Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיבת הילוכים בעייתית- פוקוס 2004

oren14
שימו לב! השרשור הזה בן 5714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אמש במהלך נסיעה מחוץ לעיר החלה תיבת ההילוכים ברכבי לגמגם בפעם הראשונה כלומר במעבר בין הילוך 2 ל 3 ובין 3 ל 4 לסירוגין מד הטורים היה עולה ל 6K סל"ד כאילו אני נותן גז בניוטרל.

תופעה זו קרתה לי במהלך הנסיעה כ 4\5 פעמים כאשר במהירות של 90 קמ"ש הרכב נסע בצורה חלקה .

לקראת סיון הנסיעה כ 50 ק"מ בערך נדלקה לי הנורה הצהובה (סימן קריאה)!

1. היום בבוקר נסעתי ברכב ללא שום סממנים של התופעה שקראה לי אמש. האם נכון יהיה לחכות שהתקלה תחזור ואז לטפל בה או שאני יכול לגרום נזק יותר חמור?

2. מה יכולה להיות הבעייה?

3. האם בבדיקת מחשב במוסך ניתן לזהות בוודאות את הגורם?מה עלות של בדיקה זו והאים יש המלצות למוסך אמין באזור ראשון לציון

4. סכום משוער של הטיפול?

תודה על העזרה

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צורך להתחבר לסורק מסוג FDS2000 או WDS ולחלץ קודי תקלה.

במידה והנורה דלקה בלוח השעונים אזי הגיר נכנס למוד חירום כתוצאה מתקלה שתרחשה בתיבה או טמפ' נוזל ATF גבוהה מידי. מומלץ לגשת למוסך בהקדם האפשרי ולא לחכות שהתקלה תחזור.

בבוקר התופעה לא חזרה על עצמה מכיוון שטמפ' נוזל ATF הייתה נמוכה.

לא ניתן לקבוע על סמך הנתונים שציינת מהי התקלה ועלות התיקון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מציין תופעה של החלקה במעבר הילוכים, תמוה מאוד שהיא ספוראדית וחלפה כמו שהופיעה.

כמה ק"מ הרכב עבר? הוחלף נוזל תיבה אוטו' בעבר?

ללא קוד תקלה, בדיקת מפלס ומצב נוזל התיבה והלחצים לא ניתן להתקדם.

מציע לך לפנות לשרשור בעלי מקצוע מומלצים שלנו בפורום אוף-טופיק ולהתעדכן לאן לגשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקפוץ לאורן שהינו חבר הפורום ובעל מקצוע מעולה בכדי להתחבר לסורק ולבדוק את פשר התקלה.

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=889

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המקצועית.

האם ייתכן שמדובר בבוכנה בתיבת ההילוכים?

יש לך מוסך אמין להמליץ עליו באזור ראשון

תודה אורן

הבעייה אינה בבוכנת הסרוו מכיוון שבוכנה בעייתית תגרום למכות בהעברות הילוכים ולא להחלקה.

מכיוון שההחלקות בהילוכים שציינת קרו מספר פעמים אז בהחלט במחשב הניהול יהיו שמורים קודי תקלה המתייחסים להחלקות בהילוכים כמו p0732 או p0733 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...