Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן להשיג מדחס מזגן SEIKO SS-811PB5 או קיט שיפוץ בשבילו?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

לבימר שלי (E32) מדחס מזגן מסוג SEIKO, כתוב אליו SS-811PB5 אני מניח זה דגם, כתוב אליו גם O1 : D-90PX R12.

היכן אפשר להשיג מדחס כזה חלופי או רצוי קיט שיפוץ (במקרה של קיט שיפוץ חו"ל גם אופצייה)?

אשמח גם להמלצה על מקום באיזור הצפון (עפולה, חיפה-קריות) איפה אפשר שלפץ את המזגן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

האם למשהו ידוע היכן אפשר להשיג קיט שיפוץ או מכיר מישהו שנמצא באיזור הצפון ומשפץ מדחסים?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אפשרות לחדש?

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי. לפי מה שראיתי בגוגל, מחיר למשופץ בחו"ל בסביבות 400$. כמובן יש להוסיף לזה מחיר משלוח למשקל לא קטן ועל כל זה מכס ומע"מ.

לכן אם יש אפשרות לשפץ אותו בארץ, מבחינתי זה עדיף. הבעייה, כמו שאמרו לי, בארץ אי אפשר למצוא בשבילו מחזירי שמן.

אם אפשר להזמין לפחות סט של מחזירי שמן ולעשות לו שיפוץ, לפי דעתי זה יצא הרבה יתר זול, מאשר להזמין משופץ מחו"ל.

הבעייה גם, אני לא מכיר מקומות איפה יכולים לשפץ לי את המדחס. אולי, מי שמשפץ מדחסים יכול להזמין גם קיט שיפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משפץ מדחסים .

אז יש במרכז,את עופר קצב, מקצועי , אמין , וממש לא יקר,

אולי הנסיעה מהצפון לאזור ת"א תהיה קצת מיגעת אבל המדחס שלך יקבל טיפול כמו שצריך .

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל טלפון וכתובת שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...