Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים חזק עד 40K - קיים דבר כזה ?

umardekar
שימו לב! השרשור הזה בן 5769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לרגל חיפושי אני מחפש רכב מנהלים\משפחתי גדול עד 40K.

מכיוון שלפעמים אני מחפש את הכוח אני לא אתפשר על 1600.

כרגע אין לי כיוון ממשי אך אשמח לשמוע הצעות ממכם.

אוטומט\ידני לא כזה משנה.

העיקר שיהיה אמין ולא שתיין מטורף של דלק.

הקיימת חייה כזאת במחיר שכזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה זה חזק בשבילך?

קסנטיה 2.0 תספיק?

מאזדה 626?

מיצובישי גאלאנט?

או קצת יותר פלפל, כגון קסנטיה טורבו לדוגמה(שמוצעת למכירה בפורום מכירה)?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ אלפא 164 עם מנוע V6 24V SUPER, אבל קח בחשבון שהיא קצת שתיינית.

אלפא 164 מאוד מהנה לנהיגה, הגה חד. בעיקרון, אם אתה מעוניין בידני, 2 ליטר TWIN SPARK מעולה, מנוע 148 סוסים חזק וחי מאוד, חסכונית להפליא, 1 ל-10 בממוצע.

מאוד בזול אפשר לנקות 164, במחיר בין 12-18 בערך לדגם 2 ליטר שמור או בסביבות 20+ לדגם 3 ליטר שמור בהתאם לשנתון.

תמה טורבו זה רכב שמאוד אהבו לשפר אותו ולמצוא אחת מקורית ובמצב טוב יהיה לו קל. גם אלפות בגלל הכוח ומחיר הנמוך לעיתים הגיעו לידיים הלא נכונות.

אפשר לקנות גם תמא לא טורבו, יש גרסאות עם מנוע 16V 2 ליטר.

בעיקרון אם אתה מעוניין, אני מכיר מישהו שמוכר תמא 2 ליטר 16V לטענתו שמורה כחדשה (לא ראיתי), מחיר כ-18K עם אופצייה קצת להתגמש, שנת 92.

מכיר גם מישהו שמוכר אלפא 164 2 ליטר TWIN SPARK עם מנוע הצתה אלקטרונית במצב טוב מאוד, מחיר כ-12-13K, שנת 93.

אם אתה מעוניין, צור קשר בה"פ ואני יתן לך טלפונים של אנשים האלו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה שכדי לשקול היא

סאאב 9000 טורבו שלרוב גם באות מאובזרות,ריפודי עור חלון גג מחשב דרך וכו...

מחיר יכול לנוע בין 20 גבוה עד לאמצע 40 שתיינית רצינית,אך היתרון שזה רכב שנקנה לרב בעברו על ידי נהגים רגועים רופאי שינים ואדריכלים..:)

עוד רכב מעניין ששווה לבדוק היא רובר 600 טורבו שגם היא מאוד מאוזרת וגם מהירה 200 כ"ס אך כמו הסאאב שתהן לא קלות להחזקה...

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי עם המנועים של ה2300 ומעלה דיי חזקות, בתור בעל של אי 6 עם מנוע 2600 אין מה להשוות בינה לבין משפחתיות למיניהם... וגם זה נחשב רכב מנהלים. האוטו סוחב וסוחב, כל קיק קופץ לך חיוך על הפנים... האוטו שלי מהנסיון שלי מחוץ לעיר זה נראה מצחיק לא אוכל בכלל, בתוך העיר קצת יותר אבל שוב לא משהו מוגזם.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו אספרו שנת 95 13 אלף שקל רכב חזק נוח ומפנק

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לארגון שמנהלו נוסע בדייהו אספרו...

אפשר להוסיף לרשימה גם ניסן מקסימה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...