Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כבר קנה אייפון 3G? שרשור רשמים וחווית התנסות .

אביתר א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב אנשים

רציתי לדעת אם מישהו כבר קנה, בארץ\חו"ל את האייפון החדש

אם כן אשמח לדעת בכמה הוא נסחר ורשמים מהמכשיר עצמו

(כן גם אני רוצה לקנות אותו, ולא רק בגלל שהוא פלאפון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין אם הישן.

הרוב בארץ רמאים שעדיין אין להם את המכשיר (מפרסמים ואז אומרים שההספקה היא רק בעוד שלושה שבועות) אבל אלו שיש להם דורשים בערך 3800-4000 ש"ח.

צריך לקחת בחשבון שעוד אי אפשר לפרוץ את הטלפון לשיחות אלא רק עם שימוש בטורבו סים (התקן שמחברים על הסים ומכניסים למכשיר) שרק עכשיו התחילו לשווק ב-17$.

בעיקרון מי שבארה"ב יכול לקנות אייפון בלי התחייבות ב599$ (8GB) או ב699$ (16GB) ואז להביא לארץ,

כרגע לפי דעתי עסקה לא משתלמת. כמו תמיד ייקח חודשיים שלוש ויקצצו את המחיר ב200$-300$

בברכה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Funky,

בידיעות במסוף ממון פורסמה כתבה על ה-Iphone,

נטען כי אין צורך לפרוץ בכלל את המכשיר אם קונים את המכשיר פתוח[שמספר מועט מאוד נמכר כרגע בעולם] במחיר של 400-600 זוזותיך

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Funky,

בידיעות במסוף ממון פורסמה כתבה על ה-Iphone,

נטען כי אין צורך לפרוץ בכלל את המכשיר אם קונים את המכשיר פתוח[שמספר מועט מאוד נמכר כרגע בעולם] במחיר של 400-600 זוזותיך

טעות,

בארה"ב המחיר הוא 199$-299$ (8GB,16GB בהתאמה) אם אתה עושה אקטיבציה בחנות או 599$-699$ אם אתה קונה בלי אקטיבציה בחנות "בלי התחייבות" אבל עדיין חייב לעשות אקטיבציה לAT&T פשוט בבית (או לפרוץ).

באירופה המצב דומה, למרות שיש מדינות שמוכרות "סים פרי" (אנגליה,צרפת וגם איטליה אם אני זוכר נכון) לכאורה

(וגם במחירים שערורייתיים של 599-699 אירו ולא דולר) זה לא נכון, כי הסים היחיד שתקין הינו סימים מאותה מדינה/מאותו הספק שממנו קנית את האייפון (עד שתצא תוכנת broadband כמו שהיה פעם עם PAL ו NTSC בפלייסטיישן/אקס-בוקס).

כיום אין פיתרון וחייבים לפרוץ את המכשיר (גם אם תביא מכשיר "סים פרי" מאירופה לא תוכל לעשות לו אקטיבציה עם סים של אורנג'/סלקום).

זוהי הדרך של APPLE לשמור על אחידות ועל ספקים יחידים בשוק העולמי..

נ.ב

כרגע גם אם קונים אייפון 3G ופורצים אותו אי אפשר להשתמש בו לשיחות (לא פרצו את הbaseband [ביוס של האייפון] עדיין), אלא רק בשימוש עם

הטורבוסים.

MX-5,

כבר לא מוכרים בחנויות APPLE את הדור הקודם. ניתן למצוא בחנויות פלאפונים/EBAY את האייפון הקודם חדש/משומש, והמחירים שלהם לא ירדו למיטב ידיעתי (לפחות 400$ למכשיר כפי שהיה כשהיה חדש)

בברכה,

נאור.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיהיה. כזה מכשיר לגבר , זה מכשיר של בנות, אלא אם יש פה גבר שהולך עם תיק או מעיל כל השנה :lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מעצבן כל הקטע השיווקי שאפל עושה.

מרגיז כל הקטע של החסימת סים, אבל זה ממש לא בעיה עוד כמה שבועות יהיה אפשר לשים מה שרוצים.

בכל זאת אני חייב אחד כזה!

בקרוב יגיע לי אחד אני יעדכן אותכם מתי שאני אתבאס ממנו אם בכלל, למי שירצה לקנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמתין עד שתהיה לי חברה ששווה להשקיע בה ואני אקנה לה כזה

אם מישהו שונא אותי, אז שיקנה לי אייפון

8)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמתין עד שתהיה לי חברה ששווה להשקיע בה ואני אקנה לה כזה

אני כבר קניתי לשלי.

האפל הללו מעצבנים: 3 חודש אחרי שאתה משקיע וקונה לחברה שלך אייפון, הם מודיעים שיצא חדש ואתה שוב עם כאב ראש מהחברה שהיא רוצה כזה. שונא את אפל...:evil:

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FunkyP , ההודעה שלך מלאה בשטויות לא נכונות:

א. אין לקנות אייפון ללא התחייבות כרגע בארה"ב , נקודה סוף פסוק , לא דרך AT&T ולא דרך אפל (וכרגע קרובת משפחה שגרה בניו יורק וחיפשה לנו אחד שבוע שעבר נמצאת אצלי בביתי) לא משנה באיזה סכום , בעתיד אולי יהיה

ב. מכשירים אירופאים שנקנים כSIM FREE - הם SIM FREE - ללא נעילה , לא איזורית , לא לפי רשת ולא שום שטות אחרת. בדוק! ממקור ראשון.

אביתר - הפריצה יצאה ביום ראשון, כמעט לפני שבוע.

אני מריץ כבר כמעט שבוע את גירסאת 2.0 , לא רעה בכלל והITUNES APP STORE - פשוט מצוין (וגם זמין בצורה חוקית לישראל , בגלל מכשירי IPOD TOUCH כנראה).

רשמים ? בהחלט שיפור נאה על 1.14.

החיסרון של הGPS והגלישה במהירות דור שלישי לא ממש חשובים לי , אז זה כמו החדש מבחינתי (כמובן שאשתי לעומת זאת שרוצה GPS תקבל את החדש)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...