Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי תאונה (נפלתי עם הקטנוע שלי. מה כדאי לעשות?) [כ"ע]

ZC-Turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 5762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום עשיתי תאונה עם הקטנוע 125 סמ"ק שלי , שנכנסתי לכיכר בא מימיני מאזדה3 שלא עצר בקו עצירה (הרכב במלואו עבר את קו העצירה) וגרם לי לבלום ומהבהלה ליפול מהקטנוע. לא היתה אומנם נגיעה פיזית ביני לבין הרכב אך הקטנוע שלי נפל ולי נגרמו חבטות ,שריטות ופצעים בידיים וברגליים. הנהג יצא מהרכב ביקש סליחה ומחילה וכשהתבקש ממני להחליף פרטים סירב ונכנס לרכב ,אני במהרה הוצאתי את הפלאפון וצילמתי את האירוע כולל את המקום בו הרכב עמד.

שוב הנהג יצא והתחיל להרים את הקול ושהוא יזמין לי משטרה, כמובן שהסכמתי ואמרתי אם הוא לא יזמין אני אלך אליהם,

אח"כ הוא הלך לחפש עדי ראיה , כמו רכב שעמד אחריו - שהגיע מס' שניות לאחר האירוע , הם דיברו בינהם ברוסית , אחר כך הנהג נכנס לרכב ונסע .

אני ממקום התאונה נסעתי לתחנת משטרה להגיש תלונה ושם נאמר לי שסגור ויש להגיע מחר בבוקר .

עכשיו רצתי להתייעץ עם מי שמבין , מה כדאי לי לעשות במקרה כזה ??

להודיע לחברת הביטוח ? ללכת לבית חולים ? ללכת למשטרה ? מה כדי לי לעשות ולאן לפנות ?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לגשת לבית החולים, להיבדק, לבדוק שהכול בסדר ולקבל את הטפסים של השחרור ממיון.

2. לגשת לתחנת משטרה הקרובה למקום מגוריך עם רישיון נהיגה, רישיון רכב, פוליסת ביטוח החובה והטפסים של המיון, ולמלא טופס "הודעה על תאונת דרכים". לאחר מכן היכנס לחוקר, שם הוא ימשיך לטפל בך.

3. בלי קשר לזה, תתלונן על זה שסירב למסור לך פרטים. במידה ואתה יודע את מספר הרכב, זה יעזור לפרטי החקירה. בלעדי זה, לא תוכל להגיע אליו.

4. ביטוח, רק בסוף!

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך למשטרה, אם צילמת את הכל ויש לך את המספר של הרכב זה טוב.

כנראה יזמנו את הנהג לחקירה , וכנראה שהוא יכחיש שזאת גם בעיה.

הרי אם הוא יודה הוא עשה עבירה חמורה- לא עצר בתמרור עצור ( ככה הבנתי לפי מה שרשמת ) הוא יקבל נקודות וקנס.

ואם הוא אפילו לא החליף איתך פרטים , סביר להניח שיהיה וויכוח בין שניכם מי האשם, וזה מילה שלך מול שלו.

מה שכן תגיד גם שראית אותו מדבר עם עדיי ראייה , כנראה להגיד להם שאתה ככיבול האשם.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה מגה פיזי בינכם?

זה נגמר בכמה שריטות?

וותר על העניין של הנזקים לאופנוע,בחיים לא תוכל להוכיח שהוא לא עצר בתמרור עצור על קו העצירה...איך לעזאזל תוכיח את זה?

תוכל לתבוע נזקי גוף,אבל לזה אין שום קשר אליו.

בקיצור,תמשיך הלאה,הבחור ההוא יצא נקי.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה מגה פיזי בינכם?

זה נגמר בכמה שריטות?

וותר על העניין של הנזקים לאופנוע,בחיים לא תוכל להוכיח שהוא לא עצר בתמרור עצור על קו העצירה...איך לעזאזל תוכיח את זה?

תוכל לתבוע נזקי גוף,אבל לזה אין שום קשר אליו.

בקיצור,תמשיך הלאה,הבחור ההוא יצא נקי.

אני גם חושב כמו הבחור מעליי. מעצבן, אבל ברוב המיקרים הבחור יוצא נקי.

אין לך שום הוכחה שהבחור לא עצר בקו העצירה לפני כיכר.

אלא אם כן ממש יש לך מזל ואתה הולך על זה בכל זאת עד הסוף והבחור עם היסטוריה של קווי עצירה ועבירות למינהם.

עדין אין לך שום עד. והוכחה שהוא גם לך להחליק עם האופנוע.

או שגם מצד שני לפי מה שרשמת "אני במהרה הוצאתי את הפלאפון וצילמתי את האירוע כולל את המקום בו הרכב עמד."

תופס ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגיש תלונה במשטרה לדעתי האישית התיק יסגר מכיוון שאין נפגעים בצורה רצינית (פצעים של יוד ופלסטר לא נחשבים כמו שציינת).

ואיך חשבת להציג לשוטר את הנושא?

הרי בסופו של דבר לא היה בינכם מגע, הרכב לא פגע בך, אתה נבהלת והחלקת.

נ.ב

*כדאי שתכנס לפורום פול גז, ותקרא שם מעט על מה שעובר על אופנוענים מידי יום בכבישים.

אתה רוכב על אופנוע, ואתה פגיע יותר, אתה תמיד צריך לשאוף ולחפש ולראות מי ינסה בטעות להוריד אותך מהכביש.

ברוך הבא לעולם הדו גלגלי.

תרגיש טוב

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה איתכם?

איפה ראיתם שקיימת כיכר עם תמרור עצור לפניה? זה נוגד את הרעיון המרכזי של כיכר :shock:

מה גם שפותח השרשור לא הזכיר דבר כזה. נא לקרוא בעיון.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה לכולם על התגובות .

והנה כמה עדכונים מהיום :

הייתי בקופת חולים ורופא משפחה , הזמתי תור לאורטופד ,צילומים וכו'

הלכתי למשטרה עם אישורים רפואיים שהייתי מעורב בתאונת דרכים, אמרו לי לשבת ולחכות לחוקר.

איך שאני יושב , צירוף מקרים מחריד , נכנס הנהג שגרם לתאונה והתחיל להסביר שם לפקיד שאיזה "חרא אחד עם טוסטוס קילל אותו וניסה לסחוט אותו", או משהו בסגנון (כמובן שלא היה ולא נברא). בקיצר התחבאתי שלא יראה אותי ונכנסתי לחוקרת . הסברתי לה בדיוק מה קרה , נתתי תמונות שהדפסתי מהפלאפון שיהיה להם בתיק. בתמונות רואים מס' רכב ורואים גם שהוא בתוך הכיכר והקטנוע שלי שכוב .

היא רשמה הכל ואמרה אמרה לי שאני צודק ופעלתי נכון , והתיק בחקירה . קיבלתי אישור ונסעתי הביתה בעיקר מסופק שעשיתי את מה שהייתי צריך ע"מ שנהגים כאלה שנוהגים בקלות ראש וחוסר זהירות יענשו בהתאם .

עכשיו יש לי ברשותכם שאלה לגבי הביטוח.

האם יש טעם לפנות לביטוח בגלל כמה שירטות בידיים וברגליים ,מכות לא רצניות שיחלפו תוך שבוע לכל היותר וכמה שריטת בכנף של הקטנוע ?

ואם כן , הרי אין לי את פרטי הביטוח של הרכב הפוגע , האם רק מספר הרכב מספיק ?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...