Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך רכב חדש עם מנוע 3.5 ליטר מוגבל ל170 קמ"ש? מליבו 2008

djyakini
שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קורא עכשיו את המפרט של השברולט מאליבו 2008 החדשה, הגרסא היקרה. היפיפייה מגיעה עם מנוע בנפח 3500 סמ"ק ו29.9 קג"מ, אך - מוגבלת למהירת של 170 קמ"ש בלבד:|

אני מופתע הרוב בגלל העובדה שרכב כמו יונדאי I30 עם מנוע 1600 מסוגל ליותר (184), כך גם הונדה סיוויק 1800 בגרסא הכי זולה (200!) וקורולה ליסניג (195).

http://cars.walla.co.il/ts.cgi?w=/@version&vid=1119

לא שמהירות סופית זה עניין שחשוב לרוב האנשים, אבל בכל זאת, במחיר שלה (163,000 ש"ח) ובאגרסיביות שהיא משדרת הייתי מצפה לקצת יותר מיפנומטית ליסינג.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובלי שום קשר. איפה בארץ חשבת להגיע למהירות מקסימלית (אם כל רכב)?

שוב המשפט המטומטם הזה. בכל כביש ישר אפשר להגיע ואף לעבור את המהירות הזאת. כשהוא ריק והראות טובה זה גם לא מסוכן לאף אחד פרט לעצמך, וגם זה מוטל בספק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מוגבלת אלקטרונית.

ובלי שום קשר. איפה בארץ חשבת להגיע למהירות מקסימלית (אם כל רכב)?

איזה שטויות ..

כל כביש מהיר לא תהיה שום בעיה להגיע ל170 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב המשפט המטומטם הזה. בכל כביש ישר אפשר להגיע ואף לעבור את המהירות הזאת. כשהוא ריק והראות טובה זה גם לא מסוכן לאף אחד פרט לעצמך, וגם זה מוטל בספק.

+1

כמות הצדיקים בפורום גודלה מיום ליום ...

בכל מקרה נראה לי מוזר שיש הגבלה כזאת לרכב מודרני עם מנוע חזק .:|

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הצדקנים...

אנשים מתחרים עם עצמם וחושבים שיקבלו נקודות אקסטרה מהשד יודע מי אם יצאו בהודעות בסגנון הזה. נשבר כבר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעזאזל קשור המחיר והאגרסיביות שהיא משדרת?!

רוב הרכבים המיוצרים בארה"ב (אם לא כולם) מוגבלים אלקטרונית, מישהו אמר שהיא לא מסוגלת ליותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 מעליי (במקרה שלי יפנית). המאזדה שלי (2) מוגבלת אלקטרונית ל-168, ואני חייב לציין שהיא מגיעה דיי בכייף לגבול הזה.

זה לא אומר שגם מאליבו חדשה מגיעה ל-170, כי זה כל מה שהיא יכולה. ממש לא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו כבישים בארץ שמותר היה ליסוע בהם מעל 170 אני מבטיח לכם שלא הייתה את ההגבלה האלקטרונית הזאת..

פשוט בארץ יש הגבלה למקסימום 110 ופשוט אין צורך ל170 (יפתחו במיוחד בשביל אלה שעוברים על החוק?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 מעליי (במקרה שלי יפנית). המאזדה שלי (2) מוגבלת אלקטרונית ל-168, ואני חייב לציין שהיא מגיעה דיי בכייף לגבול הזה.

זה לא מגבלה אלקטרונית

זה קצה גבול היכולת שלה, אם יום אחד תגיע למהירות הזאת תשים לב כמה הסל"ד גבוה, ואז תבין שזה לא אלקטרוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו כבישים בארץ שמותר היה ליסוע בהם מעל 170 אני מבטיח לכם שלא הייתה את ההגבלה האלקטרונית הזאת..

פשוט בארץ יש הגבלה למקסימום 110 ופשוט אין צורך ל170 (יפתחו במיוחד בשביל אלה שעוברים על החוק?)

אז למה לה להגביל את כולם ל-110 וזהו?

ההגבלה לא פותחה במיוחד בארץ, אלא בארה"ב מוכת התביעות השטוטיות (הרבה יותר מבישראל).

אין צורך אמיתי, אגב, גם לנסוע 110 כמו שאין צורך אמיתי להתחסד בפורום אוהבי נהיגה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מגבלה אלקטרונית

זה קצה גבול היכולת שלה, אם יום אחד תגיע למהירות הזאת תשים לב כמה הסל"ד גבוה, ואז תבין שזה לא אלקטרוני

נו טוב:

האודי שהייתה לי 1.8 125 כ"ס ידני, ביקרה במקומות האלה בלי מאמץ מיוחד.

הרכב הנוכחי שלי 2.5 208 כ"ס משייט במהירות כזו בנינוחות מופתית.

אתה רוצה להגיד לי שהשברולט לא מסוגלת להרבה יותר מ- 170 קמ"ש? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במליבו לא נעים כבר ב-120, אז להגיע איתה ל-170 ? מפחיד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

razmel, אתה אומר זאת מנסיון של?..

יצא לי לעבור את ה120 ואף מעלה מעלה, לא הרגשתי שום אי נעימות מיותרת. בטח שלא יותר מברכבים אחרים שהגעתי למהירויות אלו, ואפילו הרבה פחות.

אני לא חושב שתהיה סיבה שיהיה כך דווקא במליבו החדשה..

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו? אז למאליבו יש יתרון! :-)

משאיות גדולות למשל מוגבלות ל-88 קמ"ש. אבל מי אמר שוולבו FH16 עם גיר 16 הילוכים לא יכולה לעבור 140קמ"ש?

מיגבלה אלקטרונית אפשר לבטל ע"י החלפת תוכנת ניהול "צ'יפ".

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...