Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור טיול - כביש 232, שבת בבוקר.

יותם ק.
שימו לב! השרשור הזה בן 7423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כהרגלי בקודש, שבת בבוקר כשאני בבית ולא סוגר בבסיס אני יוצא לטיול,

פעם זה היה עם הג'יפ בשטח ומאז שקניתי את ה106, זה כבר על הכביש.

כששירתתי בספינות, חבר שלי, שגר בשדרות, המליץ לי על כביש יפה ומפותל, (כמו שאני אוהב) שמקשר בין ניצנים לשדרות.

כבר הרבה זמן שרציתי לנסות אותו.

הייתי אמור בכלל לנסוע בבוקר מוקדם לעשות את אשתאול עם חבר, אבל הוא לא קם (תודה סהר) אז החלטתי בסופו של דבר לנסוע לבדי לכביש הזה.

download.php?id=9892

במפה הזו ניתן לראות את הכביש (מסומן ב"תרסיס" חום) שנסעתי בו, ובעיגול ורוד-אדום את מקום החנייה (עליו אני אספר בהמשך) שעצרתי בו בסוף.

סיפור הטיול:

בקיצור ולעניין, כביש מדהים, הרבה מקומות עצירה, לא מעט ישורות אבל המון

המון סיבובים, כביש יחסית רחב (נתיב אחד לכל כיוון אבל יש מקומות בריחה לשוליים) ראות טובה ברוב הסיבובים, בקיצור, כביש לעניין.

חלק מהכביש גם קיבעתי את המצלמה (קנון A80 חדשה לכל המתעניין) למושב הנוסע והפעלתי את המצלמה על הסרטה. יצאו סרטים מדהים וגם

המון המון תמונות , אבל מה שבאמת חשוב לציין שמדובר בכביש מאוד יפה,

עם הרבה שדות ירוקות ועצים, וכביש איכותי ברמה מדהימה ברובו. כל ה35 ק"מ (בערך) של הכביש הזה, לא נתקלתי בשיבושים קשים, אלא ברובו הכביש היה אספלט ממש טוב (לא חדש או משהו HIGH CLASS אבל אספלט טוב)

ובהחלט מתאים לתרגול כל מיני טכניקות ושיטות נהיגה.

כמו כן שבשעות שהייתי על הכביש, בין 11 וחצי ל13 בצהריים, לא נרשמה

נוכחות של הרבה כלי רכב על הכביש.

הייתי מאוד רוצה להעלות לכאן את הסרט אבל כרגע לא ממש מצאתי מקום לעשות

את זה. אבל אני אתן לכם כמה דוגמיות צילום מהתמונות שעשיתי.

אחד הדברים היפים בכביש הזה שהוא נגמר במקום שנקרא "יער איבים"

ממש לפני הכניסה לשדרות יש פנייה שמי שלא ישים לב יפספס אותה, למקום הזה, שאחרי נסיעה בדרך עפר סלולה, תוכלו להגיע למעין חורשה הממוקמת בין שדות לבין יער, מקום עם ספסלים ומתקני משחקים, שהוא ממש ממש יפה.

איך מגיעים?

נוסעים בכביש 4 (גהה) לכיוון דרום (אני יצאתי מרמת גן, אבל הצומת לכביש היא בין אשדוד לאשקלון) עד שמגיעים לצומת "אשכולות. בצומת אשכולות פונים שמאלה (השילוט מורה לכיוון ניצנים, שדרות) כביש 232 (רשום גם בשלט למעלה)

ואתם בכביש.

חשוב לציין שלאחר משהו כמו 4-5 ק"מ תגיעו לצומת החוצה את הכביש ככה שצריך לפנות ימינה ומיד שמאלה כדי להמשיך בכביש (יש שילוט, הצומת נקראת צומת הודיה) ולאחר 3-4 ק"מ יש שוב צומת (הפעם צומת גבעתי) ובה יש לפנות שמאלה ומיד ימינה כדי לחזור לכביש (שוב, יש שילוט).

אח"כ אין קטיעות נוספות של הכביש עד שמגיעים לצומת איבים שבה אני פניתי(ממש מאה מטר לפני הצומת לישוב עצמו)

ימינה לדרך העפר שמובילה אל החורשה שבה ישבתי קצת. (מומלץ)

חזרה ניתן להמשיך בכביש, לחצות את שדרות עד שמגיעים לצומת T שבה יש לפנות

ימינה ברמזור, כדי להתחבר לכביש 34 המוביל אל צומת יד מרדכי. בצומת יד מרדכי יש לפנות שוב ימינה כדי לעלות על כביש 4 לכביש אשקלון תל אביב .

