Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על שברולט אוואו (וגם הדרכה בנושא כתיבת כותרת)

Sawyer
שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישו יכול להסביר לי על האוטו הזה?

הו של שברולט אבל לא של שברולט?! O.O

שיגעו אותי עם זה...

ו...איך לדעדכם הרכב הזה (בעיקר מבחינת ביצועים וצריכת דלק)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לדייהטסו? התכוונת לדייהו.

דייהו מכרו את "דייהו מוטורס" לג'נרל מוטורס. ג'נרל מוטורס הורידו את תג דייהו מהרכבים וכעת הם נמכרים תחת השם שברולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל GM יש בערך 30% מדייהו מוטורס.

הם משווקים את הרכבים עם איזה סמל שבא להם.

במזרח מוכרים אותם כדייהו.

בארה"ב כל שבוע עם סמל אחר.סוזוקי,שברולט...

Sawyer,Kernel תתקינו פיירפוקס עם עם SPELL CHECK.

קשה להבין מה אתם כותבים עם כל הטעויות שלכם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הסבר קצר:

מדובר על דייהו, מיוצרת בקוריאה, מדביקים מדבקה של שברולט - והופ.

הרכב מאוד לא בטיחותי, המנוע הוא לא מהחסכוניים (הקוריאנים עוד לא עלו על איך ליצור מנוע יעיל, הם בדרך, אבל עוד לא שם).

ביצועים - שום דבר מיוחד, בדיוק כמו כל השאר.

הבעיה העיקרית של הרכב הזה היא בטיחות.

ובמדינה שנהרגים בה 10 אנשים בשבוע על הכביש, הייתי חושב פעמיים אם לקנות רכב לא בטיחותי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרוטאה באיכות ירודה , עם סמל אמריקאי מקדימה לישראלי הבור שלא מבין וחושב שזה באמת שברולט.

בושה שתעשיית הרכב מוציאה כאלה רכבים בשנת 2008 ,עם רמת בטיחות כה מחפירה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

נוהג בשברולט אוואו 2005 (דייהו קאלוס) ובמזדה 3 של ההורים (בעוד שבוע נקבל טויוטה קורולה החדשה). למרות כל השטויות שרושמים כאן ובכל מקום בפורום השברולט הוא אוואו רכב ממש אחלה, עושה את העבודה שלו כמו שצריך ואני אומר זאת אחרי שנהגתי תקופה ארוכה במזדה 3, מזדה לנטיס 323, פורד פוקוס, מזדה 6. אני נוהג באוואו כבר כשנה והרכב מבצע את העבודה שלו בצורה טובה מאוד. יציבה על הכביש לא פחות מהמזדה, בכל התקופה לא עשתה שום בעיות. למרות החיסרון הקיים בנוגע לבטיחות אז גם כאן אני יכול להגיד שאלה הם שטויות מאחר וחבר שלי עשה תאונה קשה במהירות של כ-90 קמ"ש באוואו 2005 לפני כחצי שנה ולא קרה לא כלום, הרכב נפגע אבל הנהג והנוסעים יצאו בלי פגיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציבה על הכביש לא פחות מהמזדה

גם אם נעזוב את כל היתר, זה ממש לא נכון. המאזדה3, עם כל הביקורת עליה ועל שיטת הליסינג בישראל, היא מכונית מאד יציבה ואפילו מהנה, במאמר מוסגר. האוואו היא לא זה ולא זה וההבדל ביניהן מורגש היטב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לקנות רכב בן שנתיים-שלוש, האוויאו הוא הרכב הגרוע ביותר שהכסף שלך יכול לקנות. ברור שהוא עדיף על ג'אסטי מודל 93', אבל יחסית למתחריו המודרניים - האוויאו הוא פח זבל ממונע.

גירסת ה-4 דלתות הוא הרכב עם ציון הבטיחות הנמוך ביותר שנמכר בישראל.

גירסת ה-5 דלתות בטיחותית קצת יותר, ועדיין במרחק שנות אור משאר המתחרות.

