Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם מה עדיף ליסוע עד לתיקון, עם צמיג ישן או צמיג שיש לו בליטה בדופן?

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 5740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

חזרתי מסיבוב קצר בעיר, ופתאום שמעתי רעש מוזר מגלגל שמאלי קדמי, הרעש הוא כאילו שנידבק חתיכה של דבק נייר לצמיג ועם הסיבובים של הגלגל הרעש קצת מתחזק, הרעש נישמע עד 35קמ"ש בערך, מעל מהירות זו הרעש ניפסק, הגעתי לבית, ובאור מיששתי וראיתי שיש בדופן הצמיג שקע כלפי פנים, הצמיג לא קיבל מכה או משהו כזה ואין עליו שום סימן של שריטה באיזור.

הצמיגים המורכבים ברכב בני שנה וחצי בערך, ויש עליהם אחריות ל 4שנים (ניקנה באוטודיפו, פעם לא הייתי מבין בצמיגים אז קניתי משם)

השאלה היא אם יש אחריות על נזק מסוג זה?

עומדות בפניי 2 אופציות, אחת היא להישאר עם הצמיג הנוכחי עם השקע שקיבל, או להרכיב את הגלגל הרזרבי עם צמיג ישן בן 4-5שנים אבל לא שחוק או יבש.

מה עדיף?

והאם האחריות תתפוס על נזק מסוג זה?

מחר בבוקר אהיה באוטודיפו, ושיהיה לי כסף אקנה רביעיית צמיגים מחברה איכותית.

הצמיגים שברכבי הם של טייפון, האמת יש לצמיג אחיזה די סבירה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות צמיגים באוטו דיפו? עוד פעם לדפוק את עצמך?

השקע אומר כי נגרם נזק פנימי ומסוכן מאוד לנסוע על צמיג כזה. יש להחזירו למוכר ושישלח אותו לבדיקת מעבדה. אם יקבעו כי הצמיג פגום תקבל אחד חדש.

בינתיים אין לך הרבה ברירה, קנה זוג חדשים מחברה אחרת, לא הייתי ממליץ לך לקנות עוד פעם טייפון, צמיג זבל ומאוד זול.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן אל תמשיך לנסוע עם הגלגל שנוצרה בו בליטה. הסכנה ברורה ומיידית! שכבות הניילון שתומכות בצמיג ומהוות את המבנה שלו נקרעו בנקודה של הבליטה, ומה שמחזיק שם כרגע את האוויר זה רק גומי.

צמיג בן 4-5 שנים הוא סכנה פחותה בהרבה, אבל גם בו לא צריך להשתמש מעבר להגעה אל הפנצ'ריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג תקין.

הייתי באוטודיפו בדקו את הצמיג ואמרו לי שזה החיבור של הצמיג, לא האמנתי לו התחלתי קצת להתווכח, אחר כך פניתי לפנצ'ריה טובה, בדקו את הצמיג ואכן זה רק חיבור והוא תקין.

ולמה יש לי רעש מהגלגל?

זה רעש כאילו נתפס איזה משהו לצמיג.

הרעש נישמע כך: שששש שששש שששש.... וזה מתגבר עם עליית המהירות אחרי 35-40 קמ"ש הרעש נעלם

איזה תיאור מצחיק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה קשה ליראות זאת בתמונה, צריךליראות זאת ממש מקרוב מהצד.

זה לא בליטה כלפי חוץ זה שקע כלפי פנים.

בפנצ'ריה אמרו שזה החיבור של הצמיג וככה זה ואין כל חשש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום של זה הוא במקום בו הצמיג נכנס לתוך הג'אנט, או שהוא קצת יותר למעלה?

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...