Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רנו מגאן קופה

v-tech
שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין לקבל חוות דעת על רנו מגאן קופה, בעלת מנוע 1.6 ו1.8 מה ההבדלים בין תצרוכות הדלק, מחירי אחזקה וטיפולים, האם כדאי לקנות רכב זה בשנתונים 96-01 , והאם הוא מתאים לנהגים חדשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני מעוניין לקבל חוות דעת על רנו מגאן קופה, בעלת מנוע 1.6 ו1.8 מה ההבדלים בין תצרוכות הדלק, מחירי אחזקה וטיפולים, האם כדאי לקנות רכב זה בשנתונים 96-01 , והאם הוא מתאים לנהגים חדשים?

מתאים, כן בהחלט!

תמצא אחד במצב טוב? אני בספק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וידוע לך משו בנוגע לאחזקת הרכב?

אין לי מידע ממשי, איתך הסליחה.

ובכל זאת, אם הרכב במצב טוב, אני מאמין שההוצאות לא יחרגו מן הנורמה המקובלת בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר:מגאן קופה נמכרה עם מנועי 1.6 ו2.0 ליטר(1.8 לא נמכר בארץ) מ-96 עד 99 נמכרה הצורה הישנה משנת 2000 ואילך נמכרה גרסת מתיחת הפנים(חיצונית-פנסים חדשים) עם מנוע 1.6 מודרני,בטיחות ואיבזור משופרים.

לגבי האחזקה:ביטוח זול מאוד,טיפולים זולים להוציא רצועת הטיימינג שמלווה בד"כ בהחלפת משאבת המים ופולי מנוע,צריכת דלק טובה מאוד.מהתיבה האוטומטית עדיף להתרחק(עצלה ומעצבנת,מפגינה חוסר אמינות בולט,ותצרוך יותר דלק-בקיצור אין לך מה לחפש שם).

דגמי 2002 ומעלה מגיעים עם מושבי עור משולב עם בד מאוד נוחים ויפים,מגנזיום,הגה מעור,דיפוני עור בדלתות-אני אהבתי.

המחירים בשוק זולים אני אישית מצאתי אחת שמורה משנת 2002 עם 60000 ק"מ והצלחתי להוריד את המוכר אל מתחת ל-40 אלף ומאז עברה שנה שלמה!(לבסוף לא קניתי את האוטו מאחר ושד שטני :evil: ישב לי על הכתף ולחש "רק ספורטיבי")

*הסנרוף נוטה להתקלקל(מסילות נשברות) עלות התיקון אסטרונומית באיזור ה-5000 ש"ח לפני עבודה,מה שאומר שברוב המוחלט של הרכבים הסנרוף מושבת(ב-3 מתוך 4 הרכבים שראיתי הסנרוף לא היה תקין).

ההתנהגות פושרת:עם הגה לא מתקשר ומתלים שמכויילים יחסית רך(זה עדיין יותר טוב מכל יפנטומטית מאותן שנים) זאת לא קליאו ספורט(והיא לא תעקוץ אותך על המגבלות),ככה שהיא בהחלט מתאימה לנהג חדש.

ההמלצה שלי:ללכת על דגמי מתיחת הפנים(כאמור גם המחירים שלהם ברצפה) 1.6 16V ידני בלבד- עם עדיפות למצוא אקזמפלר שמור עם אמינות טובה יותר ועדיפות קלה נוספת לדגמי 2002-2003 במידה ותקציבך מאפשר.

שיהיה בהצלחה

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...