Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכלנו ב OLIVE בתל אביב וקמנו עם קילקול קיבה - מה לעשות ?

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישבנו 3 זוגות לאכול בלילה, הבנות לא אכלו כי הם טענו שיש ריח של בשר מסריח באויר.

אנו הבנים עם קיבות נירוסטה רעבים ולא ממש עיניין אותו הריחות מפאת יופיו של מבחר הסלטים המרהיב

ומי שמכיר זה מקום שניראה טוב ובעל שם טוב.

שלושתינו אכלנו סנדביץ רוסטביף שמוכן במקום,

אפשר לאמר ששמנו סלטים שונים ככה שלא היה משהו בסלטים שאגב היו טעימים וגם כל אחד אכל בלחמניה מסוג אחר.

הסנביץ אכן היה טעים, אחרי שסיימתי אותו גנבתי לחבר חתיכת בשר מהסנביץ והיא לא היתה טעימה, אז הפסקתי לגנוב לו.

כניראה שהסלטים בשילוב הלחמניה והרטבים העלימו את הטעם של הבשר

למחרת שלושתינו קמנו בבוקר עם שילשולים/הקאות וכאב בטן שעברו רק בשעות הצהריים.

מה לעשות ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לשים חיתול ולקחת תרופות נגד בחילה?

או להתקשר למסעדה ולספר להם על כך ובדרך לשאול מה הם חושבים על זה...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי יותר על לשלוח להם ביקורת של משרד הבריאות/תברואה

השאלה היא איך אני עושה את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מסביר להם את העניין,לדעתי עם זה מקום כזה טוב הוא בטוח יפצה אותכם.

אם לא,הייתי מזמין כבר ביקורת של משרד הבריאות ודואג שאף בנאדם שאני מכיר לא יאכל שם.

לדעתי זה דבר חד פעמי,כך שגם ללכלך על המקום לא ייצא כי בטח המון אנשים כבר נהנו שם,וגם ביקורת משרד הבריאות לא תמצא כלום(אני אומר את זה לפי התיאור שלך,מקום יפה,מכובד וכו...).

דרך אגב,לפי מה שידוע לי הביקורות האלה בדרך כלל ידועות מראש לבעל המקום ולכן גם נערכות הכנות אלייה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך פיצוי , זה ברור שאני לא יאכל שם יותר בגלל שהמקום מגעיל אותי אז מה אני יעשה בפיצוי ?

אז איך אני מגיע לזה שאנ ישולח להם ביקורת כזו או אחרת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פשוט שולח מכתב ענק למשרד הבריאות והם כבר ידאגו לכול השאר.

תוסיף שזה פשוט אסון מה שמוכרים שם לאכול וכדאי מאוד שיבדקו את המקום הזה בהקדם לפני שיהיו תוצאות חמורות יותר משלך.

אולי אפילו כדאי שתשלחו אחד אחד את המכתב שיראו שזה לא משהו חד פעמי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הריצה לשלוח להם ביקורת של משרד הבריאות וכו', יכול להיות שבאמת אכלתם בשר לא טוב,אבל גם יש סיכוי טוב שזו טעות שנעשתה בתום לב.

אכלת ונהנת,אבל למחרת הרגשת (אתה וחברייך) לא טוב אז זהו, המקום מגעיל,לא הולכים אליו יותר וממליצים לאחרים לא ללכת אליו ?

אולי תיהיה בנאדם,תתקשר אליהם,תסביר להם טוב טוב את חומרת הבעייה, אני מאמין שאם מדובר במקום מוכר ומכובד (כמו שאתה אמרת) בעל המקום ייקח את זה לתשומת ליבו וידאג לבדוק את מקור הבעייה, ואף יפצה אותך.

אם היית קונה קרטון חלב והיית מגלה שהוא מקולקל, היית אומר ישר מזמין ביקורת פתע של משרד הבריאות וממליץ לכולם לא לשתות את החלב של אותה חברה ?

כנראה שלא.

טעויות קורות,לא צריך לעשות מזה סוף העולם,אבל כן להביא לידיעת בעל המקום.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות ?

1. להוציא כמה ימי מחלה.
  2. להפסיק לגנוב רוסטביף מחברים שלך. זכור שחז"ל אמרו "סוף גנב - לתליה", ואני מוסיף: "סוף תחמן - לשלשול".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם קשה למצוא בננות בשלות ויפות היום..והאורז מחירו בשמיים....

אהה כבר עברו השלשולים... אז לא לשכוח תמיד לקחת תחתון ספר בתיק לעבודה לפעם הבאה.:-)

וברצינות:היה... נגמר... לא נעים אבל אולי זה לא באמת משקף את המקום והמקום בסדר בד"כ(אולי לא אהבו את הפרצוף שלך :-)),אני..לא הייתי חוזר לשם וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשר לא טוב,אבל גם יש סיכוי טוב שזו טעות שנעשתה בתום לב.

טעויות קורות,לא צריך לעשות מזה סוף העולם,אבל כן להביא לידיעת בעל המקום.

הבנות שמו לב לריח בשר מקולקל באויר !

זה אומר שחד מכל ה 10-15 עובדים שהיו שם היה בטוח צריך לשים לב לזה.

ועכשיו נזכרתי במשהו, שהוא בא לשים לי את הבשר הוא שם אותו על הפלטת חימום למרות שאמרתי לו ש לא צריך והוא התעקש, אמר "לא, חייב !" ולא התעקשתי יותר מידי אמרתי "טוב קצת".

אבל כשאני חושב על זה, זה כדי להעלים את הטעם של החוסר טריות, זה טריק דיי ידוע !

אין מצב שזה היה בתום לב או בטעות, זה פשוט בגלל שזה סופשבוע בטח רצו לדחוף את כל הפג תוקף שלהם לכל ההמון שבא לקנות שם בלילות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...