Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למבינים בלבד לגבי איכות החברות השונות

שימו לב! השרשור הזה בן 5753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתכם מבין החברות המוכרות ביותר (אלפיין רוקפורד קיקר jl audio ועוד הרבה) מי עדיפה לפי קטגוריות?

קטגוריה ראשונה: רדיו דיסק מי עדיפה?

קטגוריה שניה: מגברים 4 ערוצים ומונובלוק מי עדיפה?

קטגויה שלישית: קומפוננט מי עדיפה?

קטגוריה רביעית: סאב וופר מי עדיפה?

בתודה מראש על העזרה: ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תחום ובכל תקציב יש חברות שונות שעדיפות

אתה חייב להגדיר מטרה, תקציב ואופי צליל מועדף כדי שתדע מה עדיף בשבילך

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוכש בארץ ככה שהתקציב שונה

צליל מועדף? היו לי הרבה מערכות ואין לי מושג איך להגדיר לך צליל מועדף שהסאונד ישמע טוב בווליומים גבוהים מאד וגמרנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי:

רדיו דיסק - ALPINE, CLARION, ECLIPSE אי אפשר ליפול עם הסדרות הגבוהות של אלו (+ פיוניר PRS)

קומפוננט - יש הרבה, תלך לשמוע, לכל אחד הטעם שלו גם במוזיקה, גם ברמקולים וגם בווליום בו הוא בוחר לשמוע.

מגבר - ALPINE, JL AUDIO (גם כאן יש מבחר גדול של חברות איכותיות במחירים הסבירים אפשר למצוא את אלו)

סאב - שוב, עניין של טעם וסגנון מוזיקה - JL AUDIO, ADIRE, INFINITY KAPPA PERFECT, IMAGE DYNAMICS

אני חוזר ואומר - מערכות לרכב הן עניין שכל כולו טעם וריח - תלך לראות ולשמוע - בשביל זה יש מפגשים.

קח בחשבון שכל רכיב שתבחר, איכותי ככל שיהיה, ישמע בדיוק כפי שהתקינו אותו (היזהר ממתקיני רחוב ואל תתפתה להתקנת מערכת שלמה ב 300 שקל.... ("זול" מתחיל ב "ז" :-))

חגי.

שבת שלום

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף שיש אנשים שגומרים מצליל של סאב של קיקר,ויש אנשים שלא יכולים לשמוע אותו לשניה(שזה בערך כל החברים שלי).כנ"ל לגבי שאר החברות.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...