Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טמפרה 92 מנוע 1600 גיר רגיל, העלמות נוזל קירור (הרבה נוזל קירור)

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בטמפרה 92 ברשות המשפחה, יש תופעה של העלמות מים, ביום רביעי מילאו מים, ביום שבת מילאו שוב, 4 ליטר !!!

בן דוד שלי (שהוא נוסע באוטו) טוען שאין שום נזילה.

למישהו יש השערות איפה המים ?

הם לא בשמן, זה נבדק כבר.

תודה, אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב התחמם ? עישן או מעשן עשן לבן ?

אם הרכב מעשן עשן לבן,אז כנראה שיש מעבר של נוזל קירור לתא השריפה.

לדעתי,צריך לגשת לבדיקת לחץ כי איבוד של 4 ליטר הוא איבוד מטורף,צריך לבדוק במיוחד את משאבת המיים ואם בדיקת הלחץ תקינה כדאי לעשות בדיקה כדי לזהות הימצאות c02 במנוע,מה שיכול להכריז על מותו הקרב.

יש שרשור דומה של מאזדה 626 תחפש בדף הנוכחי (196) או ב-195 מדובר על הבחור שקנה רכב כנראה מסוחר,אין אצלו סימני נזילה אבל הרכב מעשן עשן לבן ויש סיכויים טובים שמנועו בדרך להתפגר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לCO2, אחרי הכל המנוע הזה מעל 300 אלף ק"מ.

הנושא יבדק.

אם יש עוד רעיונות, אני אשמח לשמוע.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...