Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 08' - מבקש הבהרות להבנת תפעול מערכת השמע והשלטים [הנה לך כותרת לדוגמא]

ranz
שימו לב! השרשור הזה בן 5703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקוסליסינג 2008 חמש דלתות...

1. הרדיו בסרטים, לא הבנתי עדיין את ההתנהגות שלו בדיוק אבל זה כולל שני דברים - אחד כשמנמיכים את הווליום עד הסוף הוא אחרי כמה שניות חוזר לווליום בתחנה אחרת לגמרי (בד"כ ערבית?!) אבל עדיין נשאר ב FM. חלק מזה, ובנוסף, זה בעיה שיש תחנות (ב PRESETS) שאי אפשר לעבור אליהם, כתוב לי PI SEEK והוא לפעמים ננעל עליה לבסוף ולפעמים פשוט נשאר בשקט..

מדובר על הגדרות כלשהן ב ADVANCED MENU או בתקלה? לא מצאתי על PI SEEK שום דבר באינטרנט... אני גם לא יודע מה הדגם של המכשיר שיש בפנים אז קצת קשה לחפש.. מישהו נתקל בזה?

2. הוא אמור לא להבהב כשלוחצים על כפתור הנעילה בשלט? כי בפתיחה הוא כן מהבהב... אני כמו מפגר מקרב את האוזן לאוטו כדי לשמוע את הנעילה כדי לקבל חיווי כלשהו שאשכרה לחצתי על הכפתור...

היום המזכירה בעבודה דיברה עם החברת ליסינג שלנו, היא הגיעה לאיזה טכנאי כלשהו והוא אמר שהפוקוס לא אמור להבהב כשנועלים... מדובר על שלט שבו המפתח נשלף ויש כפתורי פתיחה סגירה ובגאז'. פיצ'ר / הגדרה / תקלה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כנראה שהרדיו מנסה להתביית על תדר חזק יותר של התחנה שאתה מאזין לה אבל משהו משתבש.

האם יתכן ויש באג בתוכנה של הרדיו בפוקוס 2008 ?

בכל מקרה, אם יש לך ספר של הרדיו (הליסינג בטח ישמח שלא לתת לך עותק) אתה צריך דרך התפריטים לבטל (OFF) פונקציות כגון: LOCAL, NEWS ו- AF. אבל כתוצאה מכך הרדיו לא יעבור לך אוטומטית בין תדרי התחנה כאשר תיסע ברחבי הארץ

2. אכן אין שום איתות על נעילת פוקוס 2008. אם תשים אזעקה אז יוסיפו מתאם שידליק איתותים בנעילה. לא ברור אם ניתן לשנות את זה במוסך. תנסה למצוא מישהו בליסינג או בדלק מוטורס שיכול לברר את העניין.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אין לי מושג אם יש לי אזעקה או לא, אבל העובדה שהאוטו מאותת כאשר אני פותח את הנעילה לא אמור להגיד שהוא אמור לאותת גם כשאני סוגר את הנעילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי:

אין שום סוג של איתות בנעילת פוקוס 2008 (זו שלאחר מתיחת הפנים). יש איתות רק בפתיחה.

רק למי שיש אזעקה (שגם לרוב מצפצפת) יש איתות וצליל בנעילה.

למה זה ככה? התשובות אצל פורד ספרד!

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מבירור עניין האיתות בנעילה:

כאמור, בפוקוס 2008 (מתיחת פנים) אין שום סוג של איתות כאשר נועלים את הרכב דרך השלט המקורי או המפתח.

כרגע גם לא ניתן לשנות את ההתנהגות הזאת על ידי התחברות למחשב הרכב (גם לא במוסך מורשה).

למי שיש אזעקה שמים מתאם להדלקת איתותים בנעילה. אפשר גם לחבר ריליי בין רכיב שפועל בנעילה לבין האיתותים כדי שידליק את האיתות בזמן נעילה (אישית הייתי מתעסק כמה שפחות עם מערכת החשמל).

תודה למקור שלי.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...