Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מחיר להתקנת רדיו דיסק ברכב!

inyourmind
שימו לב! השרשור הזה בן 5735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר בצפון ואולי יש אנשים שמכירים את "רדיו יזיד" ברגבה ומודעים לאיכות שלו בנושא הרכב.

אז הלכתי אליו בשאלה לגבי רדיו דיסק,

"יש לי טויוטה קורולה 2004 ורציתי לדעת כמה יעלה לי מערכת לרכב!"

אז הוא אמר לי שיש לו מערכת של PIONEER שעולה 600 שקל + התקנה ועוד 150 שקל מתאם לרכב שהרדיו ישב במקום טוב ולא ישאיר חלל ריק!

מה אתם אומרים?

הנה הרדיו

DEHP3000IB.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם זה הרדיו דיסק שבדוק אתה רוצה לקנות אז המחיר משתלם דווקא.

בזאפ המחיר הכי נמוך של הרדיו הוא 688 בלי התקנה ובלי כלום, פה אתה קיבלת אותו ב 750 עם התקנה שזה הצעה טובה מאוד.

כמובן שבשביל הפאנל אתה צריך להוסיף עוד כסף כי אין ברירה .

המתקין הציע לך את הרדיו או שאתה ביקשת ממנו את הדגם הזה?

כי יכול להיות שהוא סתם נתן לך משהו. באופן כללי הצעה טובה, שאם הרדיו דיסק עונה על הדרישות שלך אז לך על זה.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית מרכיב, לא בטוח שהבן אדם יודע להרכיב מערכת למרות שזה נשמע לך קל ובזבוז של 150 שקל על הרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם זה הרדיו דיסק שבדוק אתה רוצה לקנות אז המחיר משתלם דווקא.

בזאפ המחיר הכי נמוך של הרדיו הוא 688 בלי התקנה ובלי כלום, פה אתה קיבלת אותו ב 750 עם התקנה שזה הצעה טובה מאוד.

כמובן שבשביל הפאנל אתה צריך להוסיף עוד כסף כי אין ברירה .

המתקין הציע לך את הרדיו או שאתה ביקשת ממנו את הדגם הזה?

כי יכול להיות שהוא סתם נתן לך משהו. באופן כללי הצעה טובה, שאם הרדיו דיסק עונה על הדרישות שלך אז לך על זה.

כן, המוכר הציע לי את הדגם הזה...ע"פ קריטריונים של מחיר וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שהמכשיר מתאים גם לקריטריונים שאתה רוצה במכשיר ולא רק מבחינה כספית.

מבחינה כספית יכול להיות שהוא יתאים לך אבל יכול להיות שמבחינת נוחות / פונקציות וכו' זה לא ממש יתאים לך או שכן.

תחליט אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...