Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמת חלום ילדות-מנוע V8 זללן וגרגרן;-)

celica gt-i 16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כפי שחלק מחברי הפורום מכירים וחלק כבר קראו,אני ואחי (אוהד-אנוכי,וליאור-אחי שייחיה) חולי רכב מילדות.

כל חייך כילד אתה מדמיין מכוניות גדולות,חזקות,רעשניות...אבל אף פעם לא יוצא לך באמת לקנות במקום המזדה הפרקטית איזה אמריקאית שרירנית לא פרקטית/חסכונית וכו'....

אחרי שהיו בידינו GSI,106XSI,306GTI,VTI,סליקהGTI,ועוד כמה הרפתקאות..הרגשנו שדי,מספיק. כמו שיש את אלה שעושים קול של פריקת שסתום לחץ עם הפה ומדמיינים אימפרזה,אנחנו תמיד (גם כיום-סביב שולחן שבת...) מדמים עם הפה מנוע V8 עם קרבורטור ע-נ-ק...

בבךךךךבבךבךךבבבבבךךךךךבבבב:lol:

זה התגשם-מנוע 5.7 עם קרבורטור מוגדל,סעפות פליטה מקצועיות, קמשאפט ועוד כמה חמוצים8) האל קאמינו חופרת,חופרת. או כמו שאחי קורא לו EL FROM HELL:twisted:. זהו,הוא נכנס במלוא העוצמה אל הפינה החסרה הזאת בלב של שנינו וכבש אותם בסערה.

תמונות ראשונות של ה-רכב החדש שלנו,שגורם לנו לחיוך ולהתרגשות-על,בהרבה יותר מרכבים שכתבתי עליהם פה,ולא התקרבו לרמה אפילו.

אין דברים כאלה,לא קיים כזה ריגוש.

הנה הוא,במלוא העוצמה-ויש עוצמה...

11za0.th.jpg

213hv4.th.jpg

אחי תתחדש! שווה בהחלט את האושר שהופיע בך-לו אין מחיר. אוהב אותך!

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, תתחדש! אפשר עוד תמונות?

V8 זה הדבר האמיתי.:-)

מי צריך חיסכון בדלק, כאשר בתגובה ללחיצת גז, מנוע עושה רעש מבאס כאילו אתה מנסה להזיז מישהו שיושן ולא בא לו להתעורר.

הגודל כן קובע! הרבה צילינדרים זה כבר לא רעש מנוע, זה מוסיקה. למנוע עם הרבה צילינדרים יש קול "טעם". :yum:

תהנה מהאוטו, אני שמח שהגשמת חלום. יש לך מכונית מדהימה - הדבר האמיתי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר'ה, אין מה לדאוג "אל" לא נוסע הרבה,הוא יותר למטרת

אני:"אחי אולי נוציא את המנוע?"

אחי:"יש לנו כח?"

אני:"יאללה מוציאים,ננקה קצת...":wink:

אל נוסף למשפחה לא כרכב עיקרי אלא למטרת הנאה ופנאי. אל תבינו לא נכון,תגידו לסודנים שאני לא סובל אותם ושחבית נפט תעלה 1000$ מצידי,כשאני נוהג המחוג של הדלק זה הדאגה ה-א-ח-ר-ו-נ-ה שלנו. איזה סאונד,איזה צליל...איזה!

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה במזל טוב על הרכישה החדש.

תהנו וסעו בזהירות.

8)

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

שתף עוד פרטים על הרכב. מה העבר שלו, איך מצאתם אחת למכירה?

נראית פגז. מזכירה לי את האל-קמינו הצהובה שתמיד הייתי רואה בת"א (הבנתי שהיא מפורסמת במפגשים בערד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שקנית אותה? למה יום שישי אחרון ראיתי אותה במפש מועדון ה 5 בתל אביב אני טועה?

ואגב, גם אני חולה על זללניות, על הצליל, על המנועים שלהם, ואם אכן קנית אותה אזזזזז הכי מברוק שבעולם, כיף לך!!!

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו ותרעישו :)

V8 זה פשוט מטורף, בעיקר לשמוע את הסל"ד מטפס :twisted:

בהצלחה בהמשך ותמשיכו להנות!

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...