Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה GSI

gil elbaz
שימו לב! השרשור הזה בן 5696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מברר על הרכב הזה בשביל חבר, איך הרכב מבחינת ביצועים צריכת דלק, האם יש לאוטו הזה כוח?

האם כול יומיים הוא יהיה במוסך?

אני כמובן מדבר על אסטרה GSI ידנית מנוע 2.0.

תודה לעוזרים!

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעבר אחת אדומה. השוטרים לא הפסיקו ליסוע אחרי בתקווה ש"אתן בגז" מכיוון שהרכב נראה ספורטיבי ומוחצן מאוד (לטוב ולרע). כוח בהחלט יש, אבל ברכב בן 15 שנה אל תצפה למצוא אקזמפלר שלא עבר התעללות/תאונה או שתיהן. הרכב חסכוני (1:18 בינעירוני!) ומאובזר מאוד אבל לא יותר מכך - אמינות אינה הצד החזק במיוחד בכל הנוגע למערכת הקירור והחשמל. יש ברכב מחשבים רגישים וקרים מאוד, חיישנים שנוטים לשבוק חיים וגרוע מכל - המנועים נטים להדרש לשיפוץ/החלפה בתדירות די גבוהה בגלל החיים הקשים. בסך הכל, אם החבר שלך מבין למה הוא נכנס ויש לו כיס עמוק - רכב מהנה וזול ביחס לתמורה.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעבר אחת אדומה. השוטרים לא הפסיקו ליסוע אחרי בתקווה ש"אתן בגז" מכיוון שהרכב נראה ספורטיבי ומוחצן מאוד (לטוב ולרע). כוח בהחלט יש, אבל ברכב בן 15 שנה אל תצפה למצוא אקזמפלר שלא עבר התעללות/תאונה או שתיהן. הרכב חסכוני (1:18 בינעירוני!) ומאובזר מאוד אבל לא יותר מכך - אמינות אינה הצד החזק במיוחד בכל הנוגע למערכת הקירור והחשמל. יש ברכב מחשבים רגישים וקרים מאוד, חיישנים שנוטים לשבוק חיים וגרוע מכל - המנועים נטים להדרש לשיפוץ/החלפה בתדירות די גבוהה בגלל החיים הקשים. בסך הכל, אם החבר שלך מבין למה הוא נכנס ויש לו כיס עמוק - רכב מהנה וזול ביחס לתמורה.

תודה על המידע לא נראה לי שיש לו כוח לכול הטיפולים האלו!

חשבתי על עוד מכונית בשבילו מאזדה לאנטיס 323 שנת 97 מנוע 1.8 ידנית?

איך היא מבחינת אמינות, צריכת דלק וכוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין - אני לא מאמין שנותרה עוד איזו GSI במצב מקורי *** עריכה - נמחקה הערה גזענית שאינה קשורה לנושא *** . כל אלו שראיתי בכביש בשנים האחרונות היו "משופרות" ובד"כ בצורה מזוויעה, ובוא נאמר שהנהגים היו מהסוג שטוען ש"*** עריכה - נמחקה הערה גזענית שאינה קשורה לנושא ***

לגבי הלאנטיס - וואו, איזה מעבר מאחד לשני. אם החבר שלך מחפש רכב ספורטיבי ו/או חזק, מה הקשר ללאנטיס? שאך אותו מה הדרישות שלו, מה התקציב וננסה לייעץ לו.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין - אני לא מאמין שנותרה עוד איזו GSI במצב מקורי ו/או אצל יהודי. כל אלו שראיתי בכביש בשנים האחרונות היו "משופרות" ובד"כ בצורה מזוויעה, ובוא נאמר שהנהגים היו מהסוג שטוען ש"לאוטו יש בנסים חדשים ולא עפר תאונה בחיים. אני נשבע בזקנו של הנביא". הבנת?

לגבי הלאנטיס - וואו, איזה מעבר מאחד לשני. אם החבר שלך מחפש רכב ספורטיבי ו/או חזק, מה הקשר ללאנטיס? שאך אותו מה הדרישות שלו, מה התקציב וננסה לייעץ לו.

התקציב שלו גג 23K הדרישות שלו שיהיה אוטו בעל צריכת דלק סבירה, אמינות, כוח וידנית!

ומה רע בלאנטיס אין לה כוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה רנו 2.0 קופה

לדעתי אתה יכול למצוא לא מעט במצב סביר

אם תתפקר על 1.6 אתה תגלה עלויות אחזקה אפסיות

יבואן ידידותי

ורכב חמוד

אפשרות נוספת היא האסטרה 2.2 משנים מתקדמות יותר- המרחק לא גדול

כמה אלפי שקלים והרכב שונה בכלל ובטיחותית בפרט

מנסיון (יש לי 2001 אוטומט-לצערי) צריכת דלק 1:9 בנסיעה מעורבת, אמינות טובה, יבואן לא ידידותי

רכב מדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...