Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה

Casp3r
שימו לב! השרשור הזה בן 5736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב חסכוני,ידני, פשוט, יעיל ו(יחסית) מהנה לנהיגה שפשוט יעשה את העבודה.

יש לי נסיעה לעבודה כל יום מר"ג לאזור ההייטקים של הרצליה ומעט מאד (יחסית) נסיעות ארוכות בינעירוניות. עד עכשיו הסתדרתי עם האונו הישנה והטובה שלי אבל הגיע הזמן להחליפה.

חשבתי בכיוון של פנדה שנת 2006-7, המחירים שלהם מאד אטרקטיביים. האם למישהו כאן יש נסיון עם האוטו? כל המידע שחיפשתי בפורומים היה מאד אינפורמטיבי ועוזר אבל לא נתקלתי במישהו שענה במדוייק על נושא המנוע הקטן (1200 עם 60 כ"ס). האם הוא מספיק חזק לנסיעה עם 4 מבוגרים למשל לירושלים או לצפון עם עליות מאתגרות?

כמו כן, מבחינת תנוחת הנהיגה - האם היא נוחה? האם ידית ההילוכים הגבוהה נוחה לתפעול? באונו שלי אני מרגיש כאילו שהנדסת האנוש היא נגד האנוש והעברת הילוכים בה היא פעולה מבאסת למכביר. ברור לי שעברו 20 שנה מאז שעיצבו את האונו ודברים השתנו, אבל עדיין, האם הידית הגבוהה נוחה?

אודה לתשובתכם.

Skoda Fabia 1.2TSI 2011 "Sport" Manual gearbox

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בעיניין העברת ההילוכים בפיאט אונו- אני לא מבין על מה אתה מדבר. אצלי ההילוכים עוברים כמו חמאה, הכל עיניין של אופי התחזוקה של הרכב.

אין שום בעיה עם הפיאט פנדה, לי לא היתה בעיה להעביר הילוכים ברכב זה בנוחות (ידני).

הרכב יתקשה קלות לסחוב בעליות קשות עם 4 מבוגרים אך זה לא בלתי אפשרי, ניתן בקלות לנסוע 70 קמ"ש בהילוך שלישי בעליות אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בעיניין העברת ההילוכים בפיאט אונו- אני לא מבין על מה אתה מדבר. אצלי ההילוכים עוברים כמו חמאה, הכל עיניין של אופי התחזוקה של הרכב.

אין שום בעיה עם הפיאט פנדה, לי לא היתה בעיה להעביר הילוכים ברכב זה בנוחות (ידני).

הרכב יתקשה קלות לסחוב בעליות קשות עם 4 מבוגרים אז זה לא בלתי אפשרי, ניתן בקלות לנסוע 70 קמ"ש בהילוך שלישי בעליות אלו.

היי, תודה על התגובה.

באונו, לא התכוונתי מבחינה טכנית. הרכב שלי (שנת 88!) עם 150K קילומטר ונוסע מדהים. ההילוכים בו עוברים כמו חמאה (לעתים יש את הריב האיטלקי עם ההילוך הראשון). התכוונתי שמבחינת הנדסת אנוש, ידית ההילוכים לא נוחה לי, ההרגשה היא שההילוכים האיזוגיים נמצאים אי שם בתא המנוע וההילוכים הזוגיים נמצאים איפהשהו בבגאז'.

Skoda Fabia 1.2TSI 2011 "Sport" Manual gearbox

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנדה תעשה את העבודה. מספיק חזקה ליום-יום וגם לעליות. תנוחת נהיגה טובה למדי (קצת צפוף במימד הרוחב). ידית ההילוכים לא מפריעה (קפוץ לסוכנות ובדוק בעצמך). מעבר לזה - חסכונית מאוד וזולה לאחזקה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...