, העבודה היא במשמרות בוקר או ערב, בכל ימי השבוע כולל שישי ושבת (חובה לתת משמרות), יש כמובן טיפים, עבודה עם קטנוע של המסעדה.

אם אתם מעוניינים באחת המשרות, או מכירים מישהו שמחפש, אז בבקשה לצור עמי קשר בה"פ ואני אפנה אתכם הלאה.

אני מבקש, רק פניות מאנשים רציניים שיש להם מוסר עבודה, ביחוד לגבי העבודה הראשונה!

בברכה, אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ, חייב באופן דחוף מאוד, שליח למסעדת ספגטים, העבודה עם קטנוע 125 של החברה (הונדה ניו-ליד אם זה משנה למישהו), לאנשים מראשל"צ והסביבה יש אפשרות לחזור עם הקטנוע הביתה לפעמים (בהתאם לצרכי המסעדה).

אם מישהו מעוניין/מכיר מישהו שמעוניין אני מאד אשמח לשמוע.

תודה, אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של "חיפוש" אחר עובד בחודש האחרון, למצוא מישהו שיהיה מוכן לעבוד ויתאים לעבודה (יצוגי לא טיפש לגמרי ומבין/דובר עיברית זה בערך הדרישות היחידות) זו משימה קשה מאוד.

*משכורת כפולה מהמינימום במספר משמרות ערב בשבוע לזוכה המאושר בעבודה מעניינת ונקיה (סטודנטים/ חיילים/ סתם צעירים שמחפשים עוד כמה שקלים).

**לא התעלקתי על השרשור בכלל...

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל השואלים

054-4553650

פשוט די סתמתם לי את הדואר

*לא כדאי להתקשר בבוקר, הנחמדות שלי מתעוררת בשעות אחה"צ.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...