Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

sis 50 - (מנוע זקס) הסתבכתי עם הבורר הילוכים

tamir ts
שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שתקופה ארוכה הייתה לי בעיה לחלץ את המגנטו לבסוף הצלחתי לפתוח את המנוע , הוחלפו מחזירי שמן ,

בוכנה ורינגים.

אך כנראה שמשהו התפקשש בהרכבה, הילוכים לא נכנסים בצורה טובה , הבורר מקפיץ לפעמים שני הילכים בפעם אחת , לפעמים הגיר נכנס לניטרל ולפעמים בכלל אין תגובה , צריך לשחק המון עם הרגלית כדי שיקרה משהו בכלל בגיר.

על שני הברגים שמהדקים את הבורר לבלוק יש משקולות שניתנות לכיון, בנוסף על הבורר עצמו יש חריצים שמאפשרים כיון, שיחקתי עם זה שעות אך לא הצלחתי להגיע לכיון הראוי.

מישהו מכיר את את העניין?

תודה.:)

תמונה191.jpg

DSC00091.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי חיפוש בפורום ומצאתי חבר פורום ( מאוד יקר) שהיה ברשותו כלי כזה, הוא שלח לי קישור עם שרטוטים של המנוע והיום ניסיתי לעבוד לפי השרטוט, כשהגעתי לשלב של הכיון של הבורר נתקעתי מכיון שההוראות הן בגרמנית, לכן אני אשמח אם יש פה מישהו שיכול לתרגם את הדפים הבאים...

http://www.hercules-sachs.com/Rep50S/_58_50S.html

http://www.hercules-sachs.com/Rep50S/_57_50S.html

http://www.hercules-sachs.com/Rep50S/_42_50S.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם טיפה עבודה שחורה, אבל אתה יכול לתרגם דרך GOOGLE לעניין, עד כמה שאני זוכר יש שם דיסקית קטנה, איפה שהרגלית מתחברת לציר, מבפנים. משהו שניראה כמו ביצה. הדיסקית הזו מתחברת לשתי פחיות שמעלות ומורידות הילוכים ובעצם נותנות את הגבול כמה צריך להוריד וכמה להעלות. הפחיות האילו דוחפות את הבורר הילוכים (משהו שניראה כמו האות H בערך). הכי טוב זה לנסות לסובב את המנוע על "יבש" ולראות איך ההילוכים עוברים כשהכל פתוח. אל תניע אותו, פתח פלאג, שפוך טיפה שמן סמיך לתוך הצילינדר, ותבקש ממישהו לסובב את הפולי של המגנטור, בהתחלה לאט ואחרי זה יותר מהר ותיראה מה קורה כשאתה לוחץ על הקלאטש, מה קורה כשאתה דוחף את הידית הילוכים למטה ולמעלה, ומה קורה אם אתה משחק עם הדיסקית ההיא שהזכרתי. הייתי מציע לך להוריד את כל הדפים שמתיחסים למדריכי הפרוק של האופנוע שלך, היתה תקופה שהאתר לא היה זמין חודשים. גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם טיפה עבודה שחורה, אבל אתה יכול לתרגם דרך GOOGLE לעניין, עד כמה שאני זוכר יש שם דיסקית קטנה, איפה שהרגלית מתחברת לציר, מבפנים. משהו שניראה כמו ביצה. הדיסקית הזו מתחברת לשתי פחיות שמעלות ומורידות הילוכים ובעצם נותנות את הגבול כמה צריך להוריד וכמה להעלות. הפחיות האילו דוחפות את הבורר הילוכים (משהו שניראה כמו האות H בערך). הכי טוב זה לנסות לסובב את המנוע על "יבש" ולראות איך ההילוכים עוברים כשהכל פתוח. אל תניע אותו, פתח פלאג, שפוך טיפה שמן סמיך לתוך הצילינדר, ותבקש ממישהו לסובב את הפולי של המגנטור, בהתחלה לאט ואחרי זה יותר מהר ותיראה מה קורה כשאתה לוחץ על הקלאטש, מה קורה כשאתה דוחף את הידית הילוכים למטה ולמעלה, ומה קורה אם אתה משחק עם הדיסקית ההיא שהזכרתי. הייתי מציע לך להוריד את כל הדפים שמתיחסים למדריכי הפרוק של האופנוע שלך, היתה תקופה שהאתר לא היה זמין חודשים. גילי

אני מנסה להבין על איזו דיסקית "ביצה" אתה מדבר ואני לא ממש מצליח להבין...

אתה רואה את הפחית באחד השרטוטים?

ושוב תודה.:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...