Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ בהשקעות ופקדונות (כל השטויות האלה) בתקציב נמוך.

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 5749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם, היום נגמר לי הדח"ש ואני חוזר לצבא, בדרך הצלחתי לחסוך כמה אלפים, והחלטתי להתעניין אם אני יכול להרוויח עוד כמה עשרות שקלים בשנה בכל מיני תוכניות חיסכון ושטויות כאלה, האם יש איזה פקדון, תכנית חיסכון\קרן משהו (ממש לא מבין בזה) שבה אפשר להפקיד סכום של כ1000-2000 שקלים ולצאת ברווח של נניח 100 שקלים בסוף השנה?

אשמח לקצת מידע והסברים על הנושא.

*אני בבנק הפועלים אם זה משנה.

תודה רבה, דני.

נ.ב.

יכול להיות שזאת שאלה טיפשית - אבל אני ממש לא מבין בזה כלום ואשמח לכל פיסת מידע (תחשבו שאני הישראלי הממוצע שפותח שרשור ב'ייעוץ ברכישה' ורוצה אוטו אמין-חזק-נוח-ספורטיבי-שכיר-חסכוני ב15K).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפקיד 1000 שקל ולהרוויח בסוף השנה 100 זאת תשואה של 10 אחוז (דבר הזוי שבשום מקום לא יתנו לך. לא על 1000 ש"ח וגם לא על 1,000,000 דולר).

אל תשכח שאתה צריך לשלם לבנק את העמלה שלו ולשלם למדינה את המיסוי שלה.

בשורה התחתונה, הסיבה היחידה לסגור סכום כזה זה בשביל לצבור אותו לסכום גדול יותר - לא בשביל הריבית שהוא יצבור.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסגור, אחרי זה כשתצטרך את הכסף אתה תמצא את עצמך מנסה להסביר להם מדוע אתה צריך את הכסף, ואחרי שיסכימו לשחרר לך אותו, אתה תאלץ להמתין ליום הפרעון שלו, אני עכשיו מחכה לכסף שלי, שדי קריטי לי לצרכי מחיה.

זה לא נעים זה מיותר וזה דבילי עם הריביות שהם נותנים, שישכב בעו"ש.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם 10,000 ש"ח קשה לי להאמין שתקבל ריבית שקרובה ל10%.

הסכומים האלו לא מגרדים לבנק שלך את קצה האגודל ובתי ההשקעות לא מדברים בכלל בסכומים כאלו.

נ.ב - עמלה זה לא בעיה כי חייל לא אמור לשלם עמלות. אם עוד לא פתחת חשבון חייל, זה הזמן להשקיע כמה שקלים מהכסף שחסכת בנסיעה לבנק ולשנות את סטטוס החשבון שלך. זאת כנראה תיהיה ההשקעה הכי אפקטיבית שתעשה עם הכסף שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי קשר היום זה מאוד מסוכן לשים כסף בכמעט כל סוג של השקעה, בטח ובטח בקרנות בעלות סיכון גבוה. עם כל הנפילות בשווקים רוב בתי ההשקעות נמצאים בערך באותו המצב בו היו לפני שנה-שנתיים מבחינת ערך הכסף, ואפילו פחות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשקיע בפק"מ חודשי שמתחדש באופן אוטומטי ולקבל ריבית של כ-2.5 אחוז ללא שום סיכון .

אתה יכול לפתוח את זה לפני הזמן ובמקסימום לא תקבל את הריבית לאותו החודש וללא קנס.

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של מוטי.

מעבר לכך, הייתי ממליץ לך להתקשר למוקד של הבנק שלך, לברר אילו תוכניות הם יכולים להציע לך, לנסות להתמקח קצת (אף פעם לא מזיק) ולחזור לעדכן אותנו בתוצאות.

שים לב שבמקרים רבים, במצב שבו אתה סוגר פקדון באמצעות המוקד של הבנק, נהוג לקבל הטבה כלשהי בריבית.

כשכל האפשרויות תהיינה פרושות לפנינו, נוכל לייעץ לך מתוכן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשבון שלי כבר מזמן חשבון חיילים.

מוטי, תודה רבה, גם 50 שקל בשנה זה כסף (במידה ואני אשים בצד 2000 ש"ח).

