Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום אני חדש פה ויש לי כמה שאלות על סיאט איביזה..

--=ItaI=--
שימו לב! השרשור הזה בן 7429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מקווה שאני יהנה מכם ואתם תהנו ממני, ממבט ראשון זה נראה פורום טוב מאוד...

אני רוצה לקנות סיאט איביזה שנת 94 מנוע 1600\1400 3 דלתות.. (אם יהיה כסף)

עכשיו אני צריך שתגידו לי מה אתם יודעים וחושבים על הרכב הזה... עדיף מניסיון..

אני רוצה לדעת אם הרכב שותה דלק, אם יש בו הרבה תקלות, אם האחזקה שלו עולה הרבה, אם הוא סוחב, אם הוא בטוח.. בקיצור הכללל...

תודה מראש לכולם...

ד"א ביצעתי חיפוש אבל לא מצאתי את כל המידע שאני מחפש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר דברים:

1) ברוך הבא לפורום, מקווה שתהנה פה :lol:

2) חשוב לקרוא את חוקי הפורום

3) בקשר לשאלה שלך, תשתמש במנוע החיפוש של הפורום, הנושא של איביזה נטחן פה דפים על גבי דפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר דברים:

1) ברוך הבא לפורום, מקווה שתהנה פה :lol:

2) חשוב לקרוא את חוקי הפורום

3) בקשר לשאלה שלך, תשתמש במנוע החיפוש של הפורום, הנושא של איביזה נטחן פה דפים על גבי דפים

1. תודה רבה לך... גם אני מקווה..

2. צודק, אני כבר הולך לקרוא את החוקים.

3. ערכתי חיפוש ולא מצאתי תשובות לגבי צריכת דלק, בטיחות, אמינות וכו.. אני מקווה למצוא לזה תשובות כאן..

תודה רבה לך על התגובה.. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך על הזמן שאתה מקדיש אבל כבר קראתי את ההודעות האלה.. בעיקרון גיבשתי כבר דיעה על הרכב אבל תמיד טוב לקבל עוד פרטים...

שוב תודה רבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה - איביזה CLX 94, 1600 ידנית

צריכת דלק ממוצעת 1:10

מקבילה של פולקסוואגן פולו, אחד לאחד.. אומרים שקשה למצוא במצב טוב, זאת שיש לי במשפחה אצלינו מהיום הראשון, יד ראשונה, חמסה חמסה חמסה שום בצל - אין תקלות.. קצת בלאי טבעי, צינורות, נזילות, דברים שמחליפים בקלות...

לעומת זאת, איביזות שעברו הרבה ידיים, ובמיוחד אצל צעירים - על הפנים.... אז חשוב למצוא אחת טובה...

חוץ מזה, רק שקט, סוחב, יושב מאוד נמוך שזה מפריע קצת (אני יורד לשבילי עפר), אני מעדיף בהרבה את הביצועים של ה-205 ולכן לא נוגע באיביזה בכלל, מרגיש ב-205 יותר במקום..

חוץ מזה, הרכב נוח יחסית, איכות הרכבה לא רעה, ועלות הטיפולים די גבוהה בגלל שהחלקים גרמניים... סלאמת!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה - איביזה CLX 94, 1600 ידנית

צריכת דלק ממוצעת 1:10

מקבילה של פולקסוואגן פולו, אחד לאחד.. אומרים שקשה למצוא במצב טוב, זאת שיש לי במשפחה אצלינו מהיום הראשון, יד ראשונה, חמסה חמסה חמסה שום בצל - אין תקלות.. קצת בלאי טבעי, צינורות, נזילות, דברים שמחליפים בקלות...

לעומת זאת, איביזות שעברו הרבה ידיים, ובמיוחד אצל צעירים - על הפנים.... אז חשוב למצוא אחת טובה...

חוץ מזה, רק שקט, סוחב, יושב מאוד נמוך שזה מפריע קצת (אני יורד לשבילי עפר), אני מעדיף בהרבה את הביצועים של ה-205 ולכן לא נוגע באיביזה בכלל, מרגיש ב-205 יותר במקום..

חוץ מזה, הרכב נוח יחסית, איכות הרכבה לא רעה, ועלות הטיפולים די גבוהה בגלל שהחלקים גרמניים... סלאמת!

תודה גבר.. יש לי אחת על הכוונת מבנאדם מבוגר, נראה לי שאני אבדוק אותה.. באמת תודה עזרת לי מאוד עם התגובה שלך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...