המלצה:

בצומת יד מרדכי ישנו מתחם מוצלח לאכול בו, וגם מסעדה טובה. בהחלט מומלץ.

סיכום:

סה"כ, מאוד נהניתי. בהחלט כביש לטיול של שבת בבוקר, מה גם שניתן לשלב

אותו בהפסקות לא מעטות במקומות חמודים לאורך הכביש.

הדרך עצמה יפה מאוד ובהחלט משרה אווירה כייפית.

מי שנוסע לשם שינהג בזהירות, יחזור לספר חוויות, וחסר לו אם לא יחזור להעלות תמונות ... :D

אם יש שאלות או כל דבר אחר, אפשר לכתוב לי הודעה פרטית או פשוט להגיב כאן..

יותם

נ.ב.

אני מתנצל על האיכות של התמונות, הורדתי את הרזולוציה באמצעות ACDSEE כי הפוטושופ נתקעת כרגע..

IMG_0005.jpg

IMG_0004.jpg

IMG_0003.jpg

IMG_0002.jpg

IMG_0001.jpg

IMG_0000.jpg

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נחמד

התמונות גם נראות טוב

עם חצובה? מה הISO?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכובד על היוזמה, נשמע ממש ממש כיף. הלוואי ולי היה אוטו ששווה לצאת איתו לטיול...

טוב לראות אנשים שלא מתקמצנים על דלק\בלאי\זמן כדי לממש את המקסימום מהאוטו שלהם. כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע נחמד

התמונות גם נראות טוב

עם חצובה? מה הISO?

איך אמרנו במפגש? נהיינו פורום צילום?

ISO ? 100, 200. צמצם מהיר, היה הרבה אור למרות שהיה מעונן

חצובה? לא הוצאה מתא המטען. לא הייתה סיבה לכך.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכובד על היוזמה, נשמע ממש ממש כיף. הלוואי ולי היה אוטו ששווה לצאת איתו לטיול...

טוב לראות אנשים שלא מתקמצנים על דלק\בלאי\זמן כדי לממש את המקסימום מהאוטו שלהם. כל הכבוד.

בעניין הדלק, 11 ק"מ לליטר נשמע נתון מספיק טוב? (זה נתון משבוע שעבר)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה הורס לו?

קודם כל גם 11 ק"מ לליטר נתון לא קטן כשמדובר בדלק 98 .

ותוסיף לזה... אההם אההם... 180 ק"מ שעשיתי היום... יוצא לא מעט הייתי אומר...

11 ק"מ צריכה משולבת, גם בין עירוני, גם עירוני וגם "חזק" בכביש מפותל (ע"ע אשתאול) כשהק"מ נעים בערך 130 , 70 ו50 בהתאמה.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה הורס לו?

קודם כל גם 11 ק"מ לליטר נתון לא קטן כשמדובר בדלק 98 .

ותוסיף לזה... אההם אההם... 180 ק"מ שעשיתי היום... יוצא לא מעט הייתי אומר...

11 ק"מ צריכה משולבת, גם בין עירוני, גם עירוני וגם "חזק" בכביש מפותל (ע"ע אשתאול) כשהק"מ נעים בערך 130 , 70 ו50 בהתאמה.

מה הקשר? תמיד יש כאלה שלא אוהבים לסוע הרבה כדי לא לבזבז דלק (או, רחמנא ליצלן, אין להם כסף... :wink: ), או שלא אוהבים "ללחוץ" על האוטו כדי לא ליצור בלאי על הצמיגים. טוב לראות שמכוניות ספורטיביות ראויות מגיעות לאנשים הראויים., זה הכל. זו הייתה מחמאה.

ועוד קצת א-ט... 11 ק"מ\ליטר? האימפרזה הידנית שלי (1.6 16V) עושה 9\1 עד 10\1עם רגל כבדה על הגז... מוזר... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לאללה!

זה כביש או דרך עפר?

התמונות ממש יפות!

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לאללה!

זה כביש או דרך עפר?

התמונות ממש יפות!

כביש.

יש הרבה נישות בכביש הזה, שהן דרכי עפר(מדובר על כביש שחוצה שדות

של גידולים וכולי)

תודה.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...