Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה עלי, על הקסארה ועל ביו דיזל - בעיתון המקומי של מפרץ חיפה

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסולר הרגיל עולה לי יותר זול 5.5 ש'ח.

מזהם פחות ? לא ניראה הגיוני.

חזק, מהיר וחסכוני יותר ? תופעת טבע.

עוד מעט משאיות דאף יסגרו 160 על השעון, ויתעופפו בעליות של ירושליים תוך שמירה על צריכת דלק מדהימה של 1:19.

רעיון נחמד של ריח המנוע, עוד מעט מנועים יפלטו עשן צ'יפס מקדולנד מעורר תאבון, או בכלל ריח טבק נרגילה תפוחים מרעננן, בכלל אנו מבסוטים.

אבל סחטיין על ההופעה סלבריטי.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסולר הרגיל עולה לי יותר זול 5.5 ש'ח.

זה בדיוק מה שעלה לי בראש שגם אני קראתי את הכתבה. עד שאפשר כבר לקנות את זה אז כבר דואגים לגזור על זה קופון:evil:

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין דודו, גם על האג'נדה וגם על הגברת המודעות.

נ"ב איפה אתם מתדלקים סולר ב 5.5 ? זה הרבה פחות מהכי זול שאני מכיר במרכז (שעומד היום על 6.3 בערך באשראי)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה מים של מי עדן ומוהל את זה עם סולר מתחנת דלק "פז".

יוצא 3 שקל.

תהנה מהנקניקיה שלך בדמות שיפוץ המשאבה. מקווה בשבילך שזה לא מסילה משותפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו תגובה לענייני ביו דיזל:

1. מזהם פחות - לא עשוי נפט. הפחתה של 80% בפליטת מזהמים ובכהות עשן.

אנשים שהיו קרובים לכישלון בטסט בבדיקת כהות עשן (קרוב ל-45) ירדו ל-23.

2. סוחב יותר טוב - אחרי שהביו דיזל מנקה ומקרצף את המערכת (חומר תקיף) ואתה מחליף את פילטר הדלק, מרגישים סחיבה הרבה יותר טובה - מה לעשות, הרבה ג'יפה יוצאת מהמערכת. תכף תגיד שגם ניקוי קרבורטור זה פיקציה.

3. הערה לגבי הסולר הזול קיבלת למעלה.

בזמנו צה"ל היה מוכר לכל מיני סוחרי סולר את הדרעק שלו שהיה כבר פג תוקף, כל מיני ליטרים של סולר עם עובש. משהו מזעזע - נראה לי שעד היום עושים את זה. הייתי פעם אחת במכון הטסטים בירכא, וראיתי שם מישהו יושב ליד חבית עם כיתובית "סולר בזול". כנראה ששם אתה קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה סולר ב - 6 ש"ח, אצל הפלסטינאים ועד היום לא שעתי על מישהו שמוכר סולר אמיתי יותר בזול.

הסיפור על תידלוק בפחות מ5.5 ש"ח נשמע לי לא אמין . תוכל להעלות קבלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע על הימצאות סולר זול באזור המרכז/אזור אשדוד והסביבה אשמח לדעת בפרטי.

ד"ר סובארו, זה לא פעם ראשונה שאני שומע על אנשים שמתדלקים בביו-דיזל. מה הסיכון בהנחה שמדובר במסילה משותפת? בדיזל ללא מסילה משותפת זה בסדר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכון בתדלוק בביו דיזל במסילה משותפת.

הסיכון היחיד הוא לקנות סולר ב5.5 ש"ח ולחשוב שאתה אשכרה מקבל סולר.

הרגע אמר מישהו שהוא קונה בפלסטין את הסולר שלו ב-6 ש"ח. תנחומי למי שמתדלק ב5.5 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם סולר עולה 5.5 שקלים או שישה שקלים לא רלוונטית.

זה רעיון מקסים שעוזר לסביבה ירוקה. אם כל אחד מאיתנו היה עושה משהו קטן בשביל הכדור מצבנו האקולוגי היה טוב בשני סידרי גודל.

חזק ואמץ:bday:

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא עוזר לסביבה יותר ירוקה.

כל עוד שמתבצעת שריפה, יש פליטת CO2.

בכל השאר, NOX, HC, CO, הצליחו כבר לטפל בצורות אחרות.

הביודיזל חוסך אך ורק שאיבת נפט מהאדמה.

LAREDO-PERFORMANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולר ב5.5 אחרי שהעלה לי לפני חודשיים, היה 5 שקלים, מחברת הובלות של משאיות כבדות,

והוא עדיין עושה עליי רווח, רק מזומן בלי ניירות.

קפיש ?

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בתגובה לקודמי, ביודיזל מקטין את פליטת המזהמים אכן לצערנו עדיין בשריפה נפלטים מזהמים אהל פחות.

נשמח לקבל דוגמא אישית ממך לנסיעה באופניים או בקטנוע חשמלי.

ניתן למצוא מידע נוסף על ביודיזל באתר חברת גרין בי http://www.greenbe.co.il

כמו כן ניתן ליצור קשר עם אמיר צרפתי המנהל הטכני בחברה המוזכר בכתבה בטל: 052-6765577 הוא גם חבר בפורום ואני בטוח שבקרוב יגיב לידיעה.

מידע על ייצור ביתי של ביודיזל ניתן למצוא באתר ליצרנים ביתיים וחובבים

סדנאות ביודיזל מועברות ע"י דיויד ושימי רף הסדנא נמשכת יום אחד ועלותה 350 ש"ח למידע על הסדנא: 052-3333304

הסדנאות מתקיימות במושב חיבת ציון ובקריות בחיפה.

כמו כן ישנו חומר רב באנגלית למי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו.

אשמח גם לענות על שאלות בתחום.

כתבה נוספת על חברת גרין בי

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...