Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NFS...CMR...Eat my dust

Lior_Volcane
שימו לב! השרשור הזה בן 7813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבלו את המשחק החדש מבית מיקרוסופט...

לפי הסרט, נראה שכדאי לשבור איזו תוכנית חיסכון קטנה ולהחליף את הוודוו למשהו קצת יותר עצבני. ד"א המשחק המקורי הוא שלושה דיסקים...אז לכל חובבי קאזה וחברותיה יהיה קצת בעיה !

נ.ב

קצת כבד, אבל שווה.

http://www.nvidia.com/docs/IO/3666/SUPP/Rallisport_Challenge.mpg

הדמו :

צריך להירשם..

http://gamespot.com/gamespot/filters/products/downloads/0,11095,561631,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד דקה דומיה לזכר מייקרוסופט.

לפני שבועיים שמעתי שאיזה משחק ראלי חדש יוצא, מבית מייקרוסופט. לא התלהבתי במיוחד. כעבור כמה ימים ראיתי תמונות וכמה סרטונים...חשבתי שזהו משחק הראלי הטוב ביותר שיצא אי פעם - גראפיקה מעולה, נראה פשוט מושלם! :shock:

הורדתי דמו של 200+- בערך בשעה ורבע... התקנתי את המשחק, לחצתי על אייקון ההפעלה וחייכתי לעצמי... כעבור מספר שניות מופיעה הודעת שגיאה, שכנראה המחשב שלי חלש מדי, ובצדק, אבל אפילו לא עלה התפריט, שזה מאוד מעצבן!

לבסוף הוא החליט לא לעלות משום מה.

ישר צרבתי את הקובץ ורצתי לחבר שלי.

התקנו, הפעלנו והופ - המשחק עלה בצ'יק.

התפריט נראה טוב למדי, אחלה של סאונד משתמע ברקע...

מכיוון שזהו דמו, ישנה בחירה ראנדומלית כל פעם מחדש של מכונית ומסלול.

יצא לי לשחק עם לאנסר באוסטרליה. המשחק נטען. יותר מדי זמן. אבל לבסוף הוא עולה...

3..2..1..ואני עם הדוושה על הריצפה, מעביר לראשון, שני, שלישי...המנוע נשמע כמו כוורת של דבורים שתויות (מזכיר משהו? :D ). נכנס לעיכול די חד...מסובב את ההגה, טאחחח! ישר לעבר העצים. אמרתי לא נורא...

אחרי זה באה עוד פניה חדה ימינה ואני מוריד לשני, בולם במקצת, ומנסה להיכנס להיגוי יתר על המשטח האוסטרלי הבוצי והחלקלק - אבל משום מה, שום דבר לא קורה. המכונית פשוט עושה תנועה ממש לא מובנת. לאן היא נוסעת?! ..... איכשהוא אני מוצא את עצמי עושה סיבוב 360 מעלות. אבל מאיפה?! אני פשוט מתוסכל.

סיימתי את המסלול עם הבעה של אכזבה מלאה על פניי. חוקי הפיזיקה פשוט לא היו במשחק הזה! זרקתי זנב אולי פעם או פעמיים וגם את זה אני לא יודע בדיוק איך הצלחתי...

ולמי שתוהה שאולי זו הייתה הלאנסר ( :D )... אח"כ יצא לי לנהוג באימפרצה - והכל היה אותו הדבר - פשוט ביזיון!!! :x

חזרתי הביתה די מאוכזב, אבל לפחות התנחמתי בגראפיקה המעולה ששילבו במשחק הזה...

אמרתי לעצמי, ידעתי שאסור לצפות למשחקים טובים ממייקרוסופט, במיוחד לא מירוצים.

....זרקתי את הדיסק הצרוב לפח הקרוב שהיה שם ברחוב.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, משחק זבל.

גם אני התלהבתי מאוד מהסרטונים ואף התחלתי בהורדה (איטית משהו) של 3 ה-CD's, אך עוד לפני שהספקתי להוריד אותם בדקתי את הדמו - פשוט משחק לא טוב!

אין טיפת ראליזם, ואפילו בתור משחק ארקייד הוא משעמם. NFS אמנם לא מציאותי, אך לפחות הוא משחק ארקייד חביב.

:mm_nah:

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...