Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת חיישן חמצן קדמי במיצובישי כריזמה אייר

shaharw
שימו לב! השרשור הזה בן 5748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום

רכשתי לאחרונה מיצובישי כריזמה אייר (2004)

ומופיעה בלוח המחוונים נורית אזהרה אשר ע"פ מכונאי המוסך המקורי שבדק את הרכב, מזהירה על תקלה בחיישן החמצן הקדמי ויש להחליפו.

במוסך המקורי (כלמוטור) מבקשים 1500 ש"ח על העבודה

האם קיימת אופציה זולה יותר לרכישת החיישן והתקנתו ? (וכמובן היכן ?)

בדקתי בהודעות קודמות והיה שרשור עם בעייה דומה אך הוא משנת 2007 לכן פתחתי נושא חדש

תודה מראש

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שראית מ2007 שייכת לי,אני החלפתי במרכזי והצטערתי על כך שילמתי 1700 שקל,את החיישן אתה יכול לקנות לבד ולהרכיב זה רק קונקטור,(אותי בהתחלה הטעו ואמרו לי שזה החיישן שיושב על מערכת הפליטה ובגלל זה לא החלפתי לבד,לא הייתה לי גישה)החיישן הכביכול שמקורי הוא בעצם של דנסו ומחירו בין 350 ל500 מכמה בירורים שעשיתי דרך הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש הצעת מחיר כתובה מהמוסך שכוללת את החיישן ואת המק"ט שלו.

גש לפרסי בת"א או לחנות חלקי חילוף זולה אחרת באזור מגוריך ותן להם את המקט ובקש שיביאו לך חלק OEM ,כלומר תואם למקורי במדוייק. (בדיוק מאותו מפעל ופס יצור שמייצר למיצובישי) אך אינו עם החותמת שלהם.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...