Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי של טויוטה קאמרי היברידית - צריך עזרה בקבלת רשיון יבוא

freebird7
שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברצוני ליבא טויוטה קאמרי היברידית מארה"ב.

ידוע לי שיש כחמישה כל רכב כאלה שיובאו ביבוא אישי ונוסעים בכבישי הארץ.

בשיחתי עם קישרי הלקוחות של יבואן טויוטה נאמר לי שהם לא מנפיקים יותר אישורים ליבוא אישי של רכב זה בהוראת המנכל. (למרות שהם כן מודים שהנפיקו מספר אישורים לרכב זה בעבר)

אודה על עזרתכם/עצתכם להשגת רשיון יבוא לרכב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא באמת משנה.

אתה לא יכול להביא מארה"ב רכב שלא יוצר שם.

ועד כמה שידוע לי, טויוטה לא מייצרת את המכוניות ההייברדיות שלה בארה"ב (או קנדה או מקסיקו).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מפעל של טויוטה בקנדה שמייצר את הקאמרי ההיברידית?

למיטב ידיעתי - לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מפעל של טויוטה בקנדה שמייצר את הקאמרי ההיברידית?

למיטב ידיעתי - לא.

בקנדה אין, בארה"ב דווקא יש.

המפעל שמייצר את הטויטה קאמרי הייבריד שנמכרת בארה"ב נמצא בקנטאקי (Georgetown, Kentucky).

לגבי יבוא של הרכב, כרגע, היות והרכב לא נמכר בצורה סדירה בישראל, כל עוד היבואן או מוסך מורשה לא יחתום

לך על אישורי היבוא לא תוכל להכניס את האוטו. לכן כל מה שנותר הוא להתחיל להתחנן ליבואן או לחילופין להביא

קאמרי רגילה ולא הייבריד.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאמרי ההיברידית מיוצרת בארה"ב (מלפני שנה או שנתיים)

אני פשוט לא מבין איך יבואן יכול להתנהל ככה, איך יתכן שהוא נותן אישורים ופתאום מחליט שהוא לא מאשר יותר? (בשיחה איתם נאמר לי שלא נותנים יותר אישורים בהוראת המנכל למרות שעד עכשיו כן נתנו) מה השתנה?

האם האישורים שמקנה היבואן הם אישיים? כלומר, האם אני יכול להגיש למשרד הרישוי אישור שקיבל מישהו אחר מהיבואן ליבא רכב מאותו הדגם?

האם במקום אישור מהיבואן אני יכול לקבל אישור מכל מוסך? (ע"פ מה שרשום בהוראות - "מוסך שירות"(=כל מוסך) אני מבין שכן)

אם כן, האם מישהו מכם מכיר מוסך שיהיה מוכן לתת לי אישור כזה? בהנחה כמובן שאת הטיפולים אני אעשה אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האישורים הם שמיים, ויותר מכך אתה מגיש את המקור למשרד התחבורה.

היבואן הפסיק לתת אישורים כי הם אח"כ צריכים להחזיק חלפים, וידע לרכב שאין להם אינטרנס לטפל בו.

עפ"י התקנות אתה יכול להגיש אישור ממוסך שמכיר את הרכב, יש לו את כל הכלים לטיפול ודיאגנוסטיקה בו ויש לו חלפים, מה שאומר מוסך יבואן, אל תדאג, אף מוסך לא יסתכסך עם היבואן שלו בגללך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי טויוטה קאמרי שיוצר בארה"ב לא נושא אחריות בינלאומית (אלא אחריות בארה"ב בלבד)

האם אתה בטוח שניתן לקבל מטויוטה אישור על אחריות בינלאומית לרכב זה?

אתה מכיר מישהו שעשה את זה?

אם כן, אודה לך אם תוכל לתת לי יותר פרטים על איך עושים את זה... (למי לכתוב, מה לכתוב, ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה להבין:

היבואן נתן בזמנו אישורים - משמע יש ליבואן את הציוד והידע לטפל במכוניות שהנפיק עבורן אישור.

הציוד והידע יכולים לשמש לא רק את ה-5-6 מכוניות מהעבר, אלא גם עוד 20-30 מכוניות שיגיעו בהמשך.

כך שלטעון שליבואן אין ידע וציוד, זה לא מציאותי כי יש לו והוא כבר מחוייב לזה בפועל.

לגבי חלקים - מי שמביא ביבוא אישי צריך לקחת בחשבון שאם מדובר במוצר לא סדרתי בארץ, עלולים להיות עיכובים באספקת חלקים שונים.

להיפך, זאת יכולה להיות הזדמנות ליבואן להרוויח עוד יותר בגלל שלבעל הרכב אין הרבה ברירות.

זה שמשרד התחבורה מתעלם מכך שיבואן כבר מחוייב לידע וציוד - זאת הבעיה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציגה במחלקת קישרי לקוחות של היבואן אמרה לי במפורש שהם נתנו אישורים כאלה בעבר ועכשיו כבר לא נותנים יותר בהוראת המנכל. - יותר מזה - דיברתי עם יותר ממוסך מורשה אחד של היבואן שאמר לי שיש לו את כל הכלים הספרות והסקנר לטיפול ברכב כזה ושהוא כבר טיפל ביותר מ 20 רכבים כאלה אבל אישור יבוא הוא לא יכול לתת - רק היבואן.

האם יש מישהו שיודע איך בכל זאת ניתן להשיג אישור יבוא ממשרד התחבורה ללא אישור היבואן?

או איך ניתן כן לקבל מהיבואן אישור ליבוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה ראיתי היום בגלובס מודעת פרסומת של חברה שמייבאת רכבים מארה"ב , הוא גם נתן מספר דוגמאות של רכבים לייבוא וביניהם גם טויוטה קאמרי היברידית.

מעניין איך הוא מתכוון לייבא אותה...

בכל מקרה אם זה מעניין אותך אני יכול לשלוח לך בה"פ את הטלפון של החברה , מי יודע אולי הוא יהיה נחמד ויעזור לך.

:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

גם אני ראיתי את המודעה (בגלובס של אתמול בערב).

המחיר נראה גם מעט תמוהה - 210 אלף ש"ח.

תנסה ליצור איתו קשר - קוראים לחברה "יבוא אישי" והיא ממוקמת בהרצליה פיתוח

http://www.yevu-ishi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת שונה, אם הרכב מורכב או מיוצר בארה"ב כמו הדוגמא שאנחנו דנים עליה פה למרות שהמותג הוא יפני אפשר לייבא בכל זאת את הרכב לישראל למרות האיסור מהזמן האחרון שאי אפשר לייבא רכב לא מארץ המקור?

כלומר בתאוריה אם יש אישור יבואן אפשר לייבא אינפיניטי, לקסוס או אקורה לארץ? הרי חלק מהדגמים שלהן מורכבים במפעלים בארה"ב...

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...