Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה: האם יש הבדל מכני בקסטרה 2001 צורה ישנה לקסרה צורה חדשה?

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 5688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע מצאתי קסרה יד 1, 2001, 110,000 ק"מ, צורה ישנה.

אני יודע שבקסרה שנת 2001 יש 2 דגמים, צורה ישנה עם הפנסים הארוכים, וצורה חדשה עם הפנסים העגולים(הגדמים האחרונים).

השאלה היא האם ישנו הבדל כלשהו מלבד הפנסים בין שני הדגמים? האם מבחינת מנוע איבזור כיסאות וכו' יש שינוי?

זה דגם SX והמוכר טוען שיש רדיוטייפ עם שליטה מההגה, אילו דגמים נוספים יש בקסרה? האם יש דגמים מפוארים יותר?

האם כדאי לקחת את הצורה החדשה או הישנה? או שזה לא משנה....?

מצטער שאני שואל יותר מדי שאלות, פשוט אני אוהב להיות בקיא ולדעת על מה אני הולך....

אודה לכם על מתן מענה,

בברכה, זאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש הבדלים רבים בין הקסרה I והקסרה II . לא אפרט כאן את ההבדלים הקוסמטים אך אוכל להגיד לך שהמנוע של הקסרה II שונה ומוציא הספק של 110 כ"ס לעומת 90 בדגם הראשון. אין דגמים מפוארים יותר ב 1600 סמ"ק. יש דגם בעל נפח 2000 סמ"ק שלו יש גם תוספות רבות יותר. ברשותי היו כל דגמי הקסרה בנזין ולכן אם תהיה לך שאלה ספציפית,אשמח לעזור:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש הבדלים רבים בין הקסרה I והקסרה II . לא אפרט כאן את ההבדלים הקוסמטים אך אוכל להגיד לך שהמנוע של הקסרה II שונה ומוציא הספק של 110 כ"ס לעומת 90 בדגם הראשון. אין דגמים מפוארים יותר ב 1600 סמ"ק. יש דגם בעל נפח 2000 סמ"ק שלו יש גם תוספות רבות יותר. ברשותי היו כל דגמי הקסרה בנזין ולכן אם תהיה לך שאלה ספציפית,אשמח לעזור:-)

מה אתה היתה עושה אם היתה צריך לרכוש קסרה?

אני כעקרון בעל תקציב של עד 35 אלף, וזאתי שמצאתי היא תעלה סביב ה25(שזה נחמד-משאיר לי כסף לביטוחים וכדומה ועוד ישאר לי עודף).

אבל זאתי שמצאתי היא נשמעת דיי נחמד יד ראשונה, ק"מ דיי סביר, לפי המוכר במצב טוב+, ומחיר זול יחסית...

השאלה שלי היא האם שווה להמתין עוד קצת ולהמשיך לחפש קסרה 2 במצב דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשוק כמה מאות קסרות למכירה. ראשית תמצא אחת שמורה ובמחיר טוב (מכרתי קסרה מודל 2000 לפני שבוע במצב כמעט מושלם עם 177 אלף ק"מ וטסט לשנה ב 18 אלף ש"ח) ללא קשר אם זה I או II . שנית תבדוק אחת ממודל 2002 ותראה אם השינויים שנעשו בדגם חשובים לך. ההבדל בכוחות הסוס כמעט ולא מורגש לדעתי,אבל כדאי שתעשה נסיעת מבחן. סך הכל הקסרה היא קניה מעולהת אני אישית לעולם לא אסע ברכב 1600 אוטו' ולכן אני בעליה של קסרה 2000 סמ"ק מודל 2002 שאם תתאמץ מאד תוכל למצוא אחת או שתיים למכירה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...