Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עניין דחוף : נהג שיכור על ההגה בחנייה שלי.

TalMetro
שימו לב! השרשור הזה בן 5753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יושב לי לארוחת צהריים ופתאום שומע צפירות ללא הפסקה,מביט מהחלון ורואה דייהו חונה לייד המכונית שלי ונצמדה לי לכנף.

ירדתי למטה אני רואה כמו תמיד את השכן ממול,שיכור מת! כמעט כל יום הוא מגיע ככה,לא יודע איך הוא נוהג ככה אבל הוא מסטול בעננים.

איכשהו הצלחתי להביא רוורס קטן ולהוציא את האוטו למרות שהגלגל שלו היה צמוד לשלי וסרט לי את הטאסות + הוריד לי 2 ס"מ צבע מהכנף השמאלית.

סבא שלי אומר לי להזמין משטרה אבל לא בא לי להיכנס פה לאימות עם שכנים ולהוציא שם רע למשפחה שלי כ"מלשנים".

מה לעשות ? הוא יכול להרוג פה ילדים הבן אדם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לו את המפתחות.

נו ומה אני יעשה איתם ? הוא כמעט כל יום ככה יושב שיכור באוטו עם דלת פתוחה כולו שפוך מדבר שטויות.

תמיד היה חונה בחניה האחורית ששם כמעט אין מכוניות פתאום חנה בחניה הקידמית.

מה יעזור לי שאני לוקח לו את המפתחות.? לבן אדם כזה צריך לקחת תרשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ומה אני יעשה איתם ? הוא כמעט כל יום ככה יושב שיכור באוטו עם דלת פתוחה כולו שפוך מדבר שטויות.

תמיד היה חונה בחניה האחורית ששם כמעט אין מכוניות פתאום חנה בחניה הקידמית.

מה יעזור לי שאני לוקח לו את המפתחות.? לבן אדם כזה צריך לקחת תרשיון.

לא אמרת שזה קורה כל יום :?

זה פיתרון מידי לעכשיו.

אם זה כך מידי יום, תתפנה למשטרה.

או שתלך לתחנה להגיש תלונה :|

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא לו משטרה אם צריך,אפילו אם הוא השכן הכי טוב בעולם.

הוא ישלם לך על ה 2 ס"מ המגעילים שהתקלפו לך? הוא ישלם לך בפעם הבאה שהוא יכנס לך באוטו או יעשה לו נזק. ?

ומה קשור בכלל מלשינים? בן אדם מפריע לך, זה מציק לך איפשהו , בסדר אולי פעם פעמיים אתה מנסה לסדר את זה בעצמך , אבל כמה אפשר?

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא לו משטרה אם צריך,אפילו אם הוא השכן הכי טוב בעולם.

הוא ישלם לך על ה 2 ס"מ המגעילים שהתקלפו לך? הוא ישלם לך בפעם הבאה שהוא יכנס לך באוטו או יעשה לו נזק. ?

ומה קשור בכלל מלשינים? בן אדם מפריע לך, זה מציק לך איפשהו , בסדר אולי פעם פעמיים אתה מנסה לסדר את זה בעצמך , אבל כמה אפשר?

לא מפריע לי שישב לו באוטו כל היום שישתה שיהיה לו לבריאות.

כל עוד הוא לא פוגע לי באוטו.

אבל עכשיו כשהוא פגע אז אני לא יודע מה לעשות,לדעתי אסור לבן אדם כזה להיות על הכביש.

עם אני מתקשר למשטרה הם באים למקום או שאומרים להגיש תלונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע כאשר זה היה קורה והוא היה עדיין באוטו שיכור אז היית מזמין משטרה והם היו באים ( וגם זה בספק אם הם היו באים )

אבל עכשיו נראה לי שאתה כבר צריך להגיש תלונה בתחנה.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו אין כבר טעם להזמין.

אני אדבר בערב עם הבן שלו,מצידי שישלם לי על צביעת כנף גם עם זה 2 ס"מ.

לבן שלו יש פה תאוטו הכי מטופח בשכונה,הוא שומר עלייה כאילו זה החיים שלו אני בטוח שהוא יבין אותי.

אבל ה2 ס"מ האלה פחות חשובים לי מה שחשוב לי שבן אדם כזה לא יעלה על ההגה! זו סכנת נפשות.

לא יודע איך הוא עדיין לא נכנס במישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שהוא בא שיכור תזמין משטרה. הוא פצצה מתקתקת ואיש בעל כוונה לבצע פיגוע על כבישי הארץ.

הוא בן אדם מבוגר, יש לו כניראה רישיון נהיגה, זה אומר שהוא עולה לרכב במודעות למעשיו. כלומר הוא עולה לרכב במצב כזה בכוונה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל אתה ממש אדיש.

שורטים לך את האוטו מול הפנים שלך ואתה בשיא השלוות- "מה לעשות לוותר לו או לא?"

מה אתה רציני לא מספיק שהוא נוהג שיכור הוא גם פוגע ברכוש! לך תזמין עליו משטרה לאלכוהוליסט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מעדיף - להזמין משטרה ולצאת מלשין מניאק ועוד מגוון תארים לא מחמיאים, או לא להזמין משטרה, ואז יש סיכוי מסויים שהבנאדם ידרוס איזה ילד ואתה תחיה כל החיים שלך בידיעה שהיית יכול למנוע את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגר התחיל לעשות פה צלחות,הזמנתי משטרה...

הבן אדם מסטול מת איך הוא מצליח לנהוג אלוהים ישמור.

איפה אתה גר?

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...