Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האח הגדול או האח הקטן [אפל יכולה להסיר אפקליקציות מ-iphone מרחוק]

cartom
שימו לב! השרשור הזה בן 5701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף למה שהתווסף ע"י המנהלים בסוגריים לכותרת שלי

אפל יכולה ( ג'ובס מודה בזה ) גם להשבית את המכשיר מרחוק ו \ או לעקוב אחר שינויים ויישומים שהותקנו במכשיר מסויים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיא אפילו שחררה עדכון שדואג שיהיו קריסות מערכת. כמו החלון הכחול של מיקרוסופט, אבל אפל מגניבים. אצלהם החלון בלבן...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפריע לכם - אל תקנו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל הסיבה הזו אני לא קונה שום מוצר של אפל. הם מנסים להשתלט לך על החיים.

קחו כדוגמא הכי קטנה את ה-iTunes. בשביל מה אני צריך להתקין תוכנה מיוחדת במחשב שלי ע"מ להעלות שירים ל-iPod? מה הבעיה לאפשר פשוט לשפוך את הקבצים לתוכו?

בכל מוצר שלהם הם גורמים לך להיות קשור אליהם באזיקים בדרך זו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לקרוא קצת על סטיב ג'ובס ועל עברו ההיפי.

אפל היא דת, וג'ובס הוא הגורו.

זו דת מגניבה ומעוצבת, אבל דת.

מאפיין של לא מעט דתות וכתות הוא הצורך בשליטה מוחלטת של הגורו המרכזי.

אותה שליטה מתבטאת גם בעובדה שרק אפל (פחות או יותר)

יכולה לכתוב תוכנות עבור המחשבים שלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתעב את כל הסחורה של APPLE , וכל מה שהחברה הזאת מייצגת (אני גם לא מחבב את מיקרוסופט אבל זה משהו אחר)

ואני לא חושב שהIPHONE כזה מוצלח, מרשים וכו'....

כשכולם הלכו לקנות IPOD, אני קניתי קריאטיב בגודל קטן מקופסת גפרורים, ואני מבסוט ממנו כבר הרבה שנים.

כשכולם הלכו לקנות IPHONE אני שדרגתי לנוקיה. אין בכלל מה להשוות מבחינת מכשיר נטו.

מחשב כף יד יש לי בנפרד, הרבה יותר קל מהIPHONE והרבה יותר חזק ואיכותי (כולל GPS בין היתר).

אם מה שעושה לכם את זה , זה חיישני תזוזה שמאפשרים לשחק משחקים פלצניים, יש לי פה מגירה מלאה בקיטים כאלה בעבודה... :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפריע לכם - אל תקנו.

זו בדיוק המטרה שלי - לחשוף את החוצפה \ תעוזה \ חדירה לפרטיות , של APPLE לשלוט מרחוק במכשירים מתצרתה ובכך להזהיר את הקונים הפוטנציאלים .

ובנוסף בכלל כל ההייפ שנוצר סביב המכשיר טרם השקת הגירסה השנייה , ברמה העולמית באמת חשוד בעיניי , בייחוד לאור העובדה שישנם בשוק הסלולאר מכשירים הרבה יותר טובים ( ואני פריק לא קטן בתחום ) עם יישומים מתקדמים בהרבה מאלו של האיפון וכמובן זולים מהאיפון - 199$ עאלק .

יש לא מעט כתבות המוכיחות שהבועה הזו של האיפון מתפוצצת לעדר המשתמשים בפרצוף , רוצה הוכחות ? בבקשה

פרסומת מול מציאות -

http://linmagazine.co.il/hacking/2008/08/14/why-free-software-and-apples-iphone-dont-mix

ושלא יעבדו עליכם - http://it.themarker.com/tmit/article/4173

יש לא מעט חומר בנושא ה EYE PHONE זהירות , כי מישהו צופה במעשיך !

כפי שנכתב מעליי יש לזה ריח של כת או אם תרצו עדר שנוהר אחרי עגל הזהב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפריע לכם - אל תקנו.

זה לא חוכמה לומר את זה עכשיו.

אבל רוב הציבור קנה ולא ידע, עכשיו זה מפריע לו אבל מאוחר מדי. לא?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...