Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחיפוש שאני עושה אני מקבל תוצאות של עד 10 דפים.איך אפשר לקבל תוצאות ישנות יותר?

אלי37
שימו לב! השרשור הזה בן 5730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

כאשר אני עושה חיפוש מסויים אני מקבל רק תוצאות של עד 10 דפים,כאשר הדף האחרון לפעמים הוא מתאריך

של עד לפני חודשיים.

הייתי מאוד מעוניין לקבל תוצאות של של עד שנה אחורה,ובאם אפשר את כל התוצאות מאז שנת הקמתו של הפורום.

למה זה מאוד חשוב לי? אני אסביר:

רשמתי בחיפוש:"פוקוס".רציתי ללמוד על הרכב הזה כמה שיותר..בעיות..מחלות..ואת כל המידע הטכני שאני יכול לקבל.

כמו שציינתי קיבלתי רק תוצאות של עד 10 דפים כאשר התוצאה האחרונה הייתה מתאריך של עד לפני חודשיים.אני בטוח

שאם הייתה לי אפשרות לחפש שנתיים אחורה בארכיון הייתי מגלה מידע שהיה יכול לסייע לי בהכרת הפוקוס.

אשמח לדעת האם יש דרך לבצע את החיפוש הנ"ל במתכונת יותר רחבה.

בתודה מראש

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתמקד קצת יותר את החיפוש.

אתה יכול, למשל, לחפש רק בפורומים מסוימים (טכני + ייעוץ ברכישה), ו\או להוסיף מונחי חיפוש רלוונטים ("תקלה", "בעיה", "ססססססססססעמק של האוטו הזה" וכ"ו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש מתקדם יש לך אפשרות לחפש הודעות בנות חודש/חצי שנה/שנה וכו' וישנות יותר או חדשות יותר

הפעלתי את האופציה הזאת.עדיין אני מקבל תוצאות של עד לפני חודשיים.אתה מוזמן לנסות תחפש "פוקוס" ותראה שהתוצאה הישנה שתקבל היא מתאריך של עד לפני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתמקד קצת יותר את החיפוש.

אתה יכול, למשל, לחפש רק בפורומים מסוימים (טכני + ייעוץ ברכישה), ו\או להוסיף מונחי חיפוש רלוונטים ("תקלה", "בעיה", "ססססססססססעמק של האוטו הזה" וכ"ו).

עומר עדיין שאני ממקד את החיפוש אני מקבל תוצאות אחרונות של עד לפני חודשיים שלושה גג.

האם אין דרך טכנית לקבל תוצאות של חיפוש עד שנה ואפילו יותר?

בתודה

אלי

נ.ב- מצד אחד ישנו נוהל של הפורום שאומר לבצע חיפוש לפני שפוצחים בהודעה חדשה,ומצד שני התוצאות בחיפוש מאוד דלות מבחינת המידע המבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי "תקלה פוקוס" בפורומים כללי, ייעוץ ברכישה וטכני.

קיבלתי 94 תוצאות, המתחילות בשנת 2002.

חיפשתי "בעיה פוקוס" באותם פורומים.

קיבלתי יותר מ-250 תוצאות, ולכן התוצאה הישנה ביותר שהוצגה הייתה משנת 2004 - ולא מיום הקמת הפורום.

אין מגבלה על טווח התאריכים בו החיפוש מבוצע. יש מגבלה על כמות התוצאות שתקבל (עד 250). לכן, אני מציע שתיקח לתשומת לבך את הטיפים שקיבלת בשרשור (הגבלת טווח החיפוש לתאריכים מסוימים, או מיקוד החיפוש). אינני מבין כיצד אתה מצליח לקבל יותר מ-250 תוצאות המוגבלות ל-2-3 החודשים האחרונים אם השתמשת במונחי חיפוש - הגיוניים - מלבד "פוקוס".

עומר עדיין שאני ממקד את החיפוש אני מקבל תוצאות אחרונות של עד לפני חודשיים שלושה גג.

האם אין דרך טכנית לקבל תוצאות של חיפוש עד שנה ואפילו יותר?

בתודה

אלי

נ.ב- מצד אחד ישנו נוהל של הפורום שאומר לבצע חיפוש לפני שפוצחים בהודעה חדשה,ומצד שני התוצאות בחיפוש מאוד דלות מבחינת המידע המבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה עומר.

אין ספק שעצתך זאת עוזרת במעט בתוצאות החיפושים,אבל אני חושב שכדאי שלאתר מכובד כקרספורום תהיה את האפשרות הטכנית להציג תוצאות חיפוש ללא הגבלת הודעות וללא הגבלת זמן.

הדבר אפשרי מבחינה טכנית,ואני אישית מכיר כמה פורומים מכובדים שהאופציה הזאת קיימת אצלם.

מקווה שקריאתי זאת לא תפול על אוזניים ערלות... :wink:

שבת שלום

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית זה אפשרי, אבל זו שחיטה של בסיס הנתונים מבחינת מאמץ חישובי - וכתוצאה מזה ירידה בביצועים שמביאה לצורך לשדרג שרתים - וזה עולה כסף רב.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...