Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם חושבים על סקודה פאביה החדשה?

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי שברולט אופטרה ואני רוצה לקנות סקודה פאביה מהיצרן. איך האוטו?

האם הוא צורך הרבה דלק?

האם הוא נכשב לאוטו טוב?

תודה לכל מי שעוזר!!!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לעשות חיפוש. יש פה אנשים שקנו פאביה ומאוד מרוצים.

מבחינת מראה, כל אחד והטעם שלו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפה זה בשבילך: נכון כל אחד והמראה שלו בעניי עוד כמה שנים עם bmw שחורה ויפה אבל עכשיו אני צריך אוטו שלא מתקלקל כמו האוטו שלי שברולט אופטרה. הבעייה שאני עדיין מתלבט בין ה I30 לבין הסקודה.

יש לי שאלה לגבי הצבע

אם אני לוקח צבע שחור, נגיד עם השנים הוא יתחיל להיתקלף? כי כל העבר המכוניות שלי ושל משפחתי היו לבנות או כסופות

תודה לכל מי שעוזר!!

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעניין לגבי ה 1.6 sport ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני הייתי היום בסוכניות: דייהטסו - סריון, סוזוקי - סוויפט, מאזדה - 2.

אני יכול להגיד חד משמעית: פאביה !

הסריון אוטו ממש ממש מעפן, בכל פרמטר.

הסוויפט אוטו חמוד

המאזדה 2 צפופה לי מידי

אני הייתי בוחר פאביה.

צבע שחור ? אי אפשר לדעת, אבל אני מהמר שהכל תלוי באופן הטיפול, כלומר ווקס 1 לחודש, חניה מוצלת + כיסוי בשמש, הכל יהיה בסדר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעניין לגבי ה 1.6 sport ידני

ברשותי כזאת (הראשונה שהוזמנה ונמסרה 8)) - בדיוק בצבע של הפביה שמופיעה לך בסימלון (כמה חבל שהיא אוטומטית).

הרכב אצלי כחודשיים וחצי וגמע מעל 3000 ק"מ (כמעט 3200 ק"מ).

עד עכשיו - אין שום תלונות. אני מאוד מרוצה :-).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל צבע יכול להנזק מפגעי הסביבה, צריך פשוט להקפיד ולשמור עליו (על אחת כמה וכמה צבעים כהים).

אם תקפיד לחנות בצל עד כמה שניתן, לכסות את האוטו במידה ואין צל, לא לחנות מתחת לעצים, לנקות לשלשת ציפורים מהר ככל הניתן, להקפיד לשטוף את האוטו לעיתים קרובות, כל אלה יעזרו לך לשמור על הצבע לאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם החבר'ס לגבי הצבע - לשמור עליו היטב (כיסוי, שטיפה שבועית + ווקס אחת לחודשיים) והוא יאריך חיים :-).

אני אישית חושב שהפביה הכי יפה בכחול "שלי" (Storm blue) עם גג לבן.

רק חבל שהוא נוטה להתלכלך מאוד מהר ואותי זה משגע.

כיום הייתי הולך על צבעים בהירים יותר (צהוב, כתום/כתום עם גג לבן).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתום שולט !!!

הגג זה כל אחד והעדפה שלו

אני עדיין לא החלטתי עם זה קיטצ'י מידי או חמוד.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפה זה בשבילך: נכון כל אחד והמראה שלו בעניי עוד כמה שנים עם bmw שחורה ויפה אבל עכשיו אני צריך אוטו שלא מתקלקל כמו האוטו שלי שברולט אופטרה. הבעייה שאני עדיין מתלבט בין ה I30 לבין הסקודה.

אלו שני רכבים שונים. היונדאי היא משפחתית בעוד שהפאביה היא סופרמיני.

מעבר לזה, שתיהן תהינה עדיפות בכל פרמטר אל מול הדייהו שברשותך כרגע. תחום הבטיחות הוא הבולט.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר עד עכשיו!!!

היום הייתי בסוכנות של פולקסווגן וראיתי גולף 1.6 ידני היא ממש חמודה אבל, אני עדיין דלוק על הפאביה 1.6 sport ידני. למרות שהגולף יותר מרווחת מאחורה לעומת הפאביה אבל אין לי עדיין משפחה אז זה לא קריטי לגבי.

עכשיו יש לי שאלה אחרת:

אני שמעתי מפה לאוזן שיש תרסיס קצף שמפזרים אותו על המושבים באוטו ממתינים מספר דקות ואז מנגבים ומה שעושה הקצף הוא מנקה ואז כל הקצף הלבן יוצא בסוף שחור, אומרים שזה טוב ואולי אתם יודעים על מה אני מדבר? מישהו מכיר?

ואיפה אפשר להשיג אחד כזה?

ושוב

תודה לכל מי שעוזר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדייהו שלי אני יודע שהיא לא בטיחותית אני נסעתי איתה במהירות של כ- 90 קמ"ש בכביש גהה ופתאום נפתחה לי הכרית אוויר. ובחברה מאשימים אותי שאני התעסקתי עם ההגה. אני בטוח שבכל אוטו אחר זה לא היה קורה אבל מה שכן זה היה מפחיד ועוד באמצע נסיע. אז כל מי שכותב שהדייהו שלי לא בטיחותית אני יודע (ועוד איך יודע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר עד עכשיו!!!

היום הייתי בסוכנות של פולקסווגן וראיתי גולף 1.6 ידני היא ממש חמודה אבל, אני עדיין דלוק על הפאביה 1.6 sport ידני. למרות שהגולף יותר מרווחת מאחורה לעומת הפאביה אבל אין לי עדיין משפחה אז זה לא קריטי לגבי.

עכשיו יש לי שאלה אחרת:

אני שמעתי מפה לאוזן שיש תרסיס קצף שמפזרים אותו על המושבים באוטו ממתינים מספר דקות ואז מנגבים ומה שעושה הקצף הוא מנקה ואז כל הקצף הלבן יוצא בסוף שחור, אומרים שזה טוב ואולי אתם יודעים על מה אני מדבר? מישהו מכיר?

ואיפה אפשר להשיג אחד כזה?

ושוב

תודה לכל מי שעוזר!!!

יש הבדל של 30K בין הפאביה לגולף. אז קודם תחשוב על התקציב שלך ולמה אתה צריך את הרכב. אחרי שחשבת תפרסם פה את מסקנותיך ונשתדל לעזור.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...