Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ חשוב בין קנית רכב חדש לרכב יד שניה? (עריכה - כל ייעוץ חשוב לזה ששואל)

mor1639
שימו לב! השרשור הזה בן 5735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי 60 אלף ש"ח ואני שואל אם כדאי ללכת על רכב בסכום הזה או המתקרב אליו או לקחת הלוואה של 40 אלף ולהביא ***להביא = לרכוש *** מאזדה 2 חדשה. כלומר, ההתלבטות היא מה מתשלם יותר לקחת סיכון בתחום של המכוניות ביד שניה עם כל הליסינג שיש או ללכת על ראש שקט ולהשקיע סכום שאפשר לישון בשקט כי ב60 אלף אפשר להביא ***להביא = לרכוש *** מכוניות שהקילומטראז' שלהם מעל 100 אלף?

תודה לכל מי שיכול לעזור כי זה עזרה ויעוץ לכל המשפחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף לקנות רכב יד שנייה ולא להכניס את ראשי למיטות חולי כאלו ואחרות של הלוואות בתנאים מועדפים או לא,פשוט כי נעים לי שחלק התשלום על הרכב נמצא מאחורי ואני מודע למגבלות הסכום שבידי והרכב שאני יכול להתאים לו. אך שוב פעם זה אני ואין זה מחייב שבכלל תקבל את חשיבתי בעניין ,אחותי לדוג' שלא חשבה כמוני החליטה לשים 50,000 ש"ח ועוד 50,000 בהלוואה שכזאת בקניית סוזוקי סוויפט חדשה ואין ספק שזה גירה לי את העין אך לא את הכיס ופשוט רכשתי רכב יד שנייה.

שיהיה בהצלחה.

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אבל בסכום כזה על מה אתה מציאה ללכת אני מעוניין ברכב שיחזיק 3 שנים כי לאחר מכן אני מחזיר את האוטו לחברה או מוכר אותו וקונה יד ראשונה כי אני יכנס לקבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף לקנות רכב יד שנייה ולא להכניס את ראשי למיטות חולי כאלו ואחרות של הלוואות בתנאים מועדפים או לא,פשוט כי נעים לי שחלק התשלום על הרכב נמצא מאחורי ואני מודע למגבלות הסכום שבידי והרכב שאני יכול להתאים לו. אך שוב פעם זה אני ואין זה מחייב שבכלל תקבל את חשיבתי בעניין ,אחותי לדוג' שלא חשבה כמוני החליטה לשים 50,000 ש"ח ועוד 50,000 בהלוואה שכזאת בקניית סוזוקי סוויפט חדשה ואין ספק שזה גירה לי את העין אך לא את הכיס ופשוט רכשתי רכב יד שנייה.

שיהיה בהצלחה.

תודה רבה.

אבל בסכום כזה על מה אתה מציאה ללכת אני מעוניין ברכב שיחזיק 3 שנים כי לאחר מכן אני מחזיר את האוטו לחברה או מוכר אותו וקונה יד ראשונה כי אני יכנס לקבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אח שלי,

אם אתה נכנס לקבע תבקש מהצבא הישראלי (אתה בצבא הישראלי, נכון?) שיממן לך שיעורי עברית.

מפחיד!

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי,

אם אתה נכנס לקבע תבקש מהצבא הישראלי (אתה בצבא הישראלי, נכון?) שיממן לך שיעורי עברית.

מפחיד!

יואב

שיהיה לך ממוצע בגרויות 110 דבר איתי סבבה ושתתחיל להיות מתכנת תגיד לי ידפ"ר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לך ממוצע בגרויות 110 דבר איתי סבבה ושתתחיל להיות מתכנת תגיד לי ידפ"ר

ממוצע הבגרויות שלי מגרד את ה - 60 מלמטה, עם זאת אני משתדל להימנע ככל הניתן משגיאות כתיב המעידות על מחסור בחמצן במוח, ומשתדל להשתמש בסימני פיסוק כשצריך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה התלבטות דומה - חדש או יד 2. חיפשתי רכב יד 2 במשך מספר חודשים וכמה פעמים הייתי כבר כמעט עם צ'ק ביד על מנת לסגור את העיסקה. ובכל זאת בסוף בחרתי ללכת על החדש ואלה היו הסיבות:

1) כאשר משקללים ירידת ערך גדולה של הרכב החדש, הערכה לגבי התקלות הצפויות ברכב יד שניה , תענוג מהרכב (גם לזה יש ערך כספי) ועוד גורמים כהנה וכהנה, יוצא כי יד 2 יוצא זול יותר, אך ההבדל בין חדש וישן איננו כו גדול. ככל שמתכננים להחזיק ברכב יותר זמן - כך לפי חישוביי רכישת רכב חדש כדאית יותר (למרות שנדמה לי כי רבים לא יסכימו עם כך)

2) ככול שהבנה ברכבים קטנה יותר, כך יש יותר סיכוי לשלם יותר מערכו האמתי של המוצר (המכונית יד 2), קרי לצאת פרייער. לי אישית אולי יש יכולת כזאת או אחרת לתמרן בין הסוכנויות, לרחרח את המבצעים וכו' וכו', אבל אינני מסוגל להבחין ויזואלית האים רכב יד 2 עבר תאונה, האים צליליו תקינים וכו וכו'. היו רכבים כאלה שיכולתי להבחין בבעיות רציניות בעצמי, היו כאלה שהבעיות התגלו במהלך הבדיקה. היו גם רכבים ללא הבעיות, אך המחיר שנדרש לדעתי היה מופרז. בסוף הבנתי כי החיפושים האלה יכולים להמשך ללא סוף ואיפושהו אני חייב לשים את הנקודה.

כמובן שידי רעדה כאשר חתמתי על העיסקה של 130,000 ש"ח ונעלצתי להיפרד מרוב חיסכונותיי, אך יש האומרים כי עשיתי את הדבר הנכון. וכמובן שאתה גם צריך לשקול לבד מה מתאים לך ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...