Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתפס גנב אופנוע סזוקי שטח

The Garlic Press
שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטרי איילון לכדו גנב אופנוע

צעיר פסול נהיגה אשר רכב על אופנוע שטח גנוב נעצר לפנות בוקר על ידי שוטרי ומתנדבי מרחב איילון.

סמוך לשעה 03:00 התקבל דיווח במוקד משטרת מחוז תל אביב אודות מרדף המתנהל באיזור ראשון לציון לכיוון חולון – בת ים אחר אופנוע חשוד כגנוב.

שוטרי ומתנדבי מרחב איילון הבחינו באופנוע שטח סוזוקי בסמוך לבית הקברות בבת ים כשנהגו נופל כתוצאה מתאונה עצמית לאחר שנתקל בשפת המדרכה.

מהחקירה עולה כי האופנוע נגנב בתחילת חודש אוקטובר 2003 בראשון לציון, לוחיות הרישוי הוחלפו ובעת המעצר נשא האופנוע לוחיות מזויפות והרוכב יליד 1983 תושב ראשל"צ נוהג למרות שהינו פסול לנהיגה מ- 15.01.2003 .

החשוד יובא הערב בפני שופט. (ופסק הדין יפורסם בניפרד)

מקור: דובר משטרת מחוז ת"א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעיר פסול נהיגה אשר רכב על אופנוע שטח גנוב נעצר לפנות בוקר על ידי שוטרי ומתנדבי מרחב איילון.

סמוך לשעה 03:00 התקבל דיווח במוקד משטרת מחוז תל אביב אודות מרדף המתנהל באיזור ראשון לציון לכיוון חולון – בת ים אחר אופנוע חשוד כגנוב.

שוטרי ומתנדבי מרחב איילון הבחינו באופנוע שטח סוזוקי בסמוך לבית הקברות בבת ים כשנהגו נופל כתוצאה מתאונה עצמית לאחר שנתקל בשפת המדרכה.

מהחקירה עולה כי האופנוע נגנב בתחילת חודש אוקטובר 2003 בראשון לציון, לוחיות הרישוי הוחלפו ובעת המעצר נשא האופנוע לוחיות מזויפות והרוכב יליד 1983 תושב ראשל"צ נוהג למרות שהינו פסול לנהיגה מ- 15.01.2003 .

לא שאני מתלונן ,

אבל האם אתה פה ערוץ החדשות ??

בשלושת ההודעות שלך עד פה אתה כותב רק חדשות :wink:

סתם מעניין , אתה עובד בזה או משהו :?:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מתלונן ,

אבל האם אתה פה ערוץ החדשות ??

בשלושת ההודעות שלך עד פה אתה כותב רק חדשות :wink:

סתם מעניין , אתה עובד בזה או משהו :?:

רואים שאתה לא מסתובב בתפוז. תכיר - ברנדן DNA. זה מה שהוא עושה. לא להפריע. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פ??ה, אני ש??ם ואני בכל מקום בעולם

טוב אז אני לא אפריע ,

ברוך הבא ברנדן --- (עדיין לא יודע למה ה DNA :wink: )

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פ??ה, אני ש??ם ואני בכל מקום בעולם

וכבוד לנו שאתה פה

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האותיות DNA הן ר.ת. לאירגון גדול בו אני חבר ואשר יש בו על-מנת להסביר את כמות השגיאות בהם אני כותב.

ה- ר.ת.

National Association of Dyslexia

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבים :2gunfire:

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...