כידוע לכולנו - בטיחות זה פרמטר מאוד לא חשוב, כל עוד אתה לא מתכוון לעשות תאונה :roll:

אני נוהג באוואו כבר כשנה והרכב מבצע את העבודה שלו בצורה טובה מאוד. יציבה על הכביש לא פחות מהמזדה :lol::lol::lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו, לאוואו האצ'בק יש שלושה כוכבים (אם כי פחות מ 50%- 17 נקודות. נקודה אחת לתוך הכוכב השלישי). לאוואו סדאן יש שני כוכבים עם הערת אזהרה חמורה, למרות שקיבלה ציון גבוה יותר מבחינת נקודות מגרסת ההאצ'בק. למה? אני מצטט:

Compression of the driver's chest indicated an unacceptably high risk of life-threatening injury.

במילים אחרות, ההגה פגע בחזה של הנהג פגיעה קשה מאוד ("עם סיכון בלתי מתקבל על הדעת לפציעה מסכנת חיים").

בכל מקרה, ציוני הבטיחות גם בגרסת ההאצ'בק מחפירים, במיוחד כשיש הרבה אופציות טובות יותר (כמעט כל מכונית אחרת מהסגמנט, אם לא כולן).

לגבי זה עם החבר שעבר תאונה- לא כל התאונות זהות. מבחן הריסוק מדמה תאונה במהירות ממוצעת בנסיבות הכי נפוצות. אפשר וצריך להסתמך עליו כמדד לבטיחות מכונית, והוא נכון ברוב הגדול של המקרים.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל פוסט, אבל אני כבר לא יכול לערוך.

קראתי עוד קצת בעמוד המבחן של האוואו האצ'בק, וכתוב שם כך:

Damage around the driver's door aperture suggested that the bodyshell had been loaded as far as posssible and could not have withstood a more severe impact.

או בתרגום חופשי, בתאונה קצת יותר חזקה, "כלוב הבטיחות" של המכונית לא היה מחזיק מעמד ופשוט קורס. מזה אני מבין שההבדל בתוצאות המבחני בין ההאצ'בק לסדאן הוא בגלל המשקל הגבוה יותר של משקל הסדאן ששקול לתאונה במהירות גבוהה יותר (גרסת ההאצ'בק שוקלת 1038 ק"ג וגרסת הסדאן שוקלת 1134 ק"ג).

בכל מקרה, למרות ציון השלושה כוכבים (שגם אותו קיבלה בקושי), מדובר ברכב מאוד לא בטיחותי.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג בשברולט אוואו 2005 (דייהו קאלוס) ובמזדה 3 של ההורים (בעוד שבוע נקבל טויוטה קורולה החדשה). למרות כל השטויות שרושמים כאן ובכל מקום בפורום השברולט הוא אוואו רכב ממש אחלה, עושה את העבודה שלו כמו שצריך ואני אומר זאת אחרי שנהגתי תקופה ארוכה במזדה 3, מזדה לנטיס 323, פורד פוקוס, מזדה 6. אני נוהג באוואו כבר כשנה והרכב מבצע את העבודה שלו בצורה טובה מאוד. יציבה על הכביש לא פחות מהמזדה, בכל התקופה לא עשתה שום בעיות. למרות החיסרון הקיים בנוגע לבטיחות אז גם כאן אני יכול להגיד שאלה הם שטויות מאחר וחבר שלי עשה תאונה קשה במהירות של כ-90 קמ"ש באוואו 2005 לפני כחצי שנה ולא קרה לא כלום, הרכב נפגע אבל הנהג והנוסעים יצאו בלי פגיעות.

הכל שטויות, האוויאו היא פשוט יצירה מוטורית שרק אתה מבין את סגולותיה..

ולמציאות, האוויאו אשר מבוססת על הלאנוס אינה הרבה יותר טובה ממנה, איכות פלסטיקה ירודה , נוחות עלובה, מנוע רועש , בלמים לא קיימים, כל אילו מביאים את היצירה המוטורית הזו לציון נכשל ..

היתרון היחיד שלה בליסינג הוא מחיר רכישה נמוך, מעבר לזה נדא..

ממליץ לפותח השירשור להימנע מהיצירה הזו, רד בשנתון ורכוש רכב שהוא רכב, ולא פחנוע קוראני עם בטיחות מחפירה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...