Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימים שיפורים קוסמטיים לקטנועים?

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שאני צריך את זה עכשיו, גם ככה אני צריך למכור את הכלי שלי, אבל זה מעניין אותי מה אני מפספס.

אז יש משהו לקטנועים כמו לרכבים ( ספויילרים, חצאיות, הנמכות, הגבהות וכו' )?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיפון יש אתרים שמציעים מכל טוב.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלל אקססוריז ל"סליידר" (הנמכר באירופה ע"י מב"ק תחת השם "סטאנט")

http://www.mbk-europe.com/stunt/index3.html

:idea:

לאזרח היו אופני מוטובקאן כשהיה ממש קטן. הקרנף שיפר לו אותם, ושם קרטון רועש על הסילקים (=שפיצים בירושלמית מדוברת). הפעם הראשונה והאחרונה שהאזרח שם אגזוז פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל , למשל , להחליף את כל מכלול המזלג הקידמי למשהו בשרני קצת יותר

בא נאמר - 43 מ"מ קוטר , הפוך. לזה אפשר להצמיד ג'אנט יצוק ברוחב של 120

ואם כבר החלפת פרונט , כדאי להתאים לזה מערכת בלימה מתאימה , כמו זוג דיסקים

פרפריים של 'ברייקינג' . לכל זה אפשר להתאים מזלג אחורי רציני יותר עם

ג'אנט ומיתלה מתאים . כדאי להזמין כבר המשך למערכת הבלימה לחלקו האחורי של הכלי.

לסיום הייתי ממליץ לך גם שינוי קטן במנוע , אבל זה לא הכרחי . אפשר להישאר עם המנוע

המקורי של הטייפון.

אה....רגע....

שאלת על "חצאיות".......

לא הבנתי איך זה מתקשר למילה "שיפור".....

אה......

שיפור קוסמטי.......אז תצבע אותו בכחול וזרוק אותו לים.

הסקניה לא מבין למה טרח לרשום הודעה כזו ארוכה לאיפור (קוסמטיקה).

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ישנה אפשרות לצביעה מחדש, אני מחבב את DCD, אבל ישנם אחרים שעושים עבודה יפה. הCH של פייזר, למשל, זכה לצביעה מלבבת.

בהמשך אתה יכול להחליף פנסים, ישנם פנסי אופנועים שיתאימו לחלק מהקטנועים, אבל זה כבר ענין של התאמה בין דגמים ספציפיים. פנס אחורי של R1 המותקן על CH?... אכן נראה בפורום הקטנועים בזמנו.

אורות כחולים מלמטה (פנסי לד), יותר טוב לשים את נורות הלד בתוך הנאבה של הגלגל, העיגול שסביב הגלגל, שיאירו על הגלגל. זה אפקט פחות ערסוותי ונראה לא רע.

עוד? בקטנוע נורית שמתלבשת על הונטיל תחזיק מעמד, ותהיה מדליקה. באופנוע זה לא מומלץ עקב הלחצים במהירות גבוהה, אז המשקל העודף מסכן שלמות הונטיל. בקאסטומים וקטנועים רגועים זה בסדר.

מה עוד?... החלפת הנורה (רק הנורה) לאחת בעלת צבע שונה, יעני דמוי קסנון - נורה כחולה.

מה עוד? התקנת סטריאו בארגז, ראיתי כבר כמה, די פשוט. אפשרי גם עם ארגז מתפרק ושקע מוגן מים.

צמיגים עם פס זוהר, נראו אצל יוני אופנועים בירושלים לפני מספר שבועות. מחיר זול, דבר מדליק.

מדבקות - כמעט בכל עסק של אופנועים, מאילת (שלומי אופנועים) ועד כרמיאל (ההוא).

ריפוד מחדש של המושב - בין 100 ל 400 ש"ח, תלוי מה הריפוד החדש וכמה מתוחכם.

מה עוד? יש עוד, בייוחד לטייפונים ווספות, אני חושב שלהם הכי הרבה.

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ישנה אפשרות לצביעה מחדש, אני מחבב את DCD, אבל ישנם אחרים שעושים עבודה יפה. הCH של פייזר, למשל, זכה לצביעה מלבבת.

בהמשך אתה יכול להחליף פנסים, ישנם פנסי אופנועים שיתאימו לחלק מהקטנועים, אבל זה כבר ענין של התאמה בין דגמים ספציפיים. פנס אחורי של R1 המותקן על CH?... אכן נראה בפורום הקטנועים בזמנו.

אורות כחולים מלמטה (פנסי לד), יותר טוב לשים את נורות הלד בתוך הנאבה של הגלגל, העיגול שסביב הגלגל, שיאירו על הגלגל. זה אפקט פחות ערסוותי ונראה לא רע.

עוד? בקטנוע נורית שמתלבשת על הונטיל תחזיק מעמד, ותהיה מדליקה. באופנוע זה לא מומלץ עקב הלחצים במהירות גבוהה, אז המשקל העודף מסכן שלמות הונטיל. בקאסטומים וקטנועים רגועים זה בסדר.

מה עוד?... החלפת הנורה (רק הנורה) לאחת בעלת צבע שונה, יעני דמוי קסנון - נורה כחולה.

מה עוד? התקנת סטריאו בארגז, ראיתי כבר כמה, די פשוט. אפשרי גם עם ארגז מתפרק ושקע מוגן מים.

צמיגים עם פס זוהר, נראו אצל יוני אופנועים בירושלים לפני מספר שבועות. מחיר זול, דבר מדליק.

מדבקות - כמעט בכל עסק של אופנועים, מאילת (שלומי אופנועים) ועד כרמיאל (ההוא).

ריפוד מחדש של המושב - בין 100 ל 400 ש"ח, תלוי מה הריפוד החדש וכמה מתוחכם.

מה עוד? יש עוד, בייוחד לטייפונים ווספות, אני חושב שלהם הכי הרבה.

ixmix גם אתה כאן????

פשש... כל הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...