קצת בעייתי בשבילי להגיע לבנק בקרוב, אני רק מתחיל להתעניין.

בכל מקרה - לא ציפיתי ל10%, אולי ל5..

אני מניח שגם זה יותר מדי לבקש בבנקים שלנו.

ולהשקיע בבורסה אני לא ממש רוצה, בשביל זה צריך להיות עירני על הבורסה ולא לסגור בצבא :).

אז אני מודה לכולם, למדתי, כאשר אגיע לבנק ואחפור להם הרבה, אחזור אם שאלות נוספות.

לילה טו-אוב לכולכם :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, אין כזה דבר 5%, לפחות לא בכסף קטן.

מנסיון, על סתם תכנית/פק"מ יתנו בדר"כ 1.5-2%, לפעמים הם עושים "מבצע, מי שפותח היום תכנית 3%"

אני פתחתי, קרה לי מקרה והייתי זקוק לכסף, ועכשיו אני יושב כמו אידיוט לחכות לו.

אז אני מעדיף לוותר על ה50 ש"ח המסריחים שלהם, והכסף יהיה לי זמין תמיד ואני לא צריך לתת לאף אחד דין וחשבון מה קרה איתו. תעשה את השיקולים שלך.

(וכן, גם אני חשבתי "אני לא צריך את הכסף בזמן הקרוב", אבל יש הפתעות בחיים לצערי, והיה לי קצת יותר מ2000 ש"ח שאתה מדבר עליהם)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעניין בבנק בקשר לקרן כספית, ריבית הרבה יותר גבוהה מהפיקדון של הבנק. אפס סיכון ואתה יכול להוציא מתי שאתה רוצה. כל עוד אתה משקיע ליותר מחודש זה יוצא לך יותר כדאי. הבעייה שהבנק ל ירצה לספר לך כל כך כי זה כסף שהולך לבתי ההשקעות ולא להם לכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, אין כזה דבר 5%, לפחות לא בכסף קטן.

מנסיון, על סתם תכנית/פק"מ יתנו בדר"כ 1.5-2%, לפעמים הם עושים "מבצע, מי שפותח היום תכנית 3%"

אני פתחתי, קרה לי מקרה והייתי זקוק לכסף, ועכשיו אני יושב כמו אידיוט לחכות לו.

אז אני מעדיף לוותר על ה50 ש"ח המסריחים שלהם, והכסף יהיה לי זמין תמיד ואני לא צריך לתת לאף אחד דין וחשבון מה קרה איתו. תעשה את השיקולים שלך.

(וכן, גם אני חשבתי "אני לא צריך את הכסף בזמן הקרוב", אבל יש הפתעות בחיים לצערי, והיה לי קצת יותר מ2000 ש"ח שאתה מדבר עליהם)

גם למי שיש מיליון שקלים לא מקבל 5% ריבית שנתית (אולי לפני 3-4 שנים). אולי משהו באיזור ה-4% וגם זה לפני ניכוי מס + עמלות סניף למיניהן.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעניין בבנק בקשר לקרן כספית, ריבית הרבה יותר גבוהה מהפיקדון של הבנק. אפס סיכון ואתה יכול להוציא מתי שאתה רוצה. כל עוד אתה משקיע ליותר מחודש זה יוצא לך יותר כדאי. הבעייה שהבנק ל ירצה לספר לך כל כך כי זה כסף שהולך לבתי ההשקעות ולא להם לכיס.

ואז יבוא הבנק, יגבה דמי ניהול פקדון ני"ע ויאפס (במקרה הטוב) את התשואה.

אני עדיין נשאר בהמלצתי להתעניין באפשרויות שהבנק מציע לך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתם מקשיבים יותר מדי לפקידי הבנק שלכם, כי כשאתם מפקידים בפקדון אתם נותנים את ההפרש בין ריבית הפריים לריבית הפקדון במתנה לבנק.

אפשר לקנות מק"מ שיניב תשואה חסרת סיכון נטו(אחרי מס ועמלות פעולה) של כ-3.5% בשנה וזה גם נזיל לחלוטין.

תראו כאן את התשואות ברוטו כאן:

http://trade.bankleumi.co.il/trade/info/agah/agahmain.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...