Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב לסטודנט- תקציב 10-15k

yair250
שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,אני חדש בפורום זה והצטרפתי על מנת לקבל ייעוץ ממביני עניין ואני בטוח שיש כאן הרבה כאלו כאן.

אני סטודנט באוניברסיטה העברית בירושלים שמחפש רכב בתקציב של עד 15k.

הצרכים שלי:א. רוב הנסיעות - לבד או עם בת זוג.

ב.80% מהנסיעות עירוניות בירושלים (עבודה, בית, לימודים).

ג.פעם בשבוע נסיעה למרכז-הלוך ושוב לירושלים.

ד.חשוב בעיקר שיהיה נוח לנהיגה וחסכוני - מינימום דלק וטיפולים.

ה.מתכוון למכור בסוף התואר עוד 3 שנים וחשוב שלא יהיה איבוד ערך גדול מדי.

המועמדים- פיג'ו 106, פיאט פונטו, רנו טווינגו.

אין לי הרבה מושג וידע לגבי הדגמים האלה ולכן אני מבקש מקסימום אינפורמציה בעיקר לגבי הפיג'ו והטווינגו שעליהם קיבלתי המלצות. ניסיתי לקבל מידע פה בפורומים אבל רובו היה מעורב ולא ניתן להבין אם רוב המייעצים בעד או נגד.

שאלות אחרונות לגבי הטווינגו: האם זה נכון שבגלל המנוע החלש הוא לא יתמודד עם העליות בירושלים? והאם זה נכון שהתיקונים לרכב עולים הון תועפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שרכב בתקציב הזה יבקר במוסך מידי פעם.

מדובר על רכבים בני יותר מ 10 שנים על הכביש ולכן יהיה צורך בטיפולים קצת יותר יקרים

אני ממליץ לך ללכת על הפיאט בגלל שהן יותר סחירות החלקים יותר זולים ובקלות אפשר למצוא חלקים בפירוקיות

שיכולים לחסוך לך הרבה כסף

בקיצור אחזקה של פונטו תהיה יותר זולה בגלל שהרכב נפוץ והחלקים שלו לא יקרים, בנוסף כל מוסך ישמח לטפל בך

דבר שלא קורה עם 106 בגלל שהן קצת יותר מסובכות לתיקון.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט אונו\פונטו מומלצות ביגלל האחזקה היחסית זולה שלהן וגם יש חלקי חילוף בשפע,יש גם את האופציה של הסקודה פליסיה שתיהיה יותר יקרה לאחזקה אבל הרבה יותר איכותית ונוחה.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיה איבוד ערך גדול מדי? סביר להניח שבעוד 3 שנים מחיר כל אחת מהמכוניות שציינת יהיה כמה אלפים בודדים אז אל תצפה לעשות איזה רווח רציני על המכירה, בסכום קנייה כזה עדיף שלא תשבור את הראש על הנושא הספציפי הזה.

אם אני לא טועה לטווינגו ולפונטו יש אותו נפח מנוע (1250) ושניהם יוכלו להתמודד עם העליות לדעתי.

את ה-106 אפשר להשיג עם מנוע 1400 שיהיה יותר חזק מהשתיים (ויותר נוח) למעלה ולדעתי יהיה הבחירה הטובה ביותר מבין השלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 15K אין שום סיבה הגיונית לרכוש פיאט אונו. היא נחותה משמעותית מהפונטו שהחליפה אותה.

מתוך הרשימה שלך הייתי מצמצם את הטווינגו. היא אמנם מכונית טובה בסך הכל אבל לא מצטיינת בשיוט בין עירוני מהיר (תריץ חיפוש ותראה).

בין ה106 לפונטו הייתי בוחר את זאת שהיתה במצב הטוב יותר. לא קל למצוא רכב טוב ושמור בתקציב הזה, קנה את זאת שתמצא במצב טוב